Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Przywrócenie Kary Śmierci !


  

93 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile masz lat ?

    • 15
      46
    • 16 - 18
      39
    • 19 - 22
      5
    • Wi?cej
      3
  2. 2. Chcesz przywrócenia kary ?mierci ?

    • Tak.
      54
    • Nie.
      29
    • Nie mam zdania.
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kara śmierci jest nieopłacalna. Dla seryjnych morderców, gwałcicieli śmierć to bardziej zbawienie w porównaniu do więzienia o zaostrzonym rygorze

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I bardzo dobrze : niech te gnoje mają to czego doświadczały ich ofiary.

 

I żeby było niehumanitarne wykonanie. Najlepiej w ten sam sposób co zginęły ofiary tego kogoś.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

za niecały miesiąc 19, więc tak też zaznaczyłem.

 

Jestem za przywróceniem kary śmierci, dlaczego ? Zabiłeś człowieka z premedytacją, więc nie szanujesz cudzego życia - po kiego masz żyć ?

Jeśli jest to przypadkowe, to ok, wtedy 25 lat - świadomość zniszczy Cię psychicznie

TLS_Trololo.png

Dawniej Lenart

Opublikowano

TAK - w przypadkach gdy mamy twarde dowody na zabójstwo z premedytacją i pełną świadomością. Wtedy takiego dupka zabić bo nic dobrego nie wniesie do życia publicznego. A szkoda pieniędzy podatników by utrzymywać darmozjada za to, że zabił kogoś z pełną świadomością i celowo.

jqeuR.png

Opublikowano

Kara śmierci by ich nie odstraszała, bo osoby otrzymujące takie wyroki są chore psychicznie, albo robią to nieświadomie.

Lepszym wyjściem była by dożywotnia, przymusowa praca na rzecz państwa.

 

Poza tym dożywocie powinno być tylko za usiłowanie zabójstwa/zabójstwo z premedytacją.

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Hmm trochę ciężko odpowiedzieć na to pytanie . W pewnym sensie jestem na TAK ale w pewnym na NIE . No bo przecież kara 25 lat(lub trochę mniej) pozbawienia wolności za rozbój z gwałtem to zdecydowanie za mało ! Dlaczego jestem trochę na NIE ? Nie każda śmierć jest spowodowana specjalnie . Bardzo dużo ludzi zabija drugiego człowieka w afekcie !

Opublikowano

Moim zdaniem powinna byc przywrocona, pedofile czy inne scierwa nie maja moim zdaniem prawa zyc!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opublikowano

@UP

Pedofilia to nie jest przypadkiem m.in choroba psychiczna? W takim razie wszystkich chorych umysłowo wpakować do gazu - problem solved.

 

 

W ogóle to jaki tu jest sens? Ten kto wykona wyrok śmierci też powinien zostać zabity - w końcu kogoś uciukał, czyż nie?

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano
Moim zdaniem powinna byc przywrocona, pedofile czy inne scierwa nie maja moim zdaniem prawa zyc!

 

Każdy ma prawo żyć - NIE

Nothing to do here.


Opublikowano

Każdy ma prawo żyć - NIE

 

Napiszę jeszcze raz to z jakiej racji odbiera to prawo innym ?? Wytłumacz mi to ? Jeśli zabił bo nie chciała mu dać.... .... za takie coś kara śmierci jak najbardziej..... Każdy ma prawo do życia to prawda ale kto dał mu prawo w bawienie się w boga i odbierania go ??

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Życie jest po to by popełniać błędy, i uczyć się na nich. Nie, każdy ma prawo żeby żyć.

Jestem jak Marihuana - uśmiejesz się ze mną do łez ...

Jestem jak LSD - życie ze mną nabiera barw i kształtów ...

Jestem jak speed - nie dam Ci zasnąć do rana ...

Jestem jak heroina - gdy mnie spróbujesz będziesz chciał więcej ...

Jestem jak morfina - szybkim środkiem znieczulającym ...

Jestem jak toulen - zjadam parę Twoich wyrazów ...

Opublikowano

A ze strony chrzesnijanow to z jednej strony zle bo tylko Bóg moze odebrac zycie ale z drugiej strony jak wierza w niebo to jest i pieklo wiec taki morderca idzie do piekla na wieczne meki

Opublikowano

Moze i tak, ale panstwo traci pieniadze na takich darmozjadów, gdy moze przekazac te fundusze np. dzieciom w sierocincu itp.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opublikowano

Jestem na TAK, ale tylko dla pedofili, gwałcicieli, i seryjnych morderców. Takim powinni zapakować kulę w łeb na dzień dobry, a nie utrzymywać ich przez lata z pieniędzy państwa, które można by o wiele lepiej zainwestować.

                                                                                                                              qsHVsoT.png

Opublikowano

tez jestem na tak dlaczego? pomysl jakis czlowiek zabil 2 osoby bo ma nasrane w glowie to lepiej go odrazu zabic niz wypuscic po 25 latach i zeby znowu zabijal niewinne osoby

Opublikowano

Nie! nie! i jeszcze raz nie!

 

Jeżeli już ktoś popełnił przestępstwo niech męczy się w ciasnej celi i niech przemyśli sobie co zrobił.

 

A nie od razu śmierć...

 

 

@UP

 

Ja bym wprowadził za umyślne spowodowanie śmierci dożywoci i już.

1324582503-U433780.png

Sygnatura by

Krephicek (me)

Opublikowano

Powinno być jak kiedyś bodajże w starożytnym Rzymie. Kłamiesz odcinają Ci język. Kradniesz odcinają Ci rękę. Zabiłeś oni zabiją Ciebie.

Chodzi mi oczywiście oto z zabójstwem.

Opublikowano

Powinno być jak kiedyś bodajże w starożytnym Rzymie. Kłamiesz odcinają Ci język. Kradniesz odcinają Ci rękę. Zabiłeś oni zabiją Ciebie.

Chodzi mi oczywiście oto z zabójstwem.

To w polsce bylaby monarchia

To nie starozytnosc,zyjemy w cywilizowanym swiecie,w 21w.

Niech no sobie przypomne,w Bibli bóg wspomaga izraelitow w wojnie z jakims plemieniem,pomaga zabijac wiec chyba Bog nie ma nic przeciwko zabijania

sstwc.jpg

Opublikowano

Wiek: 17 lat.

 

Podam tylko jeden argument, dla którego jestem za karą śmierci, bo:

SZCZYT SKURWYSYŃSTWA PRZECHODZI WSZELKIE GRANICE

 


http://demotywatory.pl/3588181/Poziom-sku*wysynstwa-i-upodlenia

 

I co ? Nadal kur*a tego pojeba mać jesteście przeciw karze śmierci ! ?

 

(nawet, jeżeli w tym temacie chodzi tylko o Polskę)

 

I niech nawet mi kurwa nikt nie próbuję napisać, że ten człowiek jest chory, czyli go bronić, bo znajdę i rozjebie łeb o ściane.

 

Chyba każdy rozumie moje zbulwersowanie ? No kurwa, brak słów na powyższy artykuł, a nie wspomnie o rodzicach, a raczej bestiach, które dzieci w podobnym wieku wsadzają do piekarnika itd.

Kurwa ryczeć mi się chce gdy słyszę, czytam, oglądam o takich sprawach.

A co ja mogę zrobić ? Nic, ewentualnie przekazać pieniądze na rehabilitację chłopca z powyższego linku.

+ co jeszcze możemy zrobić ?

,Zalegalizować karę śmierci', jeżeli będzie ona tylko dostępna w postaci głosowania TAK/NIE, to gdy skończę 18, idę zagłosować na wiadome z przyczyn :

 

TAK

 

Chociaż szczerze mówiąc, dla takich ludzi to nawet zbyt łaskawy wyrok, chętnie wypatroszyłbym ich na żywca, torturował, a na końcu zrobił to samo co dani zwyrodnialcy danym dzieciom.


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

Oczywisice ze jestem za kara smierci.

Ale trzeba by takze przebudowac prawo/system sadowniczy.

 

Pedofili powinno sie na dodatek tortuowac.

 

 

 

@ ci ktorzy pisza ze kazdy ma prawo zyc etc ,panowie poczekamy az ktos zrobi krzywde komus z waszej rodziny /otoczenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...