Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[20 slotow] [24/7] [1.0.0] DEDYK. WL - ON Moby - On Nether - On SURVIVAL 95%


Koks(DGE)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No mnie też :angry:

 

dziubu ile czekasz?

 

DODAJCIE MNIE WRESZCIE DO W-L

 

No już dość długo pfff

33266.png

35512.png

13631.jpg

►Name: G.e.N.I.U.s.Z|[-_-]

├►Game: Counter strike 1.6

├►SKILL: ________ Low ◄╣═══════▓╠► High

├►KOMPUTER:____ Low ◄╣════════▓╠► High

├►INTERNET: _____ Low ◄╣═══════▓═╠► High

├►CELNOŚĆ: _____ Low ◄╣═══════▓═╠► High

├►PANIKA: _______ Low ◄╣═▓═══════╠► High

├►KULTURA: _____ Low ◄╣════════▓╠► High

└►REFLEKS: ______ Low ◄╣════════▓╠► High

 

 

 

 

 

No weź daj +

Opublikowano

Nick : Natalka3

Czemu grasz w tą grę ? : Dwno temu kiedy do mojego brata przyszedł kolego pokazał mu tą grę , mój brat mnie zawołał i mi ją pokazał od razu chciałam minecraft ,na moje 11 urodziny kupił mi premium i od tego czasu gram,bardzo mnie zaciekawił minecraft było tyle dziwnych rzeczy wiec dlatego gram.

Wiek : 15

Dlaczego ten serwer ? : Chcę poznać adminów i innych graczy. Oraz poznać jak gracze szanują minecraft i siebie . Chce poznać jak gracze i admini mają wyobraznie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...