Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poprzez kreatywność do Battlefield Heroes, czyli konkurs.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZMIENIAM PRACE!!!

 

Wiersz w rytmie Lene Marlin-Here We Are

Po angielsku

 

 

W rytmie Lene Marlin-Here We Are

Now it's only Battlefield,

Only heroes in the wordl,

We can play it every day,

It's no boring,Do let's play,

Dice did this game and say:

Here You Are!!!

We say:

Thanks

Only Headshots in BF,

HERE YOU ARE!!!

 

 

Tłumaczenie po polsku by me:

 

Teraz jest tylko ,,Pole Bitwy''

Tylko bohaterowie na świecie

My możemy grać w to codziennie

To nie jest nudne zrób ,,więc grajmy''

Dice zrobiło tą gre,i powiedzieli:

To dla Was!

My powiedzieliśmy:

Dziękujemy!

Tylko ,,headshoty'' w BF

PROSZE BARDZO!!!

 

 

image.png 

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dyskwalifikacja z konkursu.

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

Patrz: Podpis pod obrazkiem ; ) Wstawiłem to 2 lata temu więc to wykorzystuje :)

 

 

W takim razie zrób nowy komiks.

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

Co by wam tutaj :D, Wstawię wiersza bo piosenki mi się nic chce ;d

 

 

Gra ta wywarła wpływ zdziczały,

wyglądała jak świat zamazany

fabuła tej gry śmierć kolorową nosząca

kolorystyka rozbrajająca jej tematyka

podniecająca.Już się szykuje zwada

za zwadą, strzelamy wszędzie takie nam

miano nie damy rady się dalej opierać

musimy wszystkich porozpierdzielać.

 

 

próbowałem zrymować xDee

 

Larry-Chen-Speedhunters-dubkorps-audi-31.jpg

 

 

Opublikowano

To ja też wezmę udział oto mój filmik zrobiony sony vegas'em nie jest najlepszy ale w końcu dojdę do perfekcji :P

Postaram się zrobić coś innego albo dorobię jeszcze trochę filmiku to podmienie linka

http://www.youtube.com/watch?v=2Wu_wjRFaX8

Nie śmiać sie z mojego filmiku bo nie potrafię obsługiwać jeszcze tego programu

 

 

@EDIT

Dorobiony kawałek filmiku więc podmieniam link

1321803775u359964.png

Created by Kondzio56

Opublikowano

Można zrobić fragmovie?

@down

Fragmovie może być śmieszne xD, ale jak nie można to zrobię jakąś tapetkę :)

1298138697-U198706.png

4875_blue.png9368_gold.png

Opublikowano

hm.

 

[film został wycięty, ponieważ nie spełniał wymagań konkursowych]

"No bird soars too high, if he soars with his own wings" 

Opublikowano

@up

 

Szkoda że to jest zapowiedź jednego ze starszych update -.-....

 

 

Gadałem z nim o tym i powiedziałem mu, że to nie może być. (:

Jestem czujny, spokojnie.

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

Czym tu się chwalić, czy też po co informować w ile zrobiliście ? Przecież większość z Was w BFH nawet nie grała, co widać po pracach. Google - kopij wklej. Dodane efekty i jest. Jest czym się chwalić.

Pisane w minute.

Opublikowano

co ja zrobiłem :O

głupie to jest... ale - dla niekumatych "Me Gusta" to znaczy po hiszpańsku lubię to, oczywiście ironicznie.

 

 

megustamemetemplate.png

dalailama986.png

 

 

7987.gif

9209.jpg7650.gif

7490.pngsabaton_userbar_01.png8983.jpg

Opublikowano

"Ta, battlefield heroes mnie urzekło, kiedy to w 2009 roku do internetu wyciekło

z gadką wsciekłą, z reką pewną na myszce mej swieci srebro,

moi kompani w tej grze nie polegną, techniką bezbłędną, trafiam w samo sedno,

choć goni tempo, ulegniesz mym magicznym przekrętom, w grze chodzi o jedno,

by grać zabijać, wstawać i poraz koleiny upadać, lub czoła stawiać temu bałaganowi,

wiesz to że nikt Cie w statach nie dogoni, tyy, on jest z wioski, ha co z tego przecież

jest z niepokonanej Polski ! " Bit Donguralesko - Palę Majki, Może nie na dosc konkretny temat, ale wystarczy 1 uwaga i mogę to zmienić .


Kocham Battlefield-Heroes : D
Opublikowano

Też wezmę udział bo gram w BF Heroes :D .

 

Gdy zobaczyłem, nie uwierzyłem, super gra wydana!

BattleField Heroes zaskoczyło mnie, bo grałem w jedynkę!

Eventy dodali, było na fali!

Systemu, podobno nie kradli, i znów było na fali!

 

Wiem nie długie, ale liczy się że zrobiłem, i tak wiadomo że przegram :P .

1325845644-U48159.gifd

Dzięki !

Teraz jest fajniejsza ta sygnatura!

Opublikowano

Dużo tu Tapet i Sygn

Więc ja zrobię Opowiadanie będzie troche

śmiesznie, bo sam czytałem i się śmiałem

przy niektórych momentach:

 

Kiedyś w 1944 rozpętała się kolejna wojna, wiele osób nie wyszło z tego żywych.

Każdy by chciał przeżyć to starcie, lecz to nie było możliwe.

Mineło już 64 lat spokoju, był to 2008 rok.

Gdy rozpętała sie kolejna wojna!

 

Moderatorzy założyli

dwie drużyny

 

National i Royal

 

Ciągle toczy się wojna miedzy

złem a dobrem, ciągle różne starcia i

ataki.

 

Pierwsze zwycięstwo osiągną

national na 'Victory Village'

 

Był to wielki sukces

dla mnie, ponieważ uczestniczyłem

w tej wojnie.

 

Właśnie powiem

wam teraz jak to było

 

Gdy zaczeliśmy starcie

ja złapałem za nóż i snajperke

moja mama mówiła mi

gdy kradłem jej ciastka

że jestem wrodzonym

skradaczem :D

 

W naszej drużynie

było dwóch snajperów ze mną,

czterech soldierów i dwóch gunerów.

 

Pobiegłem zająć 'Guardpost'

Lecz potem przybiegło dwóch z Royal

ale na szczęście był ze mną gunner

i jednego zabił i ja jednego :D

 

Im zostało już sześciu, a nam ośmiu

lecz to już się zmieniło.

 

Przybiegło czterech z royal i zabili nam 3 soldierów

Zdenerwowałem się i zawołałem całą drużyne do

'Church Square' - Zajeliśmy Flagę i czekaliśmy na nich.

Schowaliśmy się za skrzyniami i murami, przyszli wkońcu, było

ich sześciu była cała dróżyna.

 

Baliśmy się że umrzemy, lecz

to już nie było ważne gdy trzech naszych

zgineło.

 

Wyszliśmy z zaskoczenia

i zaczeliśmy ich zabijać, ja z moim

kolegą drugim snajperem atakowaliśmy z dystansu.

 

Z naszych ucierpiało łącznie sześciu,

a w Royal Ucierpiało ośmiu.

 

Był to sukces dla

nas gdy wygraliśmy pierwszą

wojne.

 

Po wygranej

możemy kupic sobie

teraz jakieś fajne sety.

 

Koniec Opowieści By MasterKnife

League Of Legends !

Opublikowano

Pewnego dnia jak zwykle rozpocząłem od bitwy w Zatoce Korsarzy. Wziąłem czołg z bazy i pojechałem na bazę wroga, lecz tym razem wszystko potoczyło się inaczej. Wróg zablokował moją drogę. Używałem jej, ponieważ mało kto tamtędy jeździ. Gdy byłem niedaleko mojej drogi, wpadłem w zasadzkę. Dwa czołgi zablokowały mi drogę. Nie miałem jak uciec. Pozostała mi walka. Chwyciłem moją bazookę, nazywaną przeze mnie ,,Frania'' i wbiegłem na górkę. Zacząłem strzelać do czołgów, ale ponownie dałem się zaskoczyć. Na sąsiednie wzgórze wbiegł snajper i zaczął mnie ostrzeliwać. Ukryłem się za skałą, wiedząc że nie przeżyje. Nagle szlakiem przyjechał mój kumpel, szybko wskoczyłem do samochodu i wyjechaliśmy. Jednak wróg nie dawał za wygraną. Dwa samoloty bojowe zaczęły nas ostrzeliwać. Znajomy nam już snajper przestrzelił nam oponę. Szybko wybiegłem z samochodu i ukryłem się w jaskini. Samochód zaczął płonąć. Zauważyłem, że mój kumpel nie może się wydostać, ponieważ uszkodzony fotel przygniótł mu nogę. Szybko pobiegłem do niego narażając życie. Chciałem mu pomóc, jednak nie miałem na tyle siły. ,,Uciekaj!'' - krzyknął kumpel. Jednak nie mogłem go zostawić. Wyjąłem Franie i z jej pomocą obluzowałem fotel. W ostatniej sekundzie udało nam się uciec. Zmęczeni utknęliśmy, reszta brygady była z dala od małej jaskini, najpewniej walczyli o statek. Tylko Ja, i mój kumpel... Znikąd pomocy, brak amunicji, tylko jeden pocisk do Frani. Nagle usłyszeliśmy syczenie, zauważyłem lepki dynamit przy wejściu. Zaczęliśmy uciekać w stronę posiadłości. Udało nam się i ukryliśmy się w magazynie. Wzięliśmy amunicje oraz lepszą broń. Ja uzbroiłem się w swoją ulubioną Franię, mini gun-a, strzelbę oraz mały nożyk. Szybko odbiliśmy naszą posiadłość i wylecieliśmy w stronę bazy wroga. Samolot jednak został zniszczony przy miasteczku. Spadłem w okolice wraku, lecz mojego przyjaciela złapali. Wraz z resztą naszego wojska, które założyło sobie małą bazę przy wraku udaliśmy się na podbój miasta. Podbój nie okazał się zbyt mądrą decyzją, trzy działa pilnowały miasta, a w nich najcelniejsi żołnierze wroga. Wpadłem na pomysł, lecz nie wiedziałem czy się uda. Z naszym mechanikiem udaliśmy się do miejsca gdzie leżał wrak naszego samolotu. Pomógł mi go naprawić i wyleciałem. Zacząłem obstrzeliwać działa, które nie mogły wycelować tak wysoko. Jednakże snajper, którego nienawidziłem ponownie zaatakował. Z działka przeciwlotniczego zniszczył mój samolot. Na moje szczęście wrak wylądował na działku miażdżąc mojego rywala. Jednakże ja, przy obozie wroga, sam... Działa wymierzyły we mnie celownik. Moi ludzie wykorzystali tą okazję i zniszczyli jedno działo lepkim dynamitem. Działa ponownie wycelowały na straż, a mnie związano. Udało mi się wyciągnąć nóż z kieszeni i rozciąłem liny. Uwolniłem mojego przyjaciela i ukryliśmy się w małej chatce. Nie mogliśmy ryzykować i nie wyglądaliśmy co się dzieje. Ja, jak zwykle czujny z mini gun-em wycelowanym w drzwi. Ucieszyliśmy się, gdy do chatki wszedł nasz człowiek. Pozostało nam podbić ostatnią wrogą bazę. Ja wróciłem do posiadłości po czołg, który był moim ulubionym pojazdem. Miałem nadzieje, że nasi ludzi wygrywają, ale gdy tylko podjechałem do wraku, zobaczyłem ciało mojego przyjaciela, a obok niego ledwo żywy dowódca. Okazało się, że wrogowie trzymają w bazie najnowsze czołgi, części do nich są bardzo drogie. Czołgi te były bardzo trudne do zniszczenia, bardzo szybkie oraz niebezpieczne. Wiedziałem, że nie mamy już szans na zwycięstwo, ale musiałem się zemścić za mojego przyjaciela. Dowódcę zawiozłem do obozu, żeby wypoczął, a sam wziąłem samolot. Wyruszyłem i poleciałem niezauważony. Wyskoczyłem z samolotu i spadłem na górę obok ich bazy. Czołgi wycelowały na samolot i zaczęły obstrzał myśląc, że ja w nim jestem. Musiałem mieć wielkiego pecha do snajperów, ponieważ gdy spadałem, trafiłem na jednego z nich. Zarżnąłem go nożykiem i wziąłem jego snajperkę. Wycelowałem w układ paliwowy jednego z czołgów. Jednak pocisk nie mógł przebić pancerza czołgu.

Zrezygnowany zamyśliłem się... ,,Może Frania da radę'' - pomyślałem i od razu wycelowałem ponownie. Frania nie dała rady, ale ludzie zauważyli pocisk. Ukryłem się za kamieniem. Zrezygnowany położyłem się, wiedząc, że nie mam już szans na przeżycie. Usłyszałem strzały. Zza skały zauważyłem nasz helikopter. Kilkunastu ludzi wyskoczyło z niego i wciągnęło mnie do helikoptera mówiąc, że nie mamy szans na wygraną.

-A co z dowódcą? -zapytałem.

-Znaleźliśmy jego ciało w posiadłości, zostawił dla ciebie list.

Gdy przeczytałem list, dowiedziałem się, że dowódca miał krwotok. List napisał resztkami sił, zauważyłem to po plamach krwi na liście. Przeżyłem bitwę... Ale jakim kosztem? Straciłem najlepszego przyjaciela oraz dowódcę mojego oddziału...

 

 

Nie wiem czy jest wartę miejsca. Ale mam nadzieje, że za to opowiadanie przynajmniej 3 miejsce :3

Hmmm... Może zacznę tworzyć serie opowiadań tego typu xD

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...