Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] [DS] [24/7] MineMania [JOBS] [TOP-10] [PL] [1.0.0] [FINAL]


SpixXxel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Filmik był kręcony, ale starali się zajmować odpowiednio graczami. Nadmiary tych drugich jednak powodowały lekkie zamieszanie. Zdarza się to też najlepszym. serwer jest bez lagów, a z adminami można się łatwo, szybko dogadać. Stabilna maszyna, co można też tu zauważyć. Teraz jest już wersja 1.0.0 na serwerze, więc czeka was wiele nowości. Miasto, które jest zbudowane jest naprawdę wspaniałe. Przygotowana mapka surowcowa przez portal przy spawnie. Admini ciągle rozdają działki, jeśli wam się wydaję inaczej, to pamiętajcie, że graczy jest ogrom. Przez TeamSpeaka można dobrze pogadać.

 

Ja osobiście serwer polecam i zachęcam do gry na nim!

Opublikowano

Serwer bardzo nowoczesny, cały czas się rozwija dzięki nowym graczom, którzy codziennie się pojawiają na tym serwerze. Na s1.minemania.pl można znaleźć mnóstwo powodów, by zarwać swój wolny czas kosztem wspólnej zabawy


War... War never changes...

 

Opublikowano

Gdy lacze sie z serwerem to minecraft mi sie kraszuje

 

Poproś administratora o usunięcie twojego pliku ID z folderu mapy.

Opublikowano

Polecam server ! jedyny taki

 

Żaden server nie jest taki dobry jak ten 250 slotów , Dużo graczy i na dodatek wszystko co potrzebne po prostu najlepszy server !

1326728565-U383707.png

Opublikowano

Serwer posiada osobny świat do wydobywania surowców, bardzo rozbudowane miasto, wioski wokół głównej struktury miejskiej i wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia


War... War never changes...

 

Opublikowano

To jest ten server na który wy gracze czekaliście ! miasto epickie, Mapa surowcowa ogarnięta nie ma dziur na spawnie itd. Żaden server nie jest tak epicki jak ten dlatego wbijajcie na niego bo tylko na nim czeka was przygoda ! .

Ocena:

Miasto 10/10

Mapy 10/10

Admini 10/10

Ts3 10/10

1326728565-U383707.png

Opublikowano

Kosmiczny server! Polecam wszystkim graczom, tym zaawansowanym jak i tym zaczynającym dopiero swoją przygodę w kwadratowym świecie!

Naprawdę opłaca się grać, zero lagów!

KACeZetO

Opublikowano

- mega spam na chacie

- Spixxxel w administracji (niepewnosc przyszlosci serwera, bo spixxxel to frajer i sprzedawczyk)

- lagi

- admini olewaja graczy

- brzydka mapa

 

2/10 . Dlaczego 2? Byłoby 0 gdyby nie Korn który jako jedyny ogarnia.

:)
Opublikowano

Awaria Została usunięta.

 

Serdecznie Zapraszamy

 

To prawda, wczoraj wystąpiła drobna awaria z maszyną ale wszystko już działa.

Opublikowano

@raquo,

Bardzo czesto sprawdzam komenda jak sie utrzymuje serwer ... Jedynie po 1 dniu bez restartowania sa lekkie lagi ... (błąd bukkita którego posiadamy :/ )

Spam na chacie ? Hmm ciekawe jak bys to ogarnal ... Planujemy jak narazie usunąc napisy Joined the game i left the game ....

Admini nie ogarniaja ? ... 190 osob i paru adminow ? Mozemy sprawdzic czy sam ogarniesz 100 osob sam jeden ! Bo niestety czasami sie tak zdarza ...

Brzydka mapa ?! To chyba nie widziales brzydkiej mapy ... Moze nie jest zbyt ladna ale ona ma swoj styl ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...