Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

3,5 k free riot points


patrycek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm policja nie powinna robić wjazdu ... to błąd gry i tyle ...

PS. Na america nie działa ;/

 

Ip można zmienić przez program HideMyIP

 

@EDIT Przeniosłem się na East jednak zeżarło mi 2600 rp ...

giphy.gif

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Najazdu mieć raczej nie będziecie, natomiast symboliczny perm jak to @up napisał się należy. Także pogratulujcie sobie. Żałuje tylko, jeżeli ktoś zmarnował konto z lvl 30...

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Bywalec
Opublikowano

Mam 10krp. Przeniosłem sie na esta. mam 7k. Starczy mi na same postacie ;). Moze cos na skiny jeszcze.

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Opublikowano

Koledzy jak się przenieść?!

Zapodajcie tuta czy coś ;f

 

Co do rp to działa wszystko git dzieki tylko ,żęby cofki nie było.

Opublikowano

Jak ktoś ponawalał sobie z 5000000000k rp to może już coś znaczyć ale raz jak użył raczej nic nie zrobią takie moje przeczucie jest

1369851372-U355713.png

by Regman

Opublikowano

Ludzie, cofka będzie. Jeżeli się przeniesie, to co Wam to da, skoro konta zostaną usunięta(te co zrobione dziś), a inne po prostu cofną się do jutra (11:30)

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Wiecie co . Ja jednak pogram na starym koncie 10 lvl .

Co z tego że sobie kupie bohaterów jak dłużej bede wbijał ten 30 lvl ?

Do 30lvl'a daleko a wtedy full runy specjalizacje itp .

Więc teraz uważam że to tylko strata czasu ...

giphy.gif

Opublikowano

Jezeli myslicie ze bedziecie mogli sobie spokojnie grac z tymi rp to gleboko sie mylicie

Oni maja wszystko w bazie kto w jakiej chwili kupil rp wiec zegnajcie sie z kontami ;)

sstwc.jpg

Opublikowano

jaka cofka? ktos sobie naprawde kupi rp z tej metody platnosci i mu odbiora? nie wiem czy ryzykowac ale kusi mnie ten bug :D

 

btw.

 

tez nie mozecie znalezc serwa? od 10 minut szukam i nie moge wyjsc bo zaraz bedzie mecz...

Opublikowano

@2x up. Zbanują prawdopodobnie po hoście, więc wszystkie twoje konta zostaną zablokowane :) Ja wolę to olać, grać bez skina, a na postacie sie swoją drogą uzbiera wszystko. Oszukiwanie w grach mutliplayer nie ma sensu...

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty


Opublikowano

@ EmpioS

policja by ci nie zapukała, bo to jest bug z ich strony, a nie, że ty używałeś jakiegoś oprogramowania, które oszukało system płatności.

jedyne co zrobią to banik dla tych osób, które to robiły.

Opublikowano

Hm, ale wiecie co.

Mogliby tylko zablokować ten sposób i nic nie robić z kontami.

Jako taki prezent na święta. Lecz zobaczymy jak to będzie.

Coś słyszałem, że już naprawili ten błąd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...