Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

3,5 k free riot points


patrycek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak ktoś sprawdzi to może spróbuje :) nie chcę kontra tracić ;p

 

Ale spoko like leci :)

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano

Już chyba naprawili to :> Ponieważ wchodząc około 6:20 już nie miałem Directa, a kolega robił to krótko po 5:00 i dostał te RP, lecz teraz zobaczymy czy bana dostanie :P

Opublikowano

Co myślicie o tym?:

http://www.youtube.com/watch?v=6FjfijSLMPc

//

Polecam, działa sprawdziłem na drugim koncie i teraz kupuje sobie co chcę.

Na polskiej czy angielskiej wersji?

//

Opublikowano

Co myślicie o tym?:

http://www.youtube.com/watch?v=6FjfijSLMPc

//

 

Na polskiej czy angielskiej wersji?

Też oglądałem ten filmik i zastanawiałem się czy działa, spora ilość komentarzy że działa, ale szkoda że upload na płatnym serwisie, a pieniędzy na "ślepo" nie będę wydawać.

 

Sprawdzałem na Polskiej i Angielskiej, nawet na innym IP i nie ma :>

Opublikowano

Możliwe że działało ale teraz jest już nie dostępne.

 

@UP takie coś to są na 100% fake. Nie ściągajcie tego gówna.

 

Zamykam.

Opublikowano

Otwieram

 

Postąpiłem tak samo jak na filmiku i tak oto teraz kupuje sobie postacie i skiny. U mnie działa, jeżeli wpiszesz dobrze Ci też zacznie działać. Nic nie musicie ściągać.

Opublikowano

Otwieram

 

Postąpiłem tak samo jak na filmiku i tak oto teraz kupuje sobie postacie i skiny. U mnie działa, jeżeli wpiszesz dobrze Ci też zacznie działać. Nic nie musicie ściągać.

Nie wiem dlaczego u Ciebie działa, u mnie po prostu nie wyświetla się Direct :/

 

@down

To lipa :D

Opublikowano

Czemu u mnie nie ma tego Direct Debit ?

@Edit

 

Kurde nie przeczytałem postów powyżej już lece na west ;d

 

@Edit

 

Działa

1375207970-U250359.png


Opublikowano

ej ludzie wogule nie mam tego directa ! a mam konto u nas to moze trzeba isc na anglie ? czy ci co sa po 2 stronie tez nie maja ;d

zbyt duża

Opublikowano

Nabije sobie RP i przeniosę się na East, niegłupi pomysł :) Mam 10lvl, ale szybko się nabije z Championami, runami etc :)

 

Dla autora tematu leci wielki +.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...