Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lepszy Sposób niż SponsorPay ( darowe nd )


Benqqqq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo. prubowałem tej opcji 2 krotnie za 23 nd i 97 i ani razu nie przyszły. CO zrobić? a i gdzie na tej stronie jest pokazany kod pocztowy ?

SERWER : Avalon

Nick : SenseiiKakashi

LVL : 62 Rośnie

Job : 57

SP : Ranger 30 +1, Sin 29 + 2 , Destro 39 +5, wk 29 +4 ( rośnie )

 

 

Szukam ludzi do dropienia piórek w pt i do pts 2

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

up. jest to forum o nostale a nie temat ogłoszeniowy. Proszę o banika dla pana ;)

SERWER : Avalon

Nick : SenseiiKakashi

LVL : 62 Rośnie

Job : 57

SP : Ranger 30 +1, Sin 29 + 2 , Destro 39 +5, wk 29 +4 ( rośnie )

 

 

Szukam ludzi do dropienia piórek w pt i do pts 2

Opublikowano

@up

chcesz banika dla siebie? xD ale sie usmiałem xD

kod pocztowy to ten zip code raczej

hehequb.png

 

..................................................................................................................

Opublikowano

@Up

 

To nie jest od tak zrobic całość

Wiesz ile to jest roboty ?

A ja mam swoje życie i szkołe

i nie bede siedział i robil [tut]

bo nie mam co robic...

wiec jak chesz to zrob i podepne do mojego i napisze kto napisał

(pw)

hehequb.png

 

..................................................................................................................

Opublikowano

Dlaczego pisze mi "There are currently no items to display" ? Mam wszystko pozmieniane, a nadal nie widac ofert. Ze sponsorpayem dobrze a tu lipa. Co jest ?

forumvy.png

Jeśli ktoś nie docenia tego co ma, kiedyś zostanie z niczym.

Opublikowano

a sprawdziles czy Ip zmieiło?

hehequb.png

 

..................................................................................................................

Opublikowano

sprawdziłem ip mi się zmieniło i mi pisze to "There are currently no items to display"

^

/ \

|

Kopsnij Lubię to

Opublikowano

@Up też tak mam, i w poście chyba napisałem że wszystko miałem dokładnie pozmieniane.

Może jakieś nowe zabezpieczenia?

forumvy.png

Jeśli ktoś nie docenia tego co ma, kiedyś zostanie z niczym.

Opublikowano

świetne ^^ zaraz wypróbuje czy działa

 

/ / Spam D3m0n3k

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam mam jakiś błąd :

 

 

Error

There were errors with your request:

 

 

We're sorry, that offer is currently unavailable (code: 8ffj3)

 

 

Ktoś się z tym spotkał ?

Opublikowano

@Up

 

Oferta jest nieaktualna .

 

@Topic

 

TuT z dupy wzięty :)

 

Super rewards jest dokładnie jak sponsor pay po zmianie ip .

Opublikowano

@up może trochę szacunku dla czyjejś pracy ?

Nie znasz się to się nie wypowiadaj.

hehequb.png

 

..................................................................................................................

Opublikowano

Nie znam się o.O ?

Około 4k nosdolców zarobione .

Robisz kolejny tut typu sponsor pay , darmowe ns itd.

 

Na forum jest ok. 50 takich tutów .

 

Ps. Każdy kto używał sposobu ze zmianą IP na sponsor pay widział super rewards .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam takie pytanie. Wszystko mi dziala . No prawie wszystko. Zmienilem ip. Robilem reklamy tam po okolo 40 nd. Zrobilem ich okolo 5 i za zadna reklame nic nie doszlo. Mozna prosic o wyjasnienie :). Z gory dzieki.

Opublikowano

Mi się przydało, bardzo dziękuje juz 20 ancków zakupionych na maga ide expić ! :D

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Opublikowano

Dzisys... jak zwykle w jakimś temacie jakiś #$%^^ napisze, "Czy jest to karalne","Czy mnie znajdą i urwą jaja","Czy można dostać od tego ciąży pozamacicznej".

Odpowiadam NIE! Wiesz co to sponsorPay?? Jak nie wiesz to Ci powiem. Jest to wypełnianie ankietek, które gromadzą informacje na temat ludzi, np. jakie lubisz nosić skarpety, czy palisz węglem czy może zgniłymi jabłkami. Jeżeli jest coś darmowe to bierz... Nawet jak by było karalne to firmy (ogromne) nie ścigają pojedynczych jednostek. To tyle.

beznazwy2kopiao.png

Opublikowano

Dobra, jest tam napisane jak zmienić IP na amerykańskie, a jak potem przywrócić Polskie IP? ;>

 

Ten poradnik też jest taki jak z koziej dupy trąba..

 

Chodzi mi oczywiście o ten filmik

Opublikowano

filmik nie jest mój

jak chcesz IP pl to poprostu wyłącza aol'a i masz :)

 

jak nie umiesz to nie rób bo poradnik jest dobry tylko dla ludzi z ogarem...

hehequb.png

 

..................................................................................................................

Opublikowano

ja powiem że to było ale możę ci co są nowi to im to się napewno przyda ale są na forum podobne tematy i troche bardziej rozpisane bo nie którzy maja problem z reje i instalacją a w innych tut'ach jest napisane jak sie zarejestrować i zainstalować ale dziwi mnie to po jak sie zaloguje to mam zmienić jezyk na amerykański ja jak normalnie wezme darmowe nd to mam super rewards i sponsor pay po amerykańsku.

 

plusa ci dam bo napewno sie komuś przyda i za robote.

ale długo go napewno nie pisałeś.

 

ja z tym aol'em tez miałem problem ale go w końcu ogarnełem i dostałem ND :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...