Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer MineCraft 1.0.0 - Obóz Minecraft [Survivial z Dodatkami FB][No Premium]


barundek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest wesja nieoficjalna (tzw . pre Bukkit) serwera pod bukkit .Ta wersja to bukkit pod MC1.9 prerelease 6.

Dam link dla administratora serwera : http://adf.*ly/3nSE7 (usuń gwiazdkę).Testowałem to na moim serwerze i działa pod MC 1.0.0 .

Mam nadzieje ,że się komuś przyda.

Opublikowano

Nie ma White Listy.

 

Jutro dodajemy 5 slotów publicznych i 2 prywatne ( do kupienia na nick ,lub ip więcej info na naszej stronie)

Reklama forum...

Opublikowano

Zrobiliśmy forum , jeszcze do końca je ogarniemy i myślę że jutro zostanie opublikowane.Będzie można tam składać podanie na admina , mod'a itp.

 

Peace

Reklama forum...

Opublikowano

Została dodana White Lista

 

Wzór o dodanie do White Listy

Nick Na Serwerze :
Wiek :
Nick na naszym forum  (link podany na naszym blogu):
Dlaczego Akurat Nasz serwer: 

Reklama forum...

Opublikowano

Nick Na Serwerze : kid546

Wiek : 14

Nick na naszym forum (link podany na naszym blogu): zara sie zarejestruje i bedzie to (done) kid546 :>

Dlaczego Akurat Nasz serwer: fajnie sie zapowiada

 

server spoko mili admini jak tylko ja i admin bylismy na servie to poszedl scinac drzewo ze mna fajnie bylo jest i mam nadzieje ze bedzie

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Nick na serwerze: Ganja

Wiek: 14

Nick na naszym forum: sebkamela

Dlaczego akurat nasz serwer: Jest super i grają tam ogary nie jak na innych serverach

Opublikowano

Niedługo będzie 40 slotów , serwer będzie RPG , 4 frakcje usuniemy WhiteListe - Więcej dowiecie się tuż po przerwie

Reklama forum...

Opublikowano

Tak , dzisiaj była przerwa techniczna.

 

Wszystko już w normie, wrócił nasz technik = jutro lub pojutrze można się spodziewać questów, skonfigurowanego pluginu factions i stylu RPG z podziałem na dwie Frakcje, każda po 4 rangi

Ludzie:

Chłop

Mieszczan

Szalchcic

Magnat (ViP)

Król (Unikalna,Jedna osoba)

Nieumarli :

Zjawa

Duch

Szkielet

Lisz (ViP)

ArcyLisz (Unikalna,Jedna osoba)

Reklama forum...

Opublikowano

W przypadku umieszczenia linku do zewnętrznego forum w grafice,linku lub czymkolwiek, publikacja oraz jej treść zostanie usunięta.

 

CLS

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...