Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

McSwirki RP(RolePlay+FreeBuild) WL-OFF PREMIUM-OFF DEDYK 23 sloty.


motylii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukasz serwera z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zaczac swietnie się bawić w świecie McSwirki!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

 

(...) Wyruszaamy...

 

 

adresip.png

 

IP serwera - f5.owncraft.pl:25037 ROLE PLAY

 

 

 

teamdz.png

Własciciel: MarekBols69x Thaay

Admin #1: Lisio,Davokhiin

Admin #2: Snajper

 

screenshotyw.png

Spawn

 

20111217111900.png

20111119103949.png

KFC

20111217111936.png

TESCO

20111217111944.png

dodatkoweinfo.png

Serwer ten bardzo się różni od innych, na tym serwerze wcielamy się w człowieka i gramy tak jakbyśmy byli tam naprawdę. Nie jest to RPG więc proszę nie mylić

;) Jest to serwer Role Play (życie realne).

Na serwerze są gangi. Gang można założyć jeżeli ma się co najmniej dwie osoby+ ty które przyłączą się do gangu wraz z tobą, lecz to nie wszystko może założyć tylko osoba posiadająca orginalnego minecrafta. Myślisz pewno, że to nie sprawiedliwe osoba która nie posiada orginalnego minecrafta może mieć własny gang wykupując konto Vip. i wtedy już nie płaci za załozenie gangu. Koszt załozenia to 150k (150000). Gang dostaje teren do własnej budowli o wymiarach 65x65. Gang dostaje również przedrostek przed nickiem z nazwą własnego "teamu"

Lecz to nie wszystko;)

Na serwerze znajdują się też nietypowe prace takie jak;)

DJ

DJ- Godzina 19 otwiera disco i gra do godziny 20.

(Dj będzie dodany jeżeli będzie pomysł na wybudowanie dyskoteki)

Dostaje również prefix (DJ) przed nickiem

oraz co 7 dni wypłatę w wysokości 2000 zł

Ksiądz

Ksiądz- odprawia mszę 15 minutową o godzinie 16

Dostaje również prefix (Ksiądz) przed nickiem

oraz co 7 dni wypłatę w wysokości 2000 zł

Strażak

Strażak- Gdy gracz poprosi o pomoc na wysokości

strażak ma za zadanie mu pomóc. Posiada on latający

dywan. Gdy zobaczy na działce wylaną wodę bądź lawę

robi ssy i podaje je adminowi. Który odpowiednio

karzę gracza.

Dostaje również prefix (Strażak) przed nickiem

oraz co 7 dni wypłatę w wysokości 2000 zł

Policjant

Pilnuje,aby żaden gracz na serwerze nie bluźnił.

Jeżeli, jakiś gracz będzie wyzywał innego

gracza lub bluźnił zostanie skierowany do więzienia

na okres 10 minut. Gracz będący w jailu który wpisze komendę

spawn zostanie zbanowany na 30 minut.

 

Myślę ,że w przyszłości zostaną dodane nowe prace.

Liczymy na waszą kreatywność.

Każdy gracz który chciałby zostać np Policjantem

musi złożyć podanie na naszym forum.

Linku do forum nie umieszcze ponieważ nie można

będzie ono wyswietlane w grze przez infobota:)

 

Poszukujemy KidModów którzy potrafią dawać cuboidy

oraz przekroczyli wiek 16 lat.

 

Na serwerze nie zmieniamy pogody

oraz czasu na serwerze.

Gramy dniem i nocą

w dni słoneczne oraz

burzliwe;)

 

Do moderatorów.

Proszę o nie zamykanie tematu, tak wiem były wcześniej takie tematy,lecz tamte serwery

zostały zamknięte.

 

Chcesz zasponsorawać serwer i pomóc nam?

Napisz na pw na forum:)

 

 

 

Do moderatorów.

Proszę o nie zamykanie tematu, tak wiem były wcześniej takie tematy,lecz tamte serwery

zostały zamknięte. Bedzie to 1 temat głowny i już żadne nie beda robione

imetin_logo.png

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ocena:

 

Plusy:

+Duże miasto

+Budynki takie jak w Alpha/Classic

+Prace

+Własna mapa

+PVP Monster arena

 

Minusy:

brak

 

 

Ocena:

8/10

Opublikowano

Dziękuje za miłe komentarze !! Oraz Zapraszam do gry !

 

P.s

Poszukuje osoby która potrafi wgrywac mody na serwer.

Prosze o pw jeżeli jest ktoś w stanie pomóc.

imetin_logo.png

Opublikowano

Zapraszamy !!

Dziękuje za miłe komentarze.

P.s

Dodane do gangów jest to,że osoby dostają teren na wybudowanie "zamku" i mogą się ze soba bić.

imetin_logo.png

Opublikowano

dziekuje i zapraszam.Dzis powstaly nowe obiekty takie jak twierdza ktora zostala skopiowana prosto z netheru, basen, wieza,lodowisko oraz disco.

imetin_logo.png

Opublikowano

Ten temat ze sponsorem to radzilbym ci go usunoc bo temat moze byc zamkniety z przczyny poszukiwania sponsoru wiedzc nie radze ci takie cos trzymac w tym temacie serwer wydaje sie na 7/10 prezka 8/10 wiec radze ci usunoc ten kawalem tematu o sponsorze :)

 

Przepraszam za bledy

Opublikowano

Mój pierwszy raz na multi i super serwerek, jedynie gracz o nicku Cookie wrzuca do więzienia pod pretekstem 'widzialem jak latasz'. Albo sobie zabawę robi z wrzucania graczy do więzienia albo ma halucynacje (proponuję zmienić/kupić okulary).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...