Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odwieczna wojna czyli Chrome czy Mozilla?


Suckers

Google Chrome czy Mozilla Firefox?  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Google Chrome czy Mozilla Firefox

    • Google Chrome
      79
    • Mozilla Firefox
      43

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A mi Chrome ścina komputer.Przyzwyczaiłem się do FajerFoksa i tak już zostało <3 .

Opublikowano

Google chrome osobiście dla mnie stanowi tą rządzącą przeglądarkę.

Dlaczego?

 

a) Jest szybka

B) Wraz z nią są podstawowe wtyczki flash itp.

c) Jest kompatybilna z większością stron.

d) Posiada wiele znakomitych wtyczek, motywów i innych bajerów.

e) Lepiej się prezentuje, nie ma całego paska dodatków tak jak na exploresze czy mozilli.

f) Posiada płynne wyszukiwanie w google.

 

Mozilla jest dla mnie gównem, dlaczego?

 

a) Mimo że mam dobrego kompa 3GB RAM, Win7, muszę czekać z 2 minuty aż się wszystko włączy i normalnie będę mógł przeglądać internet.

B) Nie zawsze działają wszystkie wtyczki.

c) Muszę przeglądać w trybie Awaryjnym, bo w normalnym jest "najebane" tyle dodatków że pół godziny się włącza, a później ścina i dupa.

d) Nie każda strona jest z nią kompatybilna.

e) Obrazki się długo ładują.

f) przeglądarka nie posiada płynnego przeskakiwania z jednej strony na drugą.

 

Tyle ode mnie.

Opublikowano

Ja jestem za Mozillą

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

mozilla.

lepsze i więcej dodatków

sentyment

więcej przydatnych opcji i ficzerów

lepiej działający scroll

mozilla idzie bardziej w stronę HTML5 niż inne przeglądarki

możliwość odświeżenia wszystkich kart na raz jednym kliknięciem i kilka innych tego typu opcji

Opublikowano

Kiedyś korzystałem z mozzili a teraz korzystam z chrome. Dlaczego?

Nie wiem, wydaje mi się lepsza prawie we wszystkim, z mozzilą miałem zawsze jakieś problemy.

; )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...