Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPC'week


Wredna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo fajna gazetka ;)

Mało błędów.

Nie wiem czy tak jest ale może zanim by się to opublikowało to może dało by się to korektorom MMT?

Lub zrobić wersję lektora ;)

Opublikowano
Trochę błędów jest, ale to tylko wersja próbna.

Bardziej chodzi, czy podoba się nam, jako userom idea i czy pomysł ma byc kontynuowany ;)

Specjalista
Opublikowano

Co ile taka gazetka byłaby wypuszczana dla użytkowników?

I główne pytanie : Po co ta gazetka?

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Wywiad z Fifolem normalnie zajebisty. Fajnie by było gdyby ta gazetka była nie zależna od administracji bo widać że artykuł o adminach jest pisany na sztywno.

umarł Mizzer, niech żyje Mizzer...

Opublikowano

Krótka ;) Oprócz wywiadu z Fifolskim jak dla mnie nic jakoś ciekawego nie ma, ale pomimo kilku błędów (Jesięń etc.) jest nieźle. Wg mnie nie trzeba więcej grafiki dodawać.

24g95xl.png

by

Baksiu

Opublikowano

Co ile taka gazetka byłaby wypuszczana dla użytkowników?

I główne pytanie : Po co ta gazetka?

 

Co tydzień lub co 2 tygodnie. Zależy od ilości materiału.

Oby wiedzieć co wydarzyło się w ostatnim czasie na forum ;)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Specjalista
Opublikowano

Oby wiedzieć co wydarzyło się w ostatnim czasie na forum ;)

 

Ja myślałem, że jest od tego ten dział w którym teraz piszemy o.O

Dla mnie i tak jest to zbędny bajer na forum.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Dla Ciebie tak, ale jest wiele innych osób, którym się to podoba.

Jest kilka błędów, ale to poprawimy.

Szczerze mówiąc sklejałem to na szybko, bo nei miało to być dla użytkowników...

Następne wydania będą lepsze. Wczoraj rozpoczęliśmy pracę nad kolejnym.

Wydaje mi się, że może was zainteresować. :)

Więcej informacji nie podam. Poczekacie, zobaczycie. xD

 

Btw. - Wredna może pisać newsy? :D

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Nic nie ma o fanartowym konkursie :(

 

Konkurs w FanArt był już po naszym zbiorze informacji... Sorry ;<

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

"Wywiad z żywą legendą - Fifol"

No ok, Fifolski jest żywym, ale legendy MPC są większe a się o nich nie mówi. widzę że Wy tak samo jak inne media jesteście sterowani, bo wiecie że inni nie powiedzieli by "samych ciepłych słów"

 

@down

taaa, ale nie chodziło mi o mnie. sam siebie nie uważam za kogoś ważnego.

TLS_Trololo.png

Dawniej Lenart

Opublikowano

@Up

Lenart? Tak?

Raczej o Mateq'u albo Ownedzie rozmawiać nie będą.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Tak się składa, że nie wszyscy chcą mówić o swojej przygodzie na MPC.

Nic na siłę...

poniewieramy się czlowieku                      

Nowicjusz
Opublikowano

Szczerze... Gazetka słaba pisana na siłę byle napisać szczątkowe informacje. Mam nadzieję, że z czasem się to zmieni.

odpierdolsieodmojegokon.png

Opublikowano

Wredna może pisać newsy? :D

Najwyraźniej może jeżeli ten został przez nią napisany. Pierwsze wydanie jest dość słabe, ale gdy je poprawicie to będzie się pewnie prezentować lepiej.

Zgadzam się po nieco z @iRokushou. Przydałby się wywiad z @Mateq lub Own3d!'em.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Dajcie wywiad z Geoningiem, jak jechać po bandzie to jazda!

 

Jak szalejemy ,to szalejemy :D Gazetka miodzio jak na pierwsze wydanie. Można wiedzieć co ile jest wydawana ?

Opublikowano

To tak bedzie troche krytyki

 

- błąd na "okładce" - jesięń ? Wiem każdemu może zdarzyć się błąd ale w gazetkach przykłada się największa wagę do właśnie takich błędów

 

- gazetka została umieszczona do pobrania - tragiczna jakość...

 

- kilka błędów ortograficznych

 

- za mało rozbudowana treśc - za mało tekstu

 

 

wiem to pierwszy "egzemplarz" ale do takich rzeczy trzeba się bardziej przykładac bo ta tak moim zdaniem jest trochę na odczepne zrobiona. Czekam na kolejne wersje bo wierze ze może wyjść z tego na prawde coś fajnego

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Wydrukuję sobie dwa razy tą gazetkę, na jedną sie zesram, a druga podetre.

 

 

 

Nie podoba mi się, mało trafny pomysł.

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...