Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Promocode]T-127+dzień premium-ponownie dostępne


Crisp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://www.computerbild.de/gutscheinaktionen/cbs-codes-Worlds-of-tanks-6895480.html

Strona po raz kolejny jest dostępna, są nowe kody.

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeśli ktoś będzie miał 1 za dużo niech tu podeśle ;]

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

nie wiem jak wam ale mnie dodało tylko 1 dzień premium:(

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie WOTa chętnie na nie odpowiem :)

Gram w: Left 4 dead 2, World of Tanks, War Thunder,Tibia(Azura)

 

Napisz może coś razem pogramy:)
Pomogłem daj + :)

Opublikowano

Miejsce nie ma znaczenia dodaje miejsce + t-127 i dzień premki :)

Ja już mam 8 dni premium :D

Mam nadzieję,że bana nie będzie za to o.O

Dodam że na tymczasowe maile kody nie przychodzą :)

Opublikowano

mi przyszło na tymczasowe e-maile (5kodów):D

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie WOTa chętnie na nie odpowiem :)

Gram w: Left 4 dead 2, World of Tanks, War Thunder,Tibia(Azura)

 

Napisz może coś razem pogramy:)
Pomogłem daj + :)

Opublikowano

Ja również poproszę koda.

 

Bana raczej nie dostaniecie, bo te kody są od World of tanks, do promowania gry.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

mi tylko premke dało ;/

 

 

@edit

A jednak dodało t-127:d

Czy jest on tylko kiedy mam premium czy zostaje na zawsze?

 

 

@down

Sory pomyłka :D

 

 

A czemu pokazuje mi czołg dopiero po wejściu na grę a na stronie nie?

Opublikowano

mi tylko premke dało ;/

 

 

@edit

A jednak dodało chiniola:d

Czy jest on tylko kiedy mam premium czy zostaje na zawsze?

 

chinola? Pewien jestem ze t-127 radziecki jest.

 

Zostaje "na zawsze", a przynajmniej do czasu sprzedarzy.

Opublikowano

Po pierwsze z tego co wiem da rade użyć 10kodów na 1 koncie

Po drugie: zeby otrzymac ten premium czołg trzeba mieć miejsce w garażu

Po trzecie: Można za każdym razem sprzedać czołg co daje 160k za każdy czołg (maxymalnie dziennie można sprzedać 5czołgów)

 

Ehhh... Teraz to ja się spóźniłem na kody ;)

Dlaczego? Strona nadal działa, kody można ciągle generować za każdym razem trzeba podać inny mail

Opublikowano

Oto instrukcja krok po kroku jak postępować, aby ZDOBYĆ KASĘ I PREMIUM za Free w WoT

 

1. Wchodzisz na stronę: http://www.computerb...action=register

 

2. Wpisujesz e-mail i captcha i zaznaczasz opcje przy 'Ich bin..' i wysyłasz

 

3. Na podane konto e-mail dostajesz kod promocyjny

 

4. Wpisujesz kod pormocyjny w panelu na stronie WoT

(Instrukcja wpisywania: http://worldoftanks....l/general/bonus )

 

5. Otrzymujesz czołg T127 i konto Premium na 1 dzień (aby dostać czołg musisz mieć miejsce w garażu)

 

UWAGI: Należy pamiętać aby używać innych adresów email przy kolejnym wypełnianiu informacji na tej niemieckiej stronie.

Za każdym razem można sprzedać otrzymany czołg za 160k (MAXYMALNIE MOŻNA SPRZEDAĆ 5 dziennie co daje 800k).

Konta premium za każdym razem się sumują.

Opublikowano

Ale w tym mailu nigdzie niema codu

Mail powinien miec tytuł COMPUTER BILD-Aktion: "World of Tanks"

Sprawdź spambox jeżeli nie masz w odebranych.

Opublikowano

polecam o2. dodatkowo jak zalozysz konto na o2 to masz aliasy typu @tlen.pl @go2.pl i juz nie mussiz 10kont zakladac tylko koncowki zamieniasz i przychodza ci maila na to samo konto :)

Opublikowano

CBSDE4GUV-3V95-337P

CBSDE4GGP-3W84-964U

To sa kodziki.które już mi nie weszły.Jest to doładowanie premium,bez złota gratis.

Opublikowano

Jak kolega wcześniej napisał kody nie przychodzą na yopmail należy korzystać z o2 lub gmaila :)

Kody dalej są rozdawane,ale 10 max na jedno konto. :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...