Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Aktualizacja Bota Na Złote Jajka


pyszny13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zauważyłem że wiele osób ma problem z aktualizacja bota na złote jajka a wiec postanowiłem napisać tutroria.

 

1.Ściągamy TortoiseSVN z strony:

www.tortoisesvn.net/downloads.html

Odpowiednio dla komputerów 32bitowych TortoiseSVN 32-bit a w przypadku 64bitowych TortoiseSVN 64-bit

Gdy już się ściągnie instalujemy

 

2.Gdy już mamy TortoiseSVN wchodzimy w folder scripts który znajduje się w folderze Zlote_jajo (folder może mieć inną nazwe).

 

3.Klikamy prawym przyciskiem myszy na folder rom i wybieramy opcje podkreśloną na screenie:

beztytuulss.png

 

Po wybraniu opcji naciskamy Yes po czym Folder powinien nam się zaktualizować.

 

4.Wchodzimy w folder rom i włączamy SVN.update i bot się aktualizuje.

 

5.Uruchamiamy przez startbot i cieszymy się działającym botem.

Opublikowano

Jeśli już ktoś potrafi to zaktualizować to prosiłbym o wrzucenie paczki z zaktualizowanym botem :)

z góry dzięki

0178c530b05a57b14d3d3a868a.png

Rycerz, Zwiadowca

[suicide] =Cath=

Full RoM <-- DONE

<< KONIEC GRY >>

Opublikowano

u mnie pisze ze nie obsługuje tego mój procesor wiec tez proszę o wrzucenie paczki z zaktualizowanym botem

Spróbuj ściągnąć wersje programu na 64bit (zmieniłem lik u góry wcześniej odsyłał od razu do wersji 32 bitowej teraz odsyła do wyboru 32 lub 64 bitowej wersji)

Opublikowano

Witam,

 

wszystko zrobiłem jak w instrukcji, efekt jest taki, że po 2 sekundach od rozpoczęcia pracy, postać zatrzymuje się i pojawia się komunikat

 

romprogram.jpg

 

Czy to moja wina? Jeśli tak proszę o podpowiedź

Opublikowano

problem jest taki , ze dzisiaj byla znowu aktualizacja, a jajo bylo spreparowane na poprzednia, teraz czekaj, az nowa wersja bedzie wypuszczona, lub uzyj

TortoiseSVN , co jest wyzej opisane.

Opublikowano

.

 

Witam,

 

wszystko zrobiłem jak w instrukcji, efekt jest taki, że po 2 sekundach od rozpoczęcia pracy, postać zatrzymuje się i pojawia się komunikat

 

Czy to moja wina? Jeśli tak proszę o podpowiedź

Tak jak pisał kolega u góry trzeba poczekać aż wyjdzie nowa aktualizacja bota

Opublikowano

Mógłby ktoś wrzucać na forum zaktualizowane boty, bo jak widać jest spory problem z ich samodzielną aktualizacją przez Tortoise'a;

z góry dzięki

0178c530b05a57b14d3d3a868a.png

Rycerz, Zwiadowca

[suicide] =Cath=

Full RoM <-- DONE

<< KONIEC GRY >>

Opublikowano

Jak uktualizujesz bota to widzisz ze dwa pliki ci kopiuje

usun te pliki i wtedy zrob aktualizacje powinno byc ok

 

Dzięki. Już śmiga :)

Opublikowano

żaden z dwóch wrzuconych tu botów które są niby "zaktualizowane" nie działa bo bot nie jest zaaktualizowany, nie wiem czy sposób w tym temacie działa ale

MrAnderson

 

i

pyszny13

 

wrzucone przez was boty nie są zaktualizowane

 

 

 

 

 

 

 

 

1248991649.gifDziękuje!

Pomogłem? Kliknij na +

Opublikowano

wam też banują konta z botami ?? raz mi zbanowali potem dzień potem nowe znowu zbanowane :/ macie jakąś rade ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...