Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Paktofonika - Koncert upamiętniający 26.XII.2011r.


saints

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oO.

Na koncert WSRH wejściówka kosztowała 20zł w przedsprzedaży.

 

Ładnie sobie cenią, do Katowic mam 1h max busem.

Także chyba pojadę. ;)

Dzięki za info, nie wiedziałem dokładnie jakiego dnia.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

oO.

Na koncert WSRH wejściówka kosztowała 20zł w przedsprzedaży.

 

Ładnie sobie cenią, do Katowic mam 1h max busem.

 

WSRH Paktofonice może buty czyścić.

Opublikowano

Ja na bank jade ;P

Ja:

Ej wiw3k, jedziemy do czarnobyla?

Wiw3k:

Nieee, bo tam aciek grasuje.

Opublikowano

Wow, Magik był prawdziwym artystą, mimo że wszystkie kawałki nagrywali spaleni (nie dziwie się mi też wchodzi nawijka he) to trzeba przyznać że byli jedyni w swoim rodzaju, sam się wychowałem na ich twórczości jako szczeniak ;)

2006-2010

Opublikowano

Magik to ten piosenkarz co przestał śpiewać, bo skoczył z okna?

Tak.

Paktofonika to był najlepszy zespół 2001 roku w Polsce (gdzieś to wyczytałem)

Magik najlepszy raper XX wieku

Najllepsza płyta -Kinematografia : d

 

Nie ma bata jade tam.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Magik to ten piosenkarz co przestał śpiewać, bo skoczył z okna?

 

Nie, nie, nie! To nie jest piosenkarz to jest raper i nie śpiewał! Tylko rapował. Nie mylcie tego, prosze...

 

A z okna skoczył o 6 rano 26 grudnia 2000 roku

Opublikowano

nie, magik był chujowy ale dzieciarnia słucha pyfyky BO NIE ŻYJE

 

R.I.P. GRUBSĄ ŚPIEWAJ KRANK W CHÓRKU Z TŁUSZCZEM DLA ALLAHA

Opublikowano

Magik chujowy? To czego ty słuchasz 13-sto latku?

 

Niech pomyśle? Aa już wiem :

 

Mezo, Verba, Tede to chyba oni?

 

@PS : Nie znacie dobrego rapu to proszę nie wypowiadajcie się...

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

nie, magik był chujowy ale dzieciarnia słucha pyfyky BO NIE ŻYJE

 

R.I.P. GRUBSĄ ŚPIEWAJ KRANK W CHÓRKU Z TŁUSZCZEM DLA ALLAHA

Nagram Diss'a na tego skurwiela, jak nie odpowie w ciągu 3 dni to oznacza, że jest tchórzem, zerem i gównem.

niektórzy chcą być śmieszni i fajni a coś im nie wychodzi , przykre :\

 

Nie jadę, bo mam do przejechania całą Polskę a po za tym termin mi nie pasuje bo w tym czasie bd w Niemczech i w ogóle nierealne , samemu nie bd jechał.

Opublikowano

Kato od Suwałk jest dość spory kawałek drogi, więc nie dam rady, choć z chęcią bym się wybrał.

 

P.S. MAGIG, NAGRAMY COŚ, WIERZE.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...