Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer MineCraft 1.0.0 - Obóz Minecraft [Survivial z Dodatkami FB][No Premium]


barundek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sitelogozu.png

 

adresip.png

 

IP serwera - 46.4.121.147:25725

Zapraszamy także na naszego bloga

PvP: OFF (Jedynie Na Zamku <specjalne miejsce>)

 

Zwierzaki: ON

 

Potwory: On

 

WhiteList: OFF

teamdz.png

Film o Serwerze

Własciciel: kubri , Kulavy

Moderatorzy : mikeszcz , Fellcas

Moderatorzy #2: DemoR , Veldon15

Technik : XX_JaKoB_XX, szukamy kogoś jeszcze , który ma pojęcie o permissions - Ogarniasz? Pisz na naszego maila [email protected]

 

Wzór o dodanie do White Listy

Nick Na Serwerze :
Wiek :
Nick na naszym forum  (link podany na naszym blogu):
Dlaczego Akurat Nasz serwer: 

http://imageshack.us/photo/my-images/855/swiat1.jpg/  
http://imageshack.us/photo/my-images/442/swiat2.jpg/  
http://imageshack.us/photo/my-images/443/swiat3.jpg/  
http://imageshack.us/photo/my-images/9/blogminecraftserwer.png

Reklama forum...

Opublikowano

A więc tak , nie ma WL.

 

Narazie nie wyszedł żaden stabilny bukkit pod wersję 1.0.0 - Więc trzeba czekać.

 

Serwer chodzi obecnie na 1.8.1 - ale tak jak pisałem przeniesiemy mapę na 1.0.0 , gdy tylko wyjdzie bukkit.

 

Przepraszam za wszelkie problemy.

Reklama forum...

Opublikowano

Już w 2/3 działki zostały zapełnione. Oczywiście wraz z potrzebami zrobimy nowe.

 

Zrobiony Ratusz i Publiczna Kopalnia.

Reklama forum...

Opublikowano

Ale z was ułomy...

 

NIE MA WHITE LISTY!!!

NIE MA!!!

 

Więc po co piszecie dodaj... itp? trochę rozumu.

1.0.0 bedzie jak bedzie jakis stabilny bukkit na 1.0.0.

 

Bardzo chętnie zagram. Jakl serv bedzie na 1.0.0 to napisz na pw @barundek ; )

Sygnatura została ukradziona przez jednego rumuna

Opublikowano

Sloty zostaną zwiększone w poniedziałek lub we wtorek , niestety tylko o 5 ale myślę że zawsze będzie o 5 więcej.

 

Jutro prawdopodobnie wyjdzie bukkit 1.0.0. Więc będzie update serwer'a - mapa zostania ta sama.

 

Spawn wraz z home niedługo powinny być skończone (możliwe że już jutro przedpołudniem)

 

Niedługo założymy forum , i podepniemy bloga z forum pod jedną domenę.

 

Jeśli starczy nam funduszy, to zakupimy serwer ts3, lub 2 to wyniknie z głosowania.

 

Jakby ktoś chciał pomóc finansowo lub technicznie w rozwoju serwera.To zapraszam na prv. Do rozdania są takie rangi jak V.I.P lub sponsor.

 

Niedługo też będzie zorganizowany konkurs , ale to jeszcze za jakiś czas.

 

@edit

 

Zapomniałem dodać.

 

Robimy Filmik Na YouTube , który ma na celu promowanie serwera. Gdy już skończymy ,mam nadzieję że pomożecie wzbić mu się na pierwszą strone YouTube.

 

Jakby ktoś chciał zrealizować fajny projekt na naszym serwerze - zapraszam na prv ,lub email ( podany na naszej stronie) http://obozminecraft.blogspot.com

Reklama forum...

Opublikowano

Mam minecrafta 1.0.0 zauktalizowalem, ale na kazdym serwerze pisze mi : ''outdated server ! '' Wytlumaczycie mi krok po kroku jak to naprawic? chyba ze to nie 1.0.0 ...

Opublikowano

wpisz MrCrasty

ZAPRASZAM DO GRY NA MYTHOS WOLI ŚCISŁOŚCI MAM OBECNIE 22 POZIOM :D

 

JAK POTRZEBA POMOCY TO PISZCIE NA PW LUB W GRZE ^^

 

 

 

 

piczuhubl6901306598302.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...