Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poprzez kreatywność do Battlefield Heroes, czyli konkurs.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Heh możę moja praca będzie ostatnia.

 

 

 

konkursz.png

 

 

Poszłem na prostote, bez nasra*** efektami, jak to się wam podoba to ja jestem Biber :)

max 5 linijek tekstu.

Opublikowano

Oto moja praca na konkurs , tworzona w zaawansowanym programie o nazwie "Paint" .

 

@Googlus ja też nie znam się na grafice ale mam nadzieję że mój pomysł się spodoba . A tak poza tym to ładnie zrobiłeś :)

x8PX7Wd.jpg

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

Opublikowano

Niestety przez dosyć znikomy wolny czas nie stworzyłem czegoś, co by mnie w pełni satysfakcjonowało. Wyszło co wyszlo. Efekty oceńcie sami. Stworzyłem ten temat pod imitacje małej książki, także pod każdą stroną jest spoiler, który należy rozwinąć.

Miłego czytania, mam nadzieję, że mimo sparzonego palca i pękniętej kości nie ma tu zbyt wielu błędów, jeżeli nawet to bardzo za nie przepraszam. Miło by było gdyby raz na jakiś czas wygrała praca inna niż grafika, co jakiś konkurs to co raz wygrywa ktoś obeznany w grafice :c

 

Wyjasnienie-1.jpg

 

 

projeskt1.jpg

 

 

projekt2.jpg

 

 

projekt3.jpg

 

 

projekt4.jpg

 

 

projekt5.jpg

 

 

projekt6.jpg

 

 

projekt9.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dobra, ja chyba jako ostatni.

 

Oto mój krótki, film instruktażowy:

 

 

(tym razem ja nagrałem wszystko, nie tak jak ostatnio - Panie kiki).

 

Wersja HD, długość 52 sec.

 

Dziękuję, dobranoc.

"No bird soars too high, if he soars with his own wings" 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...