Skocz do zawartości

Gothic 3 - Co zrobić, gdy wodzowie w miastach Cie atakują

XardasG3ZB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przedstawię teraz sposób na zaniechanie konfliktu z Wodzem miasta, po odbiciu 3 miast. Do tego będziemy potrzebowali: wykorzystania kodów oraz butli przemiany w chrząszcza. W moim przypadku będzie to przykład w mieście Geldern przy wodzu Grok.

Na początek włączamy konsole kodów ( wpisujemy marvin w grze, albo zmieniamy w folderze z grą ...\Gothic 3\Ini\ge3.ini, plik ten, a w nim zmieniamy słowo przy [Game] TestMode=false na [Game] TestMode=true ) i najlepiej zapisujemy przed tym zdarzeniem.

Dlatego też, przed spotkaniem wypijamy miksturę przemiany w chrząszcza ( jak nie posiadamy, możemy stworzyć ją samemu albo za pomocą komendy give It_Potion_Meatbug w konsoli ). Następnie podchodzimy do Groka ( najlepiej, jak siedzi na tronie ).

Kolejnym krokiem będzie włączenie konsoli ( klawisz ~ ) i wpisanie w niej edit, ( i co najważniejsze ) i przy zaznaczonym orku wciśnięcie enter.

Teraz klikamy w pierwszej kolumnie na napis gCNPC_PS, następnie na Type w drugiej kolumnie i w trzeciej kolumnie klikamy PPM ( prawym przyciskiem myszy ) na 2 : gENPCType_Political i zmieniamy na 3 : gENPCType_Friend. Teraz właśnie sprawiliśmy, że Grok stał się naszym przyjacielem.

Następnie klikamy na X ( krzyżyk ) w górnym-prawym rogu okna, po czym wychodzimy z konsoli do ponownego sterowania naszą postacią ( chrząszczem :P ). Teraz tylko klikamy enter, byśmy wrócili do początkowego stanu i możemy cieszyć się, że kolejna osoba trafiła do Twojej listy przyjaciół.

Oczywiście to nie działa tylko na przywódców, można także próbować na innych osobach, w całkiem innej sytuacji. ;-)

Zbieram Plusy

gothic3_logo.jpg

• 1 rok później...

NIe wiem czy ktos jeszcze kontroluje tego posta, ale u mnie to nie działa. Potrafi mi ktoś pomóc? Mam problem taki że zabiłem wroga, gosciu z miasta to przyuważył i całe miasto jest przeciwko mnie. Chciałbym to naprawić kodami jak da rade

• 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Gothic 3   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...