Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[20 slotow] [24/7] [1.0.0] DEDYK. WL - ON Moby - On Nether - On SURVIVAL 95%


Koks(DGE)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERWER SURVIVAL

Otwarcie 12/07/2011 godzina 16:00

IP - s18.csrv.pl:23186

 

Moby on, nether on,the end on, pvp on ( mozliwosc off na terenie dzialki ) mozna posiadac maks 2 dzialki. jedna 10x10 jest darmowa na start. druga 20x20 za 45 diamentow do kupna.

Gdyby nie dzialki i mozliwosc zablokowania sobie na nich drzwi, serwer bylbym FULL SURV. Ale postanowilem troche ulatwic gre poniewaz w tych czasach ciezko o ogarnietych graczy. zawsze na 2 ogarnietych znajdzie sie 10 ,,neo kidow" ktorych tak gracze nie cierpia bo maja na celu psucie innym przyjemnosci jaka zaznaje sie ze spokojnej gry w MineCraft

 

Wzor podania o dodanie do WL :

Nick :

Czemu grasz w ta gre ? :

Wiek :

Dlaczego ten serwer ? :

Regulamin serwera

 

Znajduje sie zaraz kolo spawn. Sa tam takie dane jak gg do Head admina. Podane powody za ktory mozesz wyleciec, zapoznaj sie z nim odrazu aby potem nie bylo tekstow w stylu ,, nie wiedzialem ze nie moge albo ,, admin do dupy banuje za nic "

Sam sie z czyms takim spotkalem ze specjalnie robia tu zla reputacje gracze nie ogarnieci.

NIE TOLERUJEMY TROLOWANIA MOZNA WYLECIEC ZA GLUPOTE !

Niema komend /spawn i /sethome

Uzyj lozka aby ustawic spawn w swoim domu a aby dowiedziec sie gdzie jestes zrob mape lub spisuj kordy. To jest survival

:) O dzialki pyta sie Admina jesli jest online jesli nie napisac na gg a napewno wbije do gry :)

 

Dodatkowe informacje:

Serwer nie posiada miasta tylko miejsce spawn.

Mapa jest naprawde wielka, nie brakuje otwartych kopalni

Gracze poki co sa ogarnieci, Mamy nadzieje ze tak zostanie.

20 slotow, mozliwe ze 40 od nowego roku jesli sie rozkrecimy

Posiadamy Anty X raya i admini dodatkowo robia rewizje dzialek.

Anty capslock wgrany na serwer. za Spam tez mozna wyleciec

Czat jest pod stala kontrola Admina lub Head admina z konsoli :)

 

 

 

 

 

 

 

 

JEST DWOCH ADMINOW i OBAJ SA PELNOLETNI jesli to ma dla niektorych jakies znaczenie

:)

Opublikowano

Nick : SunLaMoon

Czemu grasz w ta gre ? : Pewnego dnia sie nudzilem ,wiec sciagnalem pirackiego minecrafta. Pare dni ponziej kupilem orginal bo mi sie spodobalo

Wiek :14

Dlaczego ten serwer ? : Mam ochotę pograc na survivalu

Opublikowano

Nick : Jaroo

Czemu grasz w ta gre ? : Bo mi się podoba.

Wiek : 15

Dlaczego ten serwer ? : szukam czagos nowego

70416355697385117675.gif

Sygnaturka mojego autorstwa.

Tła na yt lepiej mi wychodzą.

Zapraszam na mój profil na mpc oraz Youtube.

Jeśli potrzebujesz tła na Youtube, lub czegoś z grafiki komputerowej pisz.

Opublikowano

Nick :VisTer2000

Czemu grasz w ta gre ? :Bo jest fajna i lubie multiplayer.

Wiek :13

Dlaczego ten serwer ? :Bo myśle, że ten serwer jest ogarnięty,i od dawna szukam fajnego serwera.

Opublikowano

WL JEST OFF na dzisiaj. Ciezko z rozruchem. Wrazie przepelnionego serwa zrobimy WL ON ponownie

 

Mozliwe chwilowe male lagi spowodowane anty czitem i anty x reyem.

Opublikowano

Nick :Synek

Czemu grasz w ta gre ? :Bo Jest Super

Wiek :14 lat

Dlaczego ten serwer ? :Zaciekawiliście mnie Opisem

 

Podaj Swoje GG :)

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Nick : Cooler

Czemu grasz w ta gre ? : Bo lubie^^

Wiek : 14

Dlaczego ten serwer ? : Uwielbam survivale i do tego wtedy gdy sa zarzadzane przez ogarniety team!

vvnOp.jpg

 

Dostałeś bana na ip? Zapraszam:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/528907-tutcyberghost-ukrycie-ip-komputera/

Opublikowano

Nick :Grimmjow

Czemu grasz w ta gre ? : Bo interesuje mnie

Wiek : 14 od miesiąca

Dlaczego ten serwer ? :Lubie grać na serwerach typu survival. O ile widać ten serwer jest ogarnięty więc chcę na nim zagrać.

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Nicki : ScHaBeK oraz revion25

Czemu gracie w tę grę?: Cóż, lubimy wspólnie budować i przeżywać przygody.

Wiek: po 16 lat.

Dlaczego ten serwer?: Już od x czasu poszukujemy dobrego survivala, z ogarniętym adminem, który potrafi ogarnąć serwer i dzieci neo.

 

(jbc. ja bana dostałem ale nie mam pojęcia za co, niby za to że wyzywałem jakiegoś cholernego gnoja co mnie cały czas zabijał jak wychodziłem ze spawna? ja tak to pozdro...)

Opublikowano

Nick : laqu

Czemu grasz w ta gre ? : bo lubie ;]

Wiek : 14

Dlaczego ten serwer ? : poniewaz nie mam w tej chwili zadnego innego

Opublikowano

Nick : FreeQe

Czemu grasz w ta gre ? : z nudów , czasami nie ma w co grac , więc często wracam do minecrafta choćby dla samej zabawy ;p (Gram z kolegą)

Wiek : 15

Dlaczego ten serwer ? : Uważam , że na serwerach pozbawionych wl grają ludzie pozbawieni mózgu a z takimi do czynienia mieć nie chce.

Opublikowano

Nick :THC

Czemu grasz w ta gre ? : sam nie wiem czemu gram w te kwadraty.

Wiek : 17

Dlaczego ten serwer ? : Dlatego że administracja jest pełnoletnia

Opublikowano

  1. Nick : kubitzki
  2. Czemu grasz w ta gre : Ponieważ zawiera ona elementy survivalu itp.
  3. Wiek :14
  4. Dlaczego ten serwer : Bo inne są LoW !!!!

33266.png

35512.png

13631.jpg

►Name: G.e.N.I.U.s.Z|[-_-]

├►Game: Counter strike 1.6

├►SKILL: ________ Low ◄╣═══════▓╠► High

├►KOMPUTER:____ Low ◄╣════════▓╠► High

├►INTERNET: _____ Low ◄╣═══════▓═╠► High

├►CELNOŚĆ: _____ Low ◄╣═══════▓═╠► High

├►PANIKA: _______ Low ◄╣═▓═══════╠► High

├►KULTURA: _____ Low ◄╣════════▓╠► High

└►REFLEKS: ______ Low ◄╣════════▓╠► High

 

 

 

 

 

No weź daj +

Opublikowano

nick: Reter

 

czemu grasz w to gre : ponieważ lubie budować i podróżować

 

wiek: 12

 

Dlaczego ten serwer: bo bardzo lubie grać na survivalu

 

kiedy admin bede w wl ?

 

ktoś wreszcie mnie doda do WL ? 8S

Opublikowano

Czy ktoś mnie wreszcie doda do WL ????

 

//spam

33266.png

35512.png

13631.jpg

►Name: G.e.N.I.U.s.Z|[-_-]

├►Game: Counter strike 1.6

├►SKILL: ________ Low ◄╣═══════▓╠► High

├►KOMPUTER:____ Low ◄╣════════▓╠► High

├►INTERNET: _____ Low ◄╣═══════▓═╠► High

├►CELNOŚĆ: _____ Low ◄╣═══════▓═╠► High

├►PANIKA: _______ Low ◄╣═▓═══════╠► High

├►KULTURA: _____ Low ◄╣════════▓╠► High

└►REFLEKS: ______ Low ◄╣════════▓╠► High

 

 

 

 

 

No weź daj +

Opublikowano

Nick :naruto1122

Czemu grasz w te grę : Bo jest ciekawa i zawsze można znaleźć kolegów

Wiek :18+

Dlaczego ten serwer:Bo wydaje się że admini są ogarnięci

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...