Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki telefon jest najgłośniejszy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja Xperia X8 bardzo ładnie chodzi ;) tak ogółem to polecam Sony ericsony, są moim zdaniem najlepsze, a nokie ssią

Opublikowano

Mam se w890i i nie jest wcale taki głośny, muzyki wcale nie słychać trzeba samemu w korektorze zmieniać. Polecam Nokie xpressmusic jak koniecznie chcesz słuchać przez głośnik.

umarł Mizzer, niech żyje Mizzer...

Opublikowano

@UP

To mialo byc zabawne?

Haha kon by sie usmial.

@TOP

Co do telefonow to nie radze Ci brak LG. Zawiodlem sie na telefonach tej marki.

Polecam Ci jakiegos SE albo Nokie.

Opublikowano

sagem my411x

 

Miałem go kilka lat temu i jak słuchałem muzyki to mi z półki spadał ^^

 

Ten fonik ma power, wpisz sobie na yt "sagem my411x" pełno będzie filmików z tym jaki ma bass ;d

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Ja polecam niektóre samsungi mają kopa.

@BabyBuns!

Tiaa.. Ten telefon to najgorsze g**no jakie może być.

Wiem, że gówno. Ale on chciał głośny. A ja mu podałem głośny i z zajebistymi basami :D To, że więcej czasu był w naprawię niż w moich rękach, to szczegół :D

1377774857-U369478.png


  • 2 lata później...
Opublikowano
1. HTC Sensation XE (ma zlacze micro sd i system android ice cream, mozna rootowac) 

2. HTC Sensation XL (nie ma zlacza kart micro sd) 

3. HTC Touch Pro 2

4. Nokia N95 (przestarzala, slaba bateria) 

5. Sony Ericsson w 800i (przestarzaly) 

6. Nokia 5800 Xpress music (ma symbiana) 

7. HTC One m8 (ma slaby aparat 4MP udziwniony) 

8. HTC One (brak kard micro sd) 

9. HTC One mini 

10. Samsung Galaxy S5 

11. Samsung Galaxy S4 

12 Samsung Galaxy S4 mini 

13. Samsung Galaxy S3 

14. Samsung Galaxy S3 mini 

15. Sony Xperia Z 

16. Samsung Corby 

17. HTC 8X (nie obsluguje micro sd) 

18. HTC 8S (malo pamieci wewn. trzeba odblokowac konto developerskie) 

19. Samsung Galaxy S2 (troche cicho gra) 

 

Najglosniejszy telefon to: stara Nokia N95, SE W800i lub Nokia 5800 Xpress music. Z nowych telefonow glosno gra HTC touch pro 2 lecz minimalnie znieksztalca, co jest niewyczuwalne. Polecam HTC Sensation XE z beats audio. A poza tym z nowych smartfonow to raczej wszystkie graja cicho, poniewaz producenci robia tak specjalnie, aby im ipod-y i mp3-ki lepiej schodzily, nie wiem kiedy to sie zmieni. Ponoc Sony ma wypuscic smartfona z ukladem walkman takim jak w playerach mp3. Z najnowszych ew: HTC One, Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z lecz graja cicho. Zdecydowanie stawiam na HTC Sensation XE lub nieco slabszy XL, ktore sa glosne. Maja dobre sluchawki beats Dr Dre. Ale ja polecam kupis sluchawki Sony z systemem aktywnego basu douszne oryginalne, czarne z zlota koncowka, maja dobry bass i graja glosno, ewentualnie sluchawki z iphone lub ipod-a, ale oryginalne.Jak by co to piszcie na priv. [email protected]

Opublikowano

g1333060359684120787.jpg

Kolejny, którzy nie patrzą na daty.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...