Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Konkurs] Mikołaje na Mikołajki


Baksiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1322842269-U215643.png

 

 

Witajcie drodzy graficy!

 

 

Na wstępie pragnąłbym przeprosić wszystkich, którzy udzielają się w FanArcie w działach innych niż „Grafika”, gdyż konkurs jest przewidziany tylko dla wyżej wspomnianych. Jednak nie martwcie się- zdążymy to nadrobić!

;)

Zacznijmy od początku. „Mikołaje na mikołajki”. Czym to może być? Jest to jak się już pewnie zdążyliście zorientować konkurs z okazji dnia 6 grudnia – Św. Mikołaja. Polega on na umieszczeniu na pracy w jak najładniejszy sposób Świętego Mikołaja. Chodzi tutaj oczywiście o tego Mikołaja, który przynosi dzieciom prezenty oraz ubiera się w śmieszny, czerwony kubraczek. To wszystko, czego oczekujemy od Waszych prac.

 

 

Regulamin

  1. Do wzięcia udziału w konkursie ma prawo każdy użytkownik MPCForum.pl
  2. Każdy uczestnik ma prawo wstawić maksymalnie 1 pracę.
  3. Praca nie może przekraczać więcej, niż 700 px szerokości oraz 700 px wysokości.
  4. Na pracy muszą znajdować się postacie tylko i wyłącznie Św. Mikołaja.
  5. Przy ocenianiu prac pod uwagę będzie brana liczba kreatur Mikołaja oraz sposób zagospodarowania nimi przestrzeni.
  6. Wstawienie pracy na poziomie „paintowskim” jest karane ostrzeżeniem o wysokości 5% oraz zakazem brania udziału w konkursie.
  7. Kategorycznie zabrania się plagiatów, czyli prac, wykonanych przez innych.
  8. Każda praca musi zawierać napis „Santa Claus”, a na dole, małymi literkami „MPCForum”
  9. Prace ocenia Jury, w skład którego wchodzą osoby wymienione poniżej.

 

Jury:

Nagrody

 

I Miejsce

GoldMember

 

II Miejsce

- 10% z paska ostrzeżeń

 

III Miejsce

-5% z paska ostrzeżeń

 

 

PRACE WSTAWIAMY DO DNIA 06.12.2011r. DO GODZINY 18:00

 

Pozdrawiamy, opiekunowie FanArt.

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

1322844628-U250359.png

 

 

Pierwszy nagrodzony! 5% leci na twoje konto... /Thtsn

 

Nie ma za co :) /GutenMorgen

 

 

WY SOBIE CHYBA Z UŻYTKOWNIKÓW JAJA ROBICIE.

NAJPIERW GADACIE, ŻE MA BYĆ ZA WYGRANIE ZDJĘTE % A TERAZ ŻE GOLD MEMBER !?

WTF ?

1375207970-U250359.png


Opublikowano

A ja mam pytania. Możecie zrobić takie coś jak nagrodę pocieszenia? Czyli każdemu kto weźmie udział ściągniecie 5%? A drugie pytanie to czy to może być sygna z mikołajem jako render?

 

 

p.s. odpowie mi ktoś?

Opublikowano

Przygotujcie się na szok !!

 

:

http://imageshack.us/f/195/lolbva.png/ 

sorka ale coś nie chce się wgrać ;/

 

5% dla Ciebie. /Thtsn.

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano

Praca na konkurs

 

 

 

mikoajqb.jpg

 

 

Ty też wygrałeś +5%... / Thtsn

 

Wahahah, dostałem 5% i lajki

:D

PS. Wstawiam jeszcze raz sygne, jak ktoś usunie to mnie ch*j strzeli.

@EDIT: Albo jutro zrobie nową

sygnaturaaa.jpg

Opublikowano

konkursk.png

 

Heh wszyscy szaleją z tym paintem. Może zrobić jakiś konkurs "paintowski". Ja pracę robiłem w PS. Spróbuję mam 0 %. Pewnie i tak nie wygram są lepsi, najważniejsza jest ... zabawa.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

konkursk.png

 

Heh wszyscy szaleją z tym paintem. Może zrobić jakiś konkurs "paintowski". Ja pracę robiłem w PS. Spróbuję mam 0 %. Pewnie i tak nie wygram są lepsi, najważniejsza jest ... zabawa.

Kolego, ja nie robiłem mojej pracy w paincie. :(

 

 

 

@Wesołek, no nie wiem czy dostrzegą różnicę. : >

w83od2.jpg

Opublikowano

Kolego, ja nie robiłem mojej pracy w paincie. :(

Kolego, ja nie robiłem mojej pracy w paincie. :(

Napisałem ogólnie i nie pisałem, że o Tobie. Chyba każdy by to zauważył, że to nie Paint.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

@up plagiat widzę . BarTekBrk pisze pod Wesołych Świąt...

sorry że nic nie wnoszę do tematu ale musiałem tak jakby napisać tego posta.

w googlach podobne

mikolaj.gifczarne sie wyswietla ale jak klikniesz to kolorowe :D

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

PHtAuIf.jpg

 

 

 

Od razu mówię ,że to nie jest paint ;p

Z neta: Mikołaj

Reszta: zrobiona własnoręcznie

 

Napisy: Photoshop

Reszta: Gimp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...