Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival-RPG Kamikadze Minecraft 1.0.0 [Dedyk] [No-Premium] [No-WL] [60S]


maciekking

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NIE POLECAM SERWERA , ADMINI W OGÓLE NIE WCHODZĄ NA SERWER , ZBUGOWANE LOGOWANIE - KAZDY MÓGŁ WEJŚĆ NA WSZYSTKICH KONTA I WYCZYSCIC MU EKWIPUNEK , KOLEGA DOSTAŁ BANA ZA NIC , JA TAK SAMO , WYRAZILEM SWOJA OPINIE ZE ADMIN ZBYT CZESTO RESETUJE SERWER I SA PRZEZ TO UTRATY NA ITEMACH

Opublikowano

Dodaj :

-Smietan

-Raen

Zbieram PLUSY

 

 

 

 

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swój opis

 

Opublikowano

Kurwa!

Dlaczego to wylaczyliscie , i to kurwa akurat w weekend?!

nie mozecie w nocy?

Prosiłbym raczej o włączenie serwera-.-

nie regulaminowa sygna.

Opublikowano

Taa? To prosze KURWA o dodanie!A nie kurwa , zapraszacie kolegów a all wypierdalacie , nawet nie wiecie ile sie kurwa narobilem przy moich budowlach!

Nick : ChiLLouT13

i _Barti_

nie regulaminowa sygna.

Opublikowano

Ludzie ogarnicie sie jeden z najlepszych serwerow a wy sobie wypierdlacie wszystkich no normalnie jestescie zajebisci i kurwa liczycie na zbawienie ze bedziecie potem mieli graczy i dochody.

Jak coś to dodajcie

Orfel

DFA

RyhoNinja

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...