Skocz do zawartości

MrAnderson

Members
  • Postów

    24
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia MrAnderson

  1. Niestety nic nie wymyslilem ale tez nie mialem za bardzo czasu a jak widzisz tutaj nawet zadnej sugesti jak to zrobic bo autor odpowiedzi post wyzej nie zrozumial o co biega
  2. Mam prosbe moze ktos ma gotowy skrypt w .lua ktory by rzucal danego buffa na graczy ktorzy sa w zasiegu chodzi o to ze ustawiam sobie np druida podczas wojny na dach i on rzuca buffka na kazdego kto sie tam pojawi po wskrzeszeniu ale chodzi o to zeby tylko raz go odpalic i zeby dalej dzialal automatycznie. Nie musi byc calkowicie gotowy skrypt wystarczy zarys albo pomysl jak to zrobic
  3. Czy ktos wie jak zrobic zeby w tym bocie domyslna przegladarka byl Firefox a nie IE ? I drugie pytanie niestety po 2 godzinach w Podglad Status pojawia sie napis Accant Expired i trzeba zresetowac bota zeby znowu zaczal dzialac ktos wie jak to ominac bez placenia kasy
  4. MrAnderson

    Max lvl

    67
  5. Mozna odpalic dowolna ilosc (sluszalem o dziewiecu) sam odpalam 3 ale strasznie pozeraja zasoby systemowe a wiec na slabszym kompie nie da sie odpalic nawet 2 . Nie da sie tez wejsc dwoma postaciami z jednego kata (musza byc na roznych kontach ale na jednym serwerze moga byc ) I ostatnie altowe czy botowe najlepiej trzymac na minimalnych ustawieniach grafy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...