Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Aktualizacje Dark Orbit na bieżąco


Sekhmet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie mogę co oni nie wprowadzą

 

niedługo wprowadzą k**** rakiety które zawalają całe HP za 1 strzałem

 

chciałem być na 1 miejscu na serwie PL3

 

wydałem k**** 3000zł na tą grę i co mam z tego 10miejsce

i jeszcze wprowadzają ja pidziele kolejne 1000zł będzie szło

 

za 3000zł 1 w rankingu ? Hahah jak byś ładował po 1k na miesiąc to może może

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Racja, jednak myślałem że dadzą coś kompletnie innego, płatnego.

Po zatym dodali inne obramowanie tej poczty, wygląda ładniej.

Wkrótce zapewne modyfikacje dotkną całej strony, klienta gry

Opublikowano

neun.jpg

Brr. aż ciary przechodzą :\

To z nowej wersji (na serwerach testowych)

 

PS. na test1 jest już pełna wersja 5.3.1 .. w tym tygodniu to na pewno wejdzie

Opublikowano

Chyba grafikę poprawią

1. to grafikA URI W GRZE

2.skokowka

3.mini mapa

4.tez skokowka?

5.naprawa

6.nie wiem

 

 

2 z tych są jakies nowe chyba 2lub4 i 6

 

 

 

EDIT zaraz zaraz gdzie to było? w hangarze? czy jeszcze nie wprowadzili na Test?

Opublikowano

Na test jest już wprowadzone, to jest w pliku ui.swf (User Interface)

Zaraz coś sprawdzę

 

EDIT:

Wygląda to mniej więcej tak:

 

Obecnie:

ucqn.jpg

Na testowym serwerze:

wtkl.jpg

 

Jak wół widać że nowe "obrazki" zostały wepchnięte między inne. Wg. mnie to coś nowego będzie, lepiej nie myśleć co :\

 

W sumie to może być jakiś nowy system (ala cpu skokowe)

Myślę że do jutra się dowiemy.

 

#Aktualizacja i porządkowanie pierwszego postu

Opublikowano

Pierwsze oficjalne konkrety:

fbf4677022f5efc62a54e01bc7e060e64f2002a1.jpg?proj=CMTool_FileUpload

 

Udostępnili to na fejsie, jako podziękę za 150k lajków i niby jakieś "wspieranie" ich.

Post z 25 stycznia.

 

 

Dodatkowo znalazłem w kodzie gry coś o nazwie "droneFormation"

Prawdopodobnie drony będziemy mogli ustawić np. na kształt serca ..

Opublikowano

Kolega seba455pl wprowadza was wszystkich w błąd , tak jak quake.

 

Nowym statkiem będzie jeden z oficjlanych . wygranych projektów konkursu " Zaprojektuj swój statek/design " (czy jakoś tak)

 

edit: Proszę bardzo , dokładnie nazywa się to

Design your own ship" / Ganadores concurso "Diseña tu propia nave"

wstawił do fnxleyneda , admin hiszpanskiego do.

 

 

a to co tutaj jest , to może być co najwyżej (i chyba jest) nowy 3d design robota naprawczego.

Opublikowano

Kolega seba455pl wprowadza was wszystkich w błąd , tak jak quake.

 

Nowym statkiem będzie jeden z oficjlanych . wygranych projektów konkursu " Zaprojektuj swój statek/design " (czy jakoś tak)

 

edit: Proszę bardzo , dokładnie nazywa się to

Design your own ship" / Ganadores concurso "Diseña tu propia nave"

wstawił do fnxleyneda , admin hiszpanskiego do.

 

 

a to co tutaj jest , to może być co najwyżej (i chyba jest) nowy 3d design robota naprawczego.

 

Sądzę że jutro się przekonamy, na test 1 jest już stabilna wersja 5.4.1

Opublikowano

Darkorbit

 

 

Witajcie Kosmiczni Piloci!

 

 

Dzięki naszym badaniom w dziedzinie technologii A.I. wypracowaliśmy nowe formacje dla Waszych dronów. Te formacje dronów nie tylko fajnie wyglądają, ale też dają Wam przewagę w walce, wyposażając Wasze statki w dokładnie te umiejętności, które akurat są Wam potrzebne w Waszej strategii.

 

 

- Latajcie w agresywnej formacji, aby zadawać porządne ciosy i zwiększać szkody do maksimum

 

- Korzystajcie z defensywnych formacji, aby chronić się przed ciężkimi atakami.

 

- Zmieniajcie swoje formacje dronów, dopasowując je do danej sytuacji w walce, aby zawsze być górą.

 

Nowe formacje dronów znajdziecie w sklepie. Jeśli posiadacie 6 lub więcej dronów, możecie w każdej chwili zmieniać formację na inną. Opłaca się więc kupić kilka. Aby zmienić formację, przejdźcie do punktu menu w na pasku menu akcji na gwiezdnej mapie.

 

21201293524am.png

21201293747am.png

Opublikowano

po co napisales po angielsku jak jest po polsku na pl forum?

Witajcie Kosmiczni Piloci!

 

Dzięki naszym badaniom w dziedzinie technologii A.I. wypracowaliśmy nowe formacje dla Waszych dronów. Te formacje dronów nie tylko fajnie wyglądają, ale też dają Wam przewagę w walce, wyposażając Wasze statki w dokładnie te umiejętności, które akurat są Wam potrzebne w Waszej strategii.

 

- Latajcie w agresywnej formacji, aby zadawać porządne ciosy i zwiększać szkody do maksimum.

 

- Korzystajcie z defensywnych formacji, aby chronić się przed ciężkimi atakami.

 

- Zmieniajcie swoje formacje dronów, dopasowując je do danej sytuacji w walce, aby zawsze być górą.

 

Nowe formacje dronów znajdziecie w sklepie. Jeśli posiadacie 6 lub więcej dronów, możecie w każdej chwili zmieniać formację na inną. Opłaca się więc kupić kilka. Aby zmienić formację, przejdźcie do punktu menu w na pasku menu akcji na gwiezdnej mapie.

Opublikowano

po co napisales po angielsku jak jest po polsku na pl forum?

Witajcie Kosmiczni Piloci!

 

Dzięki naszym badaniom w dziedzinie technologii A.I. wypracowaliśmy nowe formacje dla Waszych dronów. Te formacje dronów nie tylko fajnie wyglądają, ale też dają Wam przewagę w walce, wyposażając Wasze statki w dokładnie te umiejętności, które akurat są Wam potrzebne w Waszej strategii.

 

 

- Latajcie w agresywnej formacji, aby zadawać porządne ciosy i zwiększać szkody do maksimum.

 

 

- Korzystajcie z defensywnych formacji, aby chronić się przed ciężkimi atakami.

 

 

- Zmieniajcie swoje formacje dronów, dopasowując je do danej sytuacji w walce, aby zawsze być górą.

 

 

Nowe formacje dronów znajdziecie w sklepie. Jeśli posiadacie 6 lub więcej dronów, możecie w każdej chwili zmieniać formację na inną. Opłaca się więc kupić kilka. Aby zmienić formację, przejdźcie do punktu menu w na pasku menu akcji na gwiezdnej mapie.

 

 

No ba , ja już sie ludzilem ze to za free bedzie ...

Opublikowano

za kredyty na bicie jest lepsza + 5% więcej się bije, ciekawe czy drony tylko czy cały statek jest brany pod uwagę. Te za uri to jedno wielkie gówno, nie zamierzam nawet kupywać

Zarabianie w internecie - chętny? Pisz ?

Opublikowano

Double Arrow (Podwójna Strzała) 06: F-06-DA

 

plusy: penetracja osłon +10%

 

minusy: siła osłon na statku -20%

 

 

Star (Gwiazda) 04: F-04-ST

 

plusy: siła ognia rakiet Hellstorm +25%

 

minusy: zwiększony czas przeładowania wyrzutni rakiet +33%

 

 

Crab (Krab) 10: F-10-CR

 

plusy: absoMPCja uszkodzeń osłon +20%

 

minusy: prędkość -20%

 

 

Chyba ich popierdoliło z tymi minusami , -20% predkość ? .... zwiekoszny czas czekania ?!

Opublikowano

w sumie to racja. ja wyrzutnia bez ulepszen tylko seprom wale po 50k. jak te ulepszenia beda w takim tepie wchodzic to wejdziemy w 300k na hita

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...