Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TenedorCraft[Dedyk][WL-ON][Premium][Non-premium][Zapowiedź]


wriki1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię: Piotr(Chociaż po co podawać imię, skoro i tak będziemy używać nicka?) :)

Wiek: 15

Nick w grze: BloodRiderPL

Dlaczego nasz serwer: Szukam jakiegoś dobrego RP z ogarniętym teamem, i myślę, że tutaj będzie dobrze.

Preferowana nacja: Misaa

Zareklamujesz Serwer: Jeśli będzie trzeba - mogę. :)

Znajomość RPG: Trochę się znam na RP.

 

 

POmysł fajny, ale:

Zapowiedź to to samo, co SPAM... Nabijanie postów...

 

Już chyba napisałeś to samo w 3 tematach, możesz przestać spamować? W przeciwieństwie do ciebie oni nie spamują...

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie:Adrian

Wiek:15

Nick w grze:Adixonet13

Dlaczego wasz serwer:Bo jest zajebisty

Preferowana nacja:Teodor

Zareklamujesz serwer:TAK!!

Znajomosc RPG:całkiem całkiem...

Opublikowano

Imie Damian

Wiek(Przynajmniej 13 lat ) 13

Nick w grze Bandit

Dlaczego nasz serwer Bo jest fazyczny itp. itd. i dobrze sie prezentuje

Preferowana nacja Arana

Zareklamujesz Serwer TAK!!!

Znajomość RPG Troche

Opublikowano

Imie: Artur

Wiek(Przynajmniej 13 lat ):12,5 xD:D

Nick w grze: JamajeK

Dlaczego nasz serwer:Podoba mi się klimat serwera.

Preferowana nacja: Aqua

Zareklamujesz Serwer: Już to zrobiłem

Znajomość RPG: 75%

Opublikowano

Imie: Kajetan

Wiek(Przynajmniej 13 lat ): 11

Nick w grze: kajsks

Dlaczego nasz serwer: Uwielbiam gry z fabułą

Preferowana nacja: Arana

Zareklamujesz Serwer: Niestety nie.

Znajomość RPG: Bardzo duża, grałem na wielu serwerach RPG.

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Imię: Konrad

Wiek: 16

Nick w grze: makosPL

Dlaczego nasz serwer: lubię RPG a na innych serwerach jest za dużo noobków którzy nie umieją tak grać

Preferowana nacja: Misaa

Zareklamujesz serwer: Opowiem kumplom. Zareklamuje na skype.

Znajomość RPG: Jeśli chodzi o serwery RPG to tak jak pisałem...lubię takie serwery i myślę że sobie poradzę.

 

 

 

Możecie ogłosić kiedy mniej więcej serwer wystartuje. Wiecie zapowiada się fajnie i chciałbym jak najszybciej zacząć grać.

 

 

Jak można złożyć podanie na admina. Proszę o odpowiedź na PW

Z góry dzięki ^_^

Opublikowano

Serwer powstanie pod koniec Marca 2012 roku mozecie pomoc budowac

 

tak przyjeci all

 

@UP Co sugerujesz ?? chcesz grać na serwerze a jak nie to poco sie odzywać

 

ref

 

A tak na serwerze bede 2 czaty jeden dla odzywek typu mowy potocznej np

-Siema

-Siema

 

a drugi RPG

 

-Witaj mieszczaninie czy dobrze ci sie wiedzie w naszej osadzie ?

-Tak,Mój panie

 

 

Zależy nam na RPG

 

Zapraszam do mojego skype

wiktor.stetkiewicz

wszystkich ktorzy chca budowac zostana oni nagrodzeni ranga

Opublikowano

imię : Adam

 

wiek : 12,5

 

nick w grze : ejdam

 

dlaczego nasz serwer : ponieważ myślę że serwer jest stabilny i lubię grać na serwerach RPG

 

preferowana nacja : Aqua

 

zareklamujesz serwer : tak mam nawet kolegom powiedziałem

 

znajomo

ść RPG

: gram tylko na serwerach RPG 85% 90%

Opublikowano

imie:kacper

wiek:13,5

imie w grze: TostSznela

dlaczego: bo kocham serwery rpg

perferowana nacja : aqua

reklama : tak poweim kolega itp moze na yt zareklamuje na swoim kanale

Opublikowano

imię : Adrian

wiek : 14,5

nazwa postaci : WaynWaynPL

dlaczego nasz server : ponieważ lubie servery RPG

perferowana nacja : Aqua

zareklamujesz nasz server : pewnie mam dużo kolegów którzy grają w Minecraft'a i mam swój kanał na YT

Opublikowano

Imie: Michał

Wiek(Przynajmniej 13 lat ): 15

Nick w grze: Roshi

Dlaczego nasz serwer: Szukam serwera z Frakcjami :)

Preferowana nacja: Misaa

Zareklamujesz Serwer:Polece znajomym

Znajomość RPG:Dobra

Opublikowano

Imię: Marek

Wiek: 15 lat

Nick w grze: miner

Dlaczego nasz serwer: Bardzo lubię serwery z fabułą oraz bardzo lubię grać na multiplayer.

Preferowana nacja: Aqua

Zareklamujesz Serwer: Jak tylko będe mógł.

Znajomość RPG: Mogę powiedzieć że w 100% ponieważ sam miałem taki serwer. PS. Czy mogę się dowiedzieć jakie są podania na admina/moderatora?

;)


Opublikowano

Podanie na admina wyglada tak

 

 

Nick w grze (bez spacji) :

Imię :

Wiek :

Doświadczenie w Minecrafcie (Przynajmniej cztery wyczerpujące zdania) :

Skąd dowiedziałeś się o naszym serwerze ( najlepiej dokładny link ) :

Co chciałbyś robić na serwerze ( a poza budowaniem ? ) :

Dlaczego właśnie my ? :

 

 

Czy po wysłaniu tego podania zagłosujesz na nas na topliscie minecraft ? (na obydwu) :

 

dodani all

 

Jesli chcecia pomoc narazie wbijajice na

 

Hamachi Preme-Craft-1 lub Preme-Craft-2

 

haslo 123

 

ip 5.58.174.234

 

W marcu serwer gotowy

lub wczesniej

 

ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...