Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

3,5 k free riot points


patrycek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

up@ Nice joke. 100k rp, jako prezent na świąta. Ty to masz leb.

 

 

Info: Cofka będzie, Ci którzy korzystali, zostaną zbanowani za wykorzystanie bugow. :D

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Hm, ale wiecie co.

Mogliby tylko zablokować ten sposób i nic nie robić z kontami.

Jako taki prezent na święta. Lecz zobaczymy jak to będzie.

Coś słyszałem, że już naprawili ten błąd.

 

 

Taa, szczególnie, że 90% osób wykorzystujących tego buga nie ograniczyła się do 3.5k rp.

Opublikowano

OMG :)

 

Ja nie skorzystałem i raczej nie skorzystam ;)

Po co oszukiwać i jak będzie cofka przez takich debili jak wy to żal mi was !

Opublikowano

Dla mnie jest to nie sprawiedliwe w chuj bo wy wszyscy dostaniecie postacie i skiny za chuj -,- a ja się męczyłem i traciłem własne pieniądze ;/

Opublikowano

tak wgl zmiana ip nie działa nadal mam komunikat że muszę czekać 24 h na next zakup

 

ludzie ja gram na east mam konto na west aby wypróbować postacie jakimi nie grałem i zobaczyć skiny nic więcej

NJxbd4x.png

Opublikowano

Jak nic nie zrobią cofki itd. no to riota chyba pochujało . Jeszcze wczoraj kupiłem rp za te 20zł , a dziś jest to .

Opublikowano

Dokładnie. Sprawiedliwości. Nie którzy płacą własnymi pieniędzmi ,żeby upiększyć swoje konto ,a wy chcecie być sprytni... Żal mi was...

Opublikowano

Zamykam to spamowisko.

To za niedługo zostanie naprawione przez riot.

A jeśli chcecie jakieś info to poczytajcie sobie na forum riotu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...