Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft nie chce się włączyć.


Okrzem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

ostatnio nie mogę włączyć Minecraft'a, ponieważ wyskakuje mi taki oto błąd:

 

"Could not create the Java virtual machine."

 

Jeśli ktoś już miał taki błąd, lub wie jak temu zaradzić - to proszę mi szybko pomóc (PILNE! Muszę coś zmienić w swoim savie :P)

Opublikowano

Nie ma takiego czegoś.. Bynajmniej nie rozumiem ;)

przeinstalowałem javę i to samo.

Czekam na dalsze odpowiedzi!

Opublikowano

hmm moj kolega mowi ze ma takie cos. i moze jakies sterwoniki trzeba wgrac?

tak mi sie wydaje

 

Could not create the java virtual machine- czyli nie mozna utworzyc maszyny java

mca.png
Opublikowano

tak, rozumiem ten błąd.

Ale nie rozumiem o co chodzi z tą "maszyną javy"

 

i żadne sterowniki, bo wszystkie aktualne.

Opublikowano

Wyjoles mi to z ust ;DDD

 

1. jesli mamy orginalną wersje MC to kopiujemy plik ,,minecraft jar,,z folderu z gra na pulpit.jesli piracką to kopiujemy na pulpit minecraft.exe z tego samego. 2.otwieramy notatnik 3.Wpisujemy java-xmsilosc twojego ramu mbm-jar ... C:/Documents and settings/nazwa uzytkownika /pulpit /minecraft.exe (lub.jar) 4.cieszymy sie z dzialajacej gry:) plz (lubie to)

mca.png
Opublikowano

ja nakurwiam do woli i za około 5-7 razy mi wbija.

Z fartem dla dzieciaków na osiedlach,

bo nawet Ci z szarych blkoów mają Wielkie serca.

Jt6Q7Jv.png

Opublikowano

Witam. Ja ten problem miłem co chwile :D

 

Sposoób - Wejdz na strone javy pobierz i zainstaluj jave 1.7, A tej z komputera nie usuwaj instaluj od razu nowa :P

 

A i czy masz minecrafta w appdata/roaming/ .minecraft ?? Czy w jakims innym folderze który nie lezy w appdata ?

 

Pamietaj zawsze musisz miec go w appdata :D

 

Licze na lubie to.

 

@up

co do net frameworka to mi na moim kompie zabiera 60% uzycie procesora :D i zawsze konce proces...a minecraft działa :D

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

liczysz na lubie to? ja licze juz od rana ;D

 

mi tez by mogla dac lubie to za dobre chenci

 

No moze dać jak pomogłem mu/jej :D Bo juz nie kapuje czy to m czy k ?

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

ludzie to nie to. :D

 

 

tutorial jak to trzeba zrobic. :) kolega tez tak mial i zrobilem na podstawie tego filmiku i wszystko mu dziala do tej pory

Opublikowano

Noo! Serenkk!

To już konkret totalny.

Dzięki ziomuś ;) Leci lajk wreszcie!

 

aha, noo.. i temat można zamknąć ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...