Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poprzez kreatywność do Battlefield Heroes, czyli konkurs.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321720425-U250803.png

 

Witajcie Drodzy Rodacy.

Dzisiejszego wieczoru postanowiłem zorganizować konkurs na temat Waszej kreatywności.

O co chodzi?

Musicie zrobić coś oryginalnego z Battlefield Heroes, chodzi mi o między innymi o :

  • Filmik (przygoda, opowieść naszego bohatera)
  • Wiersz
  • Piosenka (trzeba zaśpiewać dodatkowo zagrać na jakimś instrumencie (stworzyć w jakimś programie), a nie tekst piosenki)
  • Opowiadanie
  • Komiks
  • Sygnatura
  • Tapeta
  • Layout

Zasady konkursu

Praca muszą być wykonane przez jedną osobę.

Zgłaszamy jedną pracę.

Nie kopiujemy prac od innych.

Pracę skopiowane z innych for czy też stron będę nagradzane dyskwalifikacją oraz warnem w wysokości 5%.

 

Nagrody :

Za pierwsze miejsce użytkownik będzie miał wyzerowany status ostrzeżeń oraz nagrodę "Gold Member''. (Co daje Gold Member : Klik)

Drugie miejsce to zdjęcie 10% z paska ostrzeżeń.

Za ostatnie miejsce na podium zdejmujemy 5%.

 

Osoby oceniające prace to :

Wredna

Pro kiki Junior

Zavetti

 

 

Pracę składamy do 30listopada.

 

 

Myślę, że to tyle na ten temat.

Jeżeli masz jakieś pytania pisz na PW lub Gadu-Gadu - 22947226.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

w83od2.jpg

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co się dzieje gdy ktoś ma 0% oraz Gold Member'a? Z czystej ciekawości pytam, bo nie wiem czy brać udział xD.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Śpiewamy w rytm "whisky" Dżemu :D

 

 

 

Gdy to kiedyś zobaczyłeeem

 

Myślałem "Co to jest?"

 

Kreskóweczka wśród komercji

 

Marnych sieciowych gieer

 

 

Jednak szansę temu dałem

 

Jednak mogęęę z tym żyć

 

Decyzji nie żałowałem

 

Żołnierzem mogłem być

 

 

Wśród poważnych gieeeer, wśród poważnych gier

 

 

Zacząłem od wyboruuu

 

Royal,national soldier czy spy

 

rozpocząłem grę żołnierzem

 

pomyślałem " w to mi graaaj!"

 

 

Na początku byłem zerem, może będe bohaterem

 

Lecz przede mną długa droga, piosnka niech odwagi doda

 

By w tym świecie żyyyyyyć, by tu coś znaczyć

 

Ououuu...

 

:D

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Pamiętaj to co się wtedy stało

gdy 25'tego Czerwca 2009roku do sklepu się biegało

Battlefield Heroes na świecie wylądowało

każdy w to grał szybko rangi nabijał !

Na początkach się to działo - że tylko padałeś

po 15 sekundach się respowałeś.

Parę dni potem Żołnierzem się stałeś a twoim zadaniem zabijałeś!

Tylko dlaczego? tak szybko się poddałeś...

____________________________

wiem, kiepskie ;D

ale zawszę pobawić się można ;d . haha

:ninja: :angry:

35626.jpg

 

MPC[*]

Opublikowano

A do kiedy konkurs trwa ?

 

@Bardzo przepraszam muszę nauczyć czytać się ze zrozumieniem ;)

Opublikowano

Gdy to zobaczyłem , nie uwierzyłem . Wszedłem do gry , myślę sobie już po mnie , ale zaraz zdedam Cie , lecę przez pole , o ja pier**** , jedzie na mnie 5 gości , zaraz im porachuję kości , lecz na razie zwiewam w popłochu , lecz się odwróciłem , z karabina wystrzeliłem , każdego z nich zabiłem, do bazy wróciłem , armie zrobiłem , wszystkich zabiłem!

Lecę dalej , się zagapiłem , kolegów zobaczyłem , i przez przypadek wystrzeliłem , dróżyne zabiłem , hanbą się okryłem , do teamu nie wróciłem... Lece przez polę , o ja pier**** stoją wrogowie , co będzie dalej , czy ich zabije ? Czy dam sobie radę, czy znowu chanbą się okryję, i nie przerzyję ? Staram się uciekać, lecz na darmo ten tród , dogonili mnie , chcieli mnie zabić, starałem się ich zabić, waliłem z pieści , z łokcia , z nogi, lecz się wkurzyli , i z broni wystrzelili ...

 

Koniec , nie miałem weny :(

 

 

 

 

 

Dopisz coś do tego, za krótkie.

Prosze nie dawać mi warna 5%, ale jak już , prosze napisać na pw gdzie mój błąd , poprawie go . Czemu ? Mam 95 % , bardzo proszę o przeczytanie tego tekstu kida/moda/admina/globala ktory wyszukał gdzieś mój błąd , pozdrawiam .

Opublikowano

Tiaa, może i ja coś zrobię.

Napisałeś że to może być w formie filmiku, ale nie napisałeś jakiego rodzaju.

Let's play, recenzja, najlepsze momenty z gry, czy coś w stylu twojego filmiku ?

http://www.youtube.c...e&v=dgW2w6aPzh0

 

Fakt, nie napisałem tego.

Ten filmik ma być śmieszny, jakaś przygoda/opowieść albo coś w ten deseń. (:

w83od2.jpg

Opublikowano

Dopisałem ,dalej za krótkie ?: /

 

 

To twoje to wiersz?

Weź to powiedz na 2/3 strofy.

Prosze nie dawać mi warna 5%, ale jak już , prosze napisać na pw gdzie mój błąd , poprawie go . Czemu ? Mam 95 % , bardzo proszę o przeczytanie tego tekstu kida/moda/admina/globala ktory wyszukał gdzieś mój błąd , pozdrawiam .

Opublikowano

Baksiu też weźmie udział.

<3

battlefieldheroes.png

 

 

Zrób mi taką tapetę tylko w 1920x1080

:D - Pro kiki Junior

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

No ja też <3

 

 

Posłuchaj synu, Mass ci opowie,

jak w czołgu stawiał pierwsze kroki

Royal Army, karabin na farta,

stare trapery i śmierdząca marynarka

W Armii magiczna "Pani Pielęgniarka"

bez waginy naprawdę niewiele warta

Oto Realia, droga otwarta,

karabin w łapie, na faszystów polowanie,

Wyrafinowane zabijanie ,

mina na polu, za nią Meksykanie,

tylko strzelanie, noce nieprzespane,

jeden telefon do domu i mialem przejebane,

listy i zdjęcia, oczy zapłakane,

trudne pytania ciągle te same - jak mi tu jest, wrócę czy zostanę...

 

Nie zapomnij, gdzie się zrespilem,

nie zapomnij, gdzie się wyzwolilem,

bo w statystykach jest siła zaklęta,

więc pamiętaj synu mój...

 

Posłuchaj synu, Mass ci opowie,

jak w czołgu stawiał pierwsze kroki

Yokoshima okolica znana,

na stacji M4 Sherman , atak rozpoczęty,

Japoniec nie głupi , nie połknął przynęty,

Wysoko na wieży robota fatalna,

szansa na przezycie naprawde minimalna

Brutalna nauka w nowej życia szkole,

bunkry w smole, ja takie zycie pierdole

Z naklejkami "made in Poland" na czole,

Widze Japońca rzuca zasłone ,

Przezylem zycia przygode,

Wrócę czy zostanę...

 

Nie zapomnij, gdzie się zrespilem,

nie zapomnij, gdzie się wyzwolilem,

bo w statystykach jest siła zaklęta,

więc pamiętaj synu mój...

 

 

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

Patrze przez okno widzę czołg

Za muru leci piękny smołk*

Wychlam się i widzę cię

Heros niczym spiderman*

Biegnę przez ulicę widzę jak

Lecisz jak ptak

Na schodach leży bitewny piach

Już prawie wbijam się by dostać cię

Lecz znów ktoś w ramie postrzelił mnie

Moje serce do walki nigdy nie gaśnie

Więc wchodzę do sklepu

I widzę cie ostatnią część

Battlefield Heroes !!!

 

 

Ps mój 100% nikt by inny tak pięknie nie napisał

*Smołk (smoog taki jak w cs ;pp)

*spiderman (super bohater)

Opublikowano

Można dodać max. jedną pracę czy kilka ? :D

 

Czytaj cały temat. (:

 

 

Ok. Szkoda , szkoda bo wstawilbym jeszcze jedną.

 

 

Możesz zmienić pracę.

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

Mam pytanie ,czemu jak piszecie piosenki , to zmieniacie inne O .o ? ? Tu chodzi o to , by zrobić własną chyba , a nie przerabiać -.-

Prosze nie dawać mi warna 5%, ale jak już , prosze napisać na pw gdzie mój błąd , poprawie go . Czemu ? Mam 95 % , bardzo proszę o przeczytanie tego tekstu kida/moda/admina/globala ktory wyszukał gdzieś mój błąd , pozdrawiam .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...