Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wesołych Świąt życzy załoga MPCForum !


Seldek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kokosz pisał, że zdejmiecie % tym którzy mają powyżej 15-20% do 15-20% a ja miałem 40% i ciągle mam 40% -_- kokosz nawet mi nie raczył odpisać na pw :<

Właśnie dlaczego niektórzy się chwalą, że zdjęto im %, a niektórym nie... ale sprawiedliwość, BRAWO

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Boże, płaczecie o te procenty, ogarną wszystko to wam pozdejmują, jejku.

Cieszcie się Świętami a nie siedzicie przed komputerami i myślicie o procentach. -.-

 

znaczy o procentach wódkowych możecie myśleć, ale nie o tych forumowych! :D

 

@down, wesołych <3.

Opublikowano

najlepszego. prezentów życzyć nie będę , smacznego karpia też nie bo już po wigilii ^^ chociaż jutro jeszcze... a tam ;> wesołego jajka ! yy raczej smacznego... muszę iść spać :D

@raha skąd taki obrazek?

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Najlepszego wszystkim użytkownikom i administracji :)

 

PS. Proszę o zdjęcie chociaż 5%, ale też na większe sumy się nie obrażę ;)

 

@edit dostałem prezent dzięki temu postowi <3 Ranga Begginer xD

Opublikowano

Skoro nie zdejmujecie procentów tylko odbanowywujecie to muszę szybko dostać bana żebyście zdążyli mi odbanować.. albo dobić do 15/20 warnów.. który kidmod chętny mi dać te kilka warnów ???

beztytuuznsq.png
Opublikowano

Jak miałeś 80+ % to ci redukowali to do 75%

Po ub miałem 20/20 ( 100%) to zredukowali mi do 15/20 (75%)

 

Bardziej dokładniej tego wyjaśnić się nie da

s2c77Oa.png

Opublikowano

Posłuchałem się panów wyżej (1str.)

Miałem -80% więc załatwiłem sobie perma, no i

Dziś (teraz) konto działa, spoko.

Myślałem że będę miał 0% warnów..

No a mam -85% no kicha.. ;x

 

Odbanować, odbanowaliście.. tylko myślałem że z czystym kontem.

Kurde.. ;D

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Ojej. Marudzicie i marudzicie . Cieszcie się "wasz" wybawiciel się ponownie urodził :)

 

Wesołych świąt. Nie wiem czy to najlepszy pomysł z amnestią ,ale w wigilię trzeba ludziom wybaczać. Nie zmarnujcie drugiej szansy :)

Opublikowano

Wy narzekacie na procenty, a inni się cieszą, że dostali ub (w tym ja).

Procenty jest dość łatwo zdjąć, napiszcie tutorial, pomagajcie i raportuje, a zostaniecie docenieni za to.

Może docenieni nie przez administrację ale przez grono userów.

w83od2.jpg

Opublikowano

Ojej. Marudzicie i marudzicie . Cieszcie się "wasz" wybawiciel się ponownie urodził :)

 

Wesołych świąt. Nie wiem czy to najlepszy pomysł z amnestią ,ale w wigilię trzeba ludziom wybaczać. Nie zmarnujcie drugiej szansy :)

Być może ktoś tu jest ateistą..

Pomysł z amnestią dobry, ale jakby robili ją rzadziej, w zeszłym roku była w wakacje, a potem na święta...

@top: Lepiej późno niż wcale, wesołych świąt, żeby wam się marzenia spełniły itd. A no i szczęśliwego nowego roku.

1280314365-U1.png

Opublikowano

Może już po Wigilii, ale życzę Team'owi MPC Wszystkiego Najlepszego i tego aby forum rozrastało się jeszcze bardziej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...