Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odwieczna wojna czyli Chrome czy Mozilla?


Suckers

Google Chrome czy Mozilla Firefox?  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Google Chrome czy Mozilla Firefox

    • Google Chrome
      79
    • Mozilla Firefox
      43

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja wolę Firefoxa, w Chrome nie podoba mi się interfejs.

 

W chrome możesz sobie zmienić ogólnie wygląd i ''styl''

 

Osobiście używam tej i tej.

Na co dzień Mozilla w skrajnych przypadkach Chrome, jednakże głos na Mozille.

"No bird soars too high, if he soars with his own wings" 

Opublikowano

Google Chrome to jedna z najlepszych przeglądarek, lecz także jedna z trudniejszych w obsłudze - tylko dla tych, którzy "technikują".

Mozilla ma strasznie dużo bugów, ale jest łatwiejsza...

wybór i tak CHROME !

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Nie ma tutaj żadnej wojny .

Mozilla jest prosta .

Chrom ładniejszy i fajniejszy .

Tyle na temat

kat_menu2.pngkat_menu4.pngkat_menu18.pngkat_menu14.png

Opublikowano

Chrome... bo mi tak lud nakazał, a z racji, że nie mam własnego zdania to się podporządkowałem.

1329228482-U118767.png

Opublikowano

Firefox zajmuje u mnie na dysku 40 mb, chrome prawie 170 mb, chrome zanim stronę startową wczyta to mija ok 5 sek, firefox w tym czasie 2 razy ją załaduje, firefox zżera mniej ramu przy wielu kartach, google mozilla nie szpieguje użytkowników swoich programów, dziękuje nie mam nic więcej do powiedzenia.

1280314365-U1.png

Opublikowano

jesli wam mozilla chodzi szybciej i lepiej od chroma to albo go w zyciu nie uzywaliscie albo macie cos zjebane na kompie, kazdy kto uzywal na starym kompie tej i tej zgodzi sie, ze lepsza jest chrome.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Chrome, nie lubie firefoxa. Zueplnie nie przypadl mi do gustu niestety, a chrome jak najbardziej i na dodatek jest szybszy:D

Opublikowano

Bardziej idiotycznej nazwy tematu nie dało się wymyślić? Chrome powstało stosunkowo niedawno, więc jaka to odwieczna wojna? Trafniejszy byłby IE, bo to on tak na prawdę od zawsze konkuruje z Firefox'em.

Anyway - Firefox ftw.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Zagłosowałem na chrome, chociaż może denerwować, że ma kilkanaście procesów i zżera 350MB RAMu :)

Jeśli Mozilla wprowadzi jakiś "sklep" z addonami (a może już jest?) i przejdzie na ciche aktualizacje (to już wkrótce) to będzie lepszą przeglądarką.

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano
Jeśli Mozilla wprowadzi jakiś "sklep" z addonami (a może już jest?)

Przecież Firefox ma najwięcej dodatków ze wszystkich przeglądarek :O Do tego są całkowicie darmowe. A i o aktualizacje martwić się nie musisz, jeżeli wychodzi nowa wersja, to Firefox zawsze Cię poinformuje.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Odwieczna wojna? Ta wojna dawno się już zakończyła ;)

 

 

Chrome jest lepszy i tyle

1377531174-U173186.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...