Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival-RPG Kamikadze Minecraft 1.0.0 [Dedyk] [No-Premium] [No-WL] [60S]


maciekking

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niedługo powraca serwer 100 % survival bez pluginów

 

KAMIKADZE

 

OFFLINE do 09.12.2011.r

lub wcześniej

Zmiana IP

 

b_560_95_1.png

 

Serwer 24/7

__

 

 

INFORMACJE

 

Adres IP: --

 

Mumble 1.2.3 IP: 91.204.161.85:25032

 

Spawn Monster: ON

 

Spawn Animals: ON

 

PVP: ON

 

WhiteList: OFF

 

PLUGINY

Tylko logowanie i msg

 

//tytuł tematu zmieniony.

nie regulaminowa sygnatura

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poki co na serverze potworne lagi i chaos :> Zobaczymy jak zmieni sie sytuacja z biegiem czasu

Unlucky :>

Opublikowano

ten server jest do kotu co to ma byc za surv skoro nie ma zgranej ekipy

 

 

p.s to nie surv tylko pvp niech lepiej zagraja w metka albo wowa

Opublikowano

Jak dla mnie serwer zajebisty tylko by sie logowanie przydalo -.-

Komus sie nie podoba i wbija na konto :>

@UP

To jest surv... taki powinien byc kazdy

A tak w ogole to jak ci sie nie podoba to spie*alaj na metka :D Ja zostaje na tym serwie i przy okazji szukam kumpla z którym moge na tym serwie pograc :D

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Nie polecam, "gracze" są idiotycznymi, wulgarnymi, denerwującymi dziesięciolatkami którzy mają iq równe 30.

Pozdrawiam <3

funkit.png

dziękuje za sygne Baksiu :)

Opublikowano

UP@ na naszym RP też jest zbugowane jest 30 smoków xD zapewne w rekomendowanej wersji bukkita będzie już ok

nie regulaminowa sygnatura

Opublikowano

ten serwer to porażka - jakiś rozwalony przez tnt , gracze się wyzywają i nawet mnie zaczepili na wyzywki , jeszcze był 2 takich co strzelali na spawnie strzałami - NIE POLECAM

-----------Cycu nie bój żaby ------------

Opublikowano

ten serwer to porażka - jakiś rozwalony przez tnt , gracze się wyzywają i nawet mnie zaczepili na wyzywki , jeszcze był 2 takich co strzelali na spawnie strzałami - NIE POLECAM

 

Chłopcze nie wiesz co to survival to nie graj ;] tu nie ma pluginów to jest 100% survival nie ma spawnu i cuboidów

nie regulaminowa sygnatura

Opublikowano

jest rekrutacja na admina nikt z obecnych adminów nie chce tam zarządzać lub nie maja czasu na 2 serwery czekam na podania chętnie przyjmę ogarniętych ludzi

nie regulaminowa sygnatura

Opublikowano

Server jest bardzo dobry. Jeden z najlepszych survivali na 1.0.0

Reszta to jakieś napluginowane śmiecie z cubami, /home etc.

No to sobie kurwa graj na nim i napisz swoją opinie o tym serwerze za tydzień, jak wytrzymasz . Wtedy zobaczymy czy też będziesz go chwalil, jak cała mapa będzie zalana lawą , latające klocki cobbla i dirtu , rozwalone w 3/4 budynki, wszędzie syf , a ty nadal bez domu i eq po tygodniu będziesz biegał i się napierdalał ręką z innymi 10 latkami. Świetna gra, nie?

Nie wiem po co robicie takie serwery -.- Zazwyczaj gra się w dwójkę, trójkę, albo samemu . Litości ... nie publicznie ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...