Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czarna postać, czarne zwierzęta, czarne tabliczki


Cytryn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od wersji 1.8 aż do teraz 1.0.0 mam problem taki jak w temacie .

Piracki minecraft .

Na 1.7.3 było all gut ale teraz grać na multi nie mogę (regulaminy itp pisane są na tabliczkach z których nic nie widzę)

Czy jest na to jakiś sposób ?

Opublikowano

to wina całego mojangu że cieniowania nie umieją zrobić może wyjdzie jakiś nato mod a teraz nic z tym nie zrobisz

Opublikowano

to wina całego mojangu że cieniowania nie umieją zrobić może wyjdzie jakiś nato mod a teraz nic z tym nie zrobisz

Ale to wszyscy tak mają ?

Edit:Normalnie na multi grać sie nie da , wszystko pisane jest na tabliczkach których nie widze ;/ najbardziej mi na nich zależy .

Opublikowano

Jaką masz kartę graf.? U mnie u siostry to samo, z Intelem HD (wina przez zintegrowaną kartę?). Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki i javę.

Opublikowano

Ehh... Ja mam Premium i nie mam tego błędu ;)

 

Jedyny sposób: PREMIUM...

 

 

<3 Mojang

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Jaką masz kartę graf.? U mnie u siostry to samo, z Intelem HD (wina przez zintegrowaną kartę?). Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki i javę.

Steriowniki mam z przed 4czy 5 albo 6 lat :P ale to są odpowiednie do mojej karty :D

jave ściągałem 3dni temu , czyżby była stara ? :P

Karta na 100%nie HD :D .

Przypominam że na 1.7.3 było ok.

Opublikowano

No cóż... Ci co mają premium i piszą, że nie mają tego problemu to chwała im za to, ale ja mam premium i niestety mam ten problem... Tak wgl to co daje ci premium? To że masz skina i masz możliwość grania na serwerach premium. Pliki pirata i premium niczym się nie różnią... Chciałem przypomnieć, że są pobierane z tego samego źródła... Co do samego problemu to nic innego jak w połowie wina Mojangu i w połowie karty graficznej albo nawet całego kompa...

Jakby co to moje paramatery kompa :

 

Procesor : Intel Core 2 Duo 2,4 GHz

RAM : 4Gb

Karta graficzna: Mobile Intel 965 Express Chipset Family ( tak, wiem sprzęt przedpotopowy ale MC działa z ~60 FPS

previewwz.png

Opublikowano

No ja też mam taki problem :D 1.7.3 good a 1.8.1 to takie wszystko czarne itp jak by lagowało :D ja myslałem ze to juz taki bug ale poszłem do znajomego i on takiego czego nie miał :D oco w tym chodzi :D tp sie do netheru to juz to nie laguje skrzynie mniej ale wloncze moby to uz wszystko laguje i minecrafta zamyka stwierdziałem ze przez moby mi zamyka minecrafta i uzywalem play sinng comends na usuwanie mobuw ale teraz gram tylko w netherze PS.sorki za orty mało czasu i nie che mi sie pisać :D

Opublikowano

Podaj model karty graficznej

Start- panel sterowania - system - sprzęt - menadżer urządeń - karty graficzne

Radeon 9250 chodź zawsze myślałem że 9200 :D:D

Opublikowano

A macie jakieś txt wgrane?? i przejechane mc patchem :D? :ninja:

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Sprawdziłem premium i pirata Rezultaty :

Premium - Ani laga i wszystko bez problemu na Najlepszej grafice

Pirat - Lagi na najgorszej grafice oraz Czarne :

-Tabliczki

-postacie

-Skrzynki

-CraftingBox'y

-piecyki

-kilofy

i inne.

 

Dla osób z problemem polecam kupić Premium

Opublikowano

Sprawdziłem premium i pirata Rezultaty :

Premium - Ani laga i wszystko bez problemu na Najlepszej grafice

Pirat - Lagi na najgorszej grafice oraz Czarne :

-Tabliczki

-postacie

-Skrzynki

-CraftingBox'y

-piecyki

-kilofy

i inne.

 

Dla osób z problemem polecam kupić Premium

Zakupiłem premium i nadal to samo ...
Opublikowano

mam to samo ale jak ustawisz się doże przed tabliczkom to bd widział co jest tam napisane xD jak nie to widocznie mój mod działa z 1.8.1 na 1.0.0 xD

Jak pomogłem daj +

Opublikowano

No, to są myślę postępy przeciw piratom.

Albo po prostu fail mojangu :D

Na pewno cieniowanie się zmieniło, i kilkanaście osób ma problemy z Cieniowaniem.

Próbowałeś postawić pochodnie obok tego?

 

 

Opublikowano

No, to są myślę postępy przeciw piratom.

Albo po prostu fail mojangu :D

Na pewno cieniowanie się zmieniło, i kilkanaście osób ma problemy z Cieniowaniem.

Próbowałeś postawić pochodnie obok tego?

Tak glowstone tez nie pomaga

Opublikowano

do nie zalezy od pirata

ja poprostu minecraftsp.exe albo mineshafter

to samo

bez scin (choc 1gb ramu na FAR i FANCY)

wszystko good

 

jak macie takie cos to wina sprzetu

pirat/premium nic nie ma do tego

6rlpEiq.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...