Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Daj się złapać !" - czyli sprytna pułapka na wszystko co się rusza !


PanEnderman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podoba mi sie .. :D Ale ma wade ;d chodz dociskajac sie do pistonow i skacz i wyjdziesz z niej . Jak chcesz moge podeslac ci filmik ; )

 

Ale jest git ; )

 

EDIT. Jednak nie :D Nie mialem dachu to sie dalo skakac :D Nie da sie wyjsc

 

Dobry pomysl ; )

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

było kilka razy ale ta wersja tej pułapki o wiele ulepszona :) byłby plusik ale już wyczerpałem limicik na dziś xD

03082059994152820902.jpg

Pomogłem? Jeśli tak daj plusika! Proszę o zdjęcie kilku%!

Opublikowano

z tej pulapki latwo sie wydostac

1. naciskamy na 1 plytke tak by piston sie otworzyl

2. zchodzimy z plytki na krutko

3. gdy piston sie schowa szybko biegnie w niego

 

trzeba troche pocwiczyc i da sie to zrobic wiem bo proboalem na singlu :D

 

ale Like za ciekawy pomysl idzie :)

Opublikowano

było kilka razy ale ta wersja tej pułapki o wiele ulepszona

:)

byłby plusik ale już wyczerpałem limicik na dziś

xD

Nie było. Ja jestem pomysłodawcą tej pułapki. - Zgłaszam spam.

 

z tej pulapki latwo sie wydostac

1. naciskamy na 1 plytke tak by piston sie otworzyl

2. zchodzimy z plytki na krutko

3. gdy piston sie schowa szybko biegnie w niego

 

trzeba troche pocwiczyc i da sie to zrobic wiem bo proboalem na singlu

:D

 

 

ale Like za ciekawy pomysl idzie

:)

Powtarzam , nie da się z niej wyjść , bo soulsand Cię spowolni.

 

Napisz jeszcze, żeby pod soulsandem dać lód, to jeszcze bardziej spowolni

:)

A skąd ja Ci lód wytrzasne ? ;)

Opublikowano

@up Patrz ss.3 lub :

Są 3 zabespieczenia !

-soulsand uniemożliwia sprintowanie

- pistony uniemożliwiają wyjście gracza z pułapki

-piecyki uniemożliwiają otrzymanie jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz

np. przez przepchnięcie klocków pistonem tak aby było przejście

  • 3 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...