Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TenedorCraft[Dedyk][WL-ON][Premium][Non-premium][Zapowiedź]


wriki1234

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię:Patryk

Wiek(Przynajmniej 13 lat ):15

Nick w grze:Papryka

Dlaczego nasz serwer:Lubię serwery z fabułą oraz jakimiś klasami,nacjami do wyboru:)

Preferowana nacja:Aqua

Zareklamujesz Serwer:Pewnie

Znajomość RPG:Nie będę kłamał nie duża.. ja gram na trybie hardcore więc..

Opublikowano

Podanie na WL

 

Imię: Dawid

Wiek(Przynajmniej 13 lat ):15

Nick w grze: ForestMan_PL

Dlaczego nasz serwer: Lubie servery z Rangami , RPG

Preferowana nacja:Aqua

Zareklamujesz Serwer: Jesli bedzie tego Wart :)

Znajomość RPG: Nawet Nawet :)

 

 

 

 

 

Podanie na Admina

 

 

 

Nick w grze (bez spacji) : ForestMan_PL

Imię : Dawid

Wiek : 15 9 Stycznia 16

Doświadczenie w Minecrafcie (Przynajmniej cztery wyczerpujące zdania) : Nie rozumiem po co wam aż 4 zdania . Gram od wersji 1.3 Adminem bylem 5 Razy Moderatorem 4 .

Skąd dowiedziałeś się o naszym serwerze ( najlepiej dokładny link ) : http://www.mpcforum....dz/page__st__30

Co chciałbyś robić na serwerze ( a poza budowaniem ? ) : Pomagać nieogarnietym graczą w RPG Ogarniac aby byla kultura i miła gra

Dlaczego właśnie my ? : Lubie servery RPG Takie na ktorych jest WL bo takie bez WL to dzieci wchodza niszcza serva i taka gra..

Opublikowano

Podanie na WL

 

Imię: Marcel

Wiek(Przynajmniej 13 lat ):14

Nick w grze: Limetka_PL

Dlaczego nasz serwer: Lubie servery z Rangami , RPG

Preferowana nacja:Aqua

Zareklamujesz Serwer: Jesli bedzie tego Wart

Znajomość RPG: Nawet Nawet

Opublikowano

Nick w grze (bez spacji) :

makosPL

Imię :

Konrad

Wiek :

16

Doświadczenie w Minecrafcie (Przynajmniej cztery wyczerpujące zdania) :

Gram w minecrafta od pojawienia się wersji 1.2 beta. Zakładałem już kiedyś serwery na których grałem z kolegami, jednak nigdy nie wystawiałem serwera na MPC forum lubi inne tego typu strony. Umiem posługiwać się komendami admina, a jeżeli niektórych nie znam chętnie się ich nauczę. Sam założył bym serwer ale nistety mój nowy komputer na to nie pozwala. Myślę że w minecrafcie zrobiłem już na tyle dużo, że mógłbym zabrać się za pomoc nowym graczom.

Skąd dowiedziałeś się o naszym serwerze ( najlepiej dokładny link ) :

mpcforum.pl/forum/299-minecraft-publikacje-serwerow/

Co chciałbyś robić na serwerze ( a poza budowaniem ? ) :

pomagać graczom w rozwijaniu się na serwerze. Mógłbym również pilnować porządku tak aby serwer nie rozpadłby się po kilku dniach.

Dlaczego właśnie my ? : Bycie adminem na zwykłym FB nie jest na tyle ciekawe jak na serwerze RPG, więc chciałbym właśnie w to się bawić

:P.

Czy po wysłaniu tego podania zagłosujesz na nas na topliscie minecraft ? (na obydwu) :

Jeżeli tylko serwer mi się spodoba, oczywiście zagłosuje

Opublikowano

Na WL:

 

Imie: Kordian

Wiek(Przynajmniej 13 lat ): 14

Nick w grze: Kordian998

Dlaczego nasz serwer: Lubię serwery RPG ^^

Preferowana nacja: Ksiądz,Aqua (PS mogę uciec z królestwa i wybudować swiątynie poza nim?)

Zareklamujesz Serwer: Prawdopodobnie

Znajomość RPG:Duża. 9/10

82949578565395015480.jpeg

By Me.

Opublikowano

Uwaga oglowszenie bardzo ważne !!!!

Wszyscy dodani !

 

Adminem zostaje !!! WarAngle i Ozy

Krolami frakcji zaś MakosPLL dodaje do Aqua

Ozy dodaje do Arana

Kajsksus dodaje do Misaa

Jedno wolne miejsce

Opublikowano

Imię:Paweł

Wiek(Przynajmniej 13 lat ):w kwietniu 17

Nick w grze:Ozy

Dlaczego nasz serwer:Liczę na dobry server który nie upadnie szybko i będzie sprawiedliwa Administracja.

Preferowana nacja:Teodor/Aqua

Zareklamujesz Serwer:GG opis juz ustawiony

Znajomość RPG: RPG dobre gry takie jak sacred przeszlem calego i dodatek. Znam dobrze gry RPG ;]

P.S Moglbys mi podac jakis kontakt do siebie? (gg)

Bez-nazwy-1-kopia.png
Opublikowano

Imie:Kamil

Wiek(Przynajmniej 13 lat ):13lat

Nick w grze:Czeko

Dlaczego nasz serwer:Bo przegladalem mpc forum i ten jedyny wpadl mi w oko i bedzie fajnie

Preferowana nacja:Missa

Zareklamujesz Serwer:Tak juz reklamowalem

Znajomość RPG:Dobrze juz gralem na servach rpg

 

To jest dla kolegi poniewaz on niema konta na mpc forum wiec mnie poprosil bym mu zrobil

 

Imie:Marcel

Wiek(Przynajmniej 13 lat ):14lat

Nick w grze:Thorus97

Dlaczego nasz serwer:Kolega mi go pokazal i jak zobaczylem to wydaje sie ze bedzie zajebisty

Preferowana nacja:Missa

Zareklamujesz Serwer:TAK

Znajomość RPG:Dosc Dobrze

beznazwytv.png
Opublikowano

Imię : Robert

 

Wiek(Przynajmniej 13 lat ) : 16 lat

 

Nick w grze : Robert11

 

Dlaczego nasz serwer : Dlatego, bo zapowiada się bardzo ciekawa fabuła (jestem bardzo ciekawy jak wam wyjdą miasta nacji, bo na innych serwerach to wyglądały bardzo podobnie), a poza tym wygląda na to, że macie dobrą administracje.

:)

 

Preferowana nacja : Teodor, dlatego że bardzo dobrze (jak dla mnie) wygląda miasto na pustyni. Tworzy bardzo dobry klimacik.

B)

 

Zareklamujesz Serwer? : Jak mi się spodoba to oczywiście, że tak.

 

Znajomość RPG : Jeśli chodzi o RPG w Minecrafcie to uważam, że raczej dobra.

;)

Opublikowano

Imię :

Nikodem

 

Wiek(Przynajmniej 13 lat ) : 18 lat

 

Nick w grze : Grengar

 

Dlaczego nasz serwer : Dlatego ze ten serwer zapowiada sie bardzo ciekawie

:D

 

Preferowana nacja : Aqua

 

Zareklamujesz Serwer? : Czemu nie...

 

Znajomość RPG : Jeśli chodzi o RPG w Minecrafcie to uważam, że raczej dobra.

;)

Opublikowano

Imie: Krzysztof

Wiek: 15

Nick w grze: Jezusx3

Dlaczego nasz serwer: ponieważ szukam jakiegoś do pogrania solo/z kolegami ;P

Preferowana nacja: Misaa

Zareklamujesz Serwer: jeżeli mi sie spodoba ;P

Znajomość RPG: gram w mc ponad rok ;x

graphic.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...