Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Daj się złapać !" - czyli sprytna pułapka na wszystko co się rusza !


PanEnderman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

BRAVO!BRAVO!

Pochwała Twego umysłu, świetna pułapka, na pewno sie przyda. Leci Lajk, choć to za mało.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Jak dla mnie to pułapka perfekcyjnie przygotowana , prosta a skuteczna ! Sam na to nie wpadłem a pułapka prosta jak budowa cepa :)

mca.png

 

mca.png

 

Pomogłem ? Kliknij w pajacyka na stronie :

 

 

to Cię nic nie kosztuje a pomaga ! Zbieram -- !

Opublikowano

Ten przykład, na którym wzorowałeś się pisząc poradnik, da się uciec.

Lecz ten pierwszy co jest na ss'ie jest do niepokonania.

 

Ogólnie trochę zmodyfikowałem,jedna płytka odpowiada za wszystkie pitsony, gdyż

ja to zrobiłem u siebie w tunelu, da się również wyłączyć za pomocą dźwigni.

Ale twój sposób też niczego sobie

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

powiedzmy że są cuby na tych pułapkach, więc cuba musiałby na to nałożyć admin, a na większości survivali z ogarniętą administracją, nie założą cuba zwykłemu graczowi na pułapkę

 

skoro byłby cub, to jedyne osoby które mogły by wylać lawe to admini, zwykły gracz nie wyleje jak jest lawa

 

a jeśli nie będzie cuba zwykły gracz może to rozwalić ;]

 

na prawie wszystkich serwerach jest chociażby jedna komenda na tp np. spawn

 

@takie kilka sprostowań, a co do poradnika jak go edytujesz to zmień cały a nie tylko połowę

 

@@ EDIT: zbudowałeś taką pułapkę ale jak ma tam ktokolwiek wejść?

 

jeszcze mała porada, pod soul sand'em daj bloki lodu, bardziej spowalnia niż sam soul sand

Opublikowano

@up

Normalnie, skaczesz przez ten kamień i wchodzisz do środka, tylko na ss'ie wygląda jakby nie dało się tam wejść.

Co do komendy spawn, ogarnięte serwery survival jej nie mają.

 

No jedynie narażenie na to że pułapka można rozwalić.

Ja zrobiłem że jak do niej wejdziemy to piasek opada na dół, my z nim i z dołu nikt nie wyjdzie

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

lolz nigdy bym na to nie wpadl mozna to wykorzystac też jako pulapka w escape :D lajk

33876.png

32891.gif

33268.png

33886.png

 

Dajcie "+" jeśli pomogłem :D

 

mca.pngmca.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobre ;) To Naprawde Dziala ;) Zyskalem Dzieki Temu 75 LvL ;P

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Otóż chyba nie wiesz jakie to jest nudne siedzieć w takiej pułapce ... zniechęcony gracz popełni samobójstwo i itemki nasze ^^

 

A w jaki sposób popełni samobójstwo ? Jest uwięziony w pułapce, nie ma jak wyjść. Nie ma tam też żadnego wzniesienia, aby mógł w ten sposób popełnić samobójstwo.

Kocham mame

Opublikowano

A w jaki sposób popełni samobójstwo ?

Możemy go zabić.

Hah , powiem ci że ta pułapka jest kozzacka ! ;p

Leci +.. ;p

Jeszcze nie dostałem , czekam ^^

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Przydatne, jezeli zadziala na mobach na surv'ie, to zajebiste i proste ^^

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...