Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki telefon jest najgłośniejszy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

1. HTC Sensation XE (ma zlacze micro sd i system android ice cream, mozna rootowac) 
2. HTC Sensation XL (nie ma zlacza kart micro sd) 
3. HTC Touch Pro 2
4. Nokia N95 (przestarzala, slaba bateria) 
5. Sony Ericsson w 800i (przestarzaly) 
6. Nokia 5800 Xpress music (ma symbiana) 
7. HTC One m8 (ma slaby aparat 4MP udziwniony) 
8. HTC One (brak kard micro sd) 
9. HTC One mini 
10. Samsung Galaxy S5 
11. Samsung Galaxy S4 
12 Samsung Galaxy S4 mini 
13. Samsung Galaxy S3 
14. Samsung Galaxy S3 mini 
15. Sony Xperia Z 
16. Samsung Corby 
17. HTC 8X (nie obsluguje micro sd) 
18. HTC 8S (malo pamieci wewn. trzeba odblokowac konto developerskie) 
19. Samsung Galaxy S2 (troche cicho gra) 
 
Najglosniejszy telefon to: stara Nokia N95, SE W800i lub Nokia 5800 Xpress music. Z nowych telefonow glosno gra HTC touch pro 2 lecz minimalnie znieksztalca, co jest niewyczuwalne. Polecam HTC Sensation XE z beats audio. A poza tym z nowych smartfonow to raczej wszystkie graja cicho, poniewaz producenci robia tak specjalnie, aby im ipod-y i mp3-ki lepiej schodzily, nie wiem kiedy to sie zmieni. Ponoc Sony ma wypuscic smartfona z ukladem walkman takim jak w playerach mp3. Z najnowszych ew: HTC One, Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z lecz graja cicho. Zdecydowanie stawiam na HTC Sensation XE lub nieco slabszy XL, ktore sa glosne. Maja dobre sluchawki beats Dr Dre. Ale ja polecam kupis sluchawki Sony z systemem aktywnego basu douszne oryginalne, czarne z zlota koncowka, maja dobry bass i graja glosno, ewentualnie sluchawki z iphone lub ipod-a, ale oryginalne.Jak by co to piszcie na priv. [email protected]

 

Tak bardzo górnik. :D

j9Crtu8.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...