Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam userów MPCforum

 

 

znasz się dość dobrze na spolszczaniu serwera dodaniu map,potworów,nowych broni

edycji clienta zrobieniu launchera pisz mam zamiar zrobić serwer na hamachi jedyny w swoim rodzaju

później pomyślimy nad dedykiem tylko szukam zaufanej osoby i która się zna na tych sprawach co wymieniłem :)zacząłem już edycje mam już handlarzy edytowanych tylko ceny zmienić. drop z potworów

zrobiony. 4 specjalne metiny praktycznie nie do zabicia w pojedynkę potwory które z tych metinów się respią też nie są za łatwe do ubicia niespodzianka na tysiakach ale tam jeszcze muszę trochę edytować drop jeśli chcecie wiedzieć coś więcej piszcie :)

pisać na PW GG podam później bo coś nie działa :)

 1377531174-U173186.png


  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oferuję:

Zrobienie Patchera/Launchera na zamówienie.

Kontakt:

PW tutaj lub GG 36829493

Doświadczenie:

Jesteśmy legalną firmą zarejestrowaną w Polsce. Nasi programiści zajmują się programowaniem od ponad 6 lat.

Nie chce tutaj dawać żadnych linków, pisać nie wiadomo co, aby nie naruszyć w jakiś sposób regulaminu.

Prosimy o kontakt, a podamy przykłady, dokładny opis patcher'a. itd.

Przykładowy patcher naszego wykonania możecie zobaczyć na prywatnym serwerze Balmora.

Wszystkich informacji udzielamy na GG bądź na PW.

Oczekuję:

Nagrody pieniężnej. Napisz , a na pewno dogadamy się.

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Opis: Mogę zostać grafikiem na prywatnym serwerze. Pracuję już 2/3 lata. Program PhotoShop. Mam pełny pomysł na serwer. Troszkę wiem o edycji plików serwa, ale stawianie serwa nie jest na profesjonalnym poziomie, raptem raz mi się udało postawić na VPS.

Chodzi tu oczywiście o Serwer Dedykowany, na hamachi itd. nie będę.

Kontakt:

- GG: 2521422

 

Dodatkowo umiem robić skiny dla IPB, więc to nie problem.

Nie pożałujecie!

73107422316250730510_thumb.jpg

Opublikowano

Opis: Oferuję pomoc dotyczącą OS (Operating System) typu: instalacja serwera httpd/mysql , instalacja zabezpieczen etc..

Kontakt:

- GG: 38298424

- Prywatna wiadomość na forum.

11-37.59.93.25.png
Opublikowano

Witam userów MPCforum

 

 

Znasz się dość dobrze na:

  • spolszczaniu serwera (chodzi mi o npc)
  • dodaniu map
  • potworów
  • nowych broni
  • edycji clienta
  • zrobieniu launchera

Pisz mam zamiar zrobić serwer na hamachi jedyny w swoim rodzaju

później pomyślimy nad dedykiem tylko szukam zaufanej osoby i która się zna na tych sprawach co wymieniłem zacząłem już edycje mam już handlarzy edytowanych tylko ceny zmienić. drop z potworów.

 

Zrobione 4 specjalne metiny praktycznie nie do zabicia w pojedynkę potwory które z tych metinów się respią też nie są za łatwe do ubicia niespodzianka na tysiakach ale tam jeszcze muszę trochę edytować drop jeśli chcecie wiedzieć coś więcej piszcie

:)

pisać na GG 33718274

:)

 1377531174-U173186.png


Opublikowano

Team Nidorian Poszukuje SPONSORA !

Co oferuję ? :

-90% zysków z IS

-Własne , gotowe pliki serwerowe .

- Własnego ,gotowego klienta .

-Szablon strony

-Questy .

-Zrobioną bazę ( na próbnym serwerze hamachi ,gotowa baza z wgranymy : ulepszaczami ,metinamy ,zbrojami , epikami )

Wystarczy wrzucić ją na Dedyka .

:)

-Ogarnięty , miły Team

-Profesjonalistów .

-projekt gotowy do wgrania na dedyka

GG: 22195108

 

NIE AKTUALNE !

teamta.jpg
Opublikowano

czesc ma na imie mateusz mam 17 lat jestem kulturalną osobą z dużym poczuciem humoru. Znam zasady dobrego wychowania,Miałem także swój serwer hamachi lecz udostepniałem go tylko swoim znajomym.Korzystam z komunikatora głosowego TeamSpeak3/skype. Znam komendy Gm moze nie wszystkie lecz mam zapisane Z pracy robię przyjemność.

Mam 19 lat.Dużo siedzie przed kompem ok 10h przy wolnym dniu.

 

GG-10732706 Mogę być na niewidocznym !!! więc pisz o każdej godzinie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Opis: Mogę zostać grafikiem na prywatnym serwerze. Pracuję już 2/3 lata. Program PhotoShop. Mam pełny pomysł na serwer. Troszkę wiem o edycji plików serwa, ale stawianie serwa nie jest na profesjonalnym poziomie, raptem raz mi się udało postawić na VPS.

Chodzi tu oczywiście o Serwer Dedykowany, na hamachi itd. nie będę.

Kontakt:

- GG: 2521422

 

Dodatkowo umiem robić skiny dla IPB, więc to nie problem.

Nie pożałujecie!

73107422316250730510_thumb.jpg

Opublikowano

Cześć Postanowiłem wypuścić nowy serwer dedykowany a więc szukam parę osób do team a więc :

 

*webmaster- wymagania musi mieć duże zasoby w tym dziale i wykazać się swoją wiedzą

 

*qester - interesuje mnie tylko i wyłącznie własne qesty nie z mpc i itp źródeł

 

*grafik - również musi się wykazać poszczególną wiedzą w tym temacie

 

 

Ps- każdy z was będzie mieć jakiś procenty z zarobku rekrutacje przeprowadzam na gg ;)) nie na pw

 

 

 

Kontakt:

GG:26567404

telefon: 721-416-566

 

 

Skype:Podam jak będzie trzeba

 

 

 

 

cooltext599002744.jpg

Opublikowano

Szukamy na Prywatny server metin2 ( DEDYK )

 

- Technika

 

czego oczekujemy ?

 

-Dobrą znajomość stawiania Dedyka oraz grzebania w mysql

- Min 14 lat

- Trochę czasu na prace

-Mikro oraz Ts3

 

co oferujemy ?

 

- GA na serwerze ( jeśli ktoś jest naprawdę dobry

tzn wszystko ogarnia na serwie dostanie % z IS )

-zgrany Team (bez dzieci )

-Dużo czasu

 

kontakt gg : 22883070

Lub PW

Opublikowano

Oferuję:

Zrobienie Patchera/Launchera na zamówienie.

Kontakt:

PW tutaj lub GG 36829493

Doświadczenie:

Jesteśmy legalną firmą zarejestrowaną w Polsce. Nasi programiści zajmują się programowaniem od ponad 6 lat.

Nie chce tutaj dawać żadnych linków, pisać nie wiadomo co, aby nie naruszyć w jakiś sposób regulaminu.

Prosimy o kontakt, a podamy przykłady, dokładny opis patcher'a. itd.

Przykładowy patcher naszego wykonania możecie zobaczyć na prywatnym serwerze Balmora.

Wszystkich informacji udzielamy na GG bądź na PW.

Oczekuję:

Nagrody pieniężnej. Napisz , a na pewno dogadamy się.

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Poszukuje

Technika na serwer

- wystarczy że umie edytować clijenta i zrobic launchera

- min 14 lat

-Czas na zrobienie launchera

-i edycji plików

Aktualne 29 listopad 2011

Webmaster

-15 lat (wyższe wymagania bo żeczy są trudniejsze )

- umiejętność (skrypty)php www

Aktualne 29 listopad 2011

kontakt pw na forum

Opublikowano

Poszukuję :

Osoby, która zrobi dobrego klienta.

 

 

Oczekuję :

Od osoby, która zrobi klienta

Dodawanie mountów ( nie zastępowanie nimi koni )

Dodawanie nowych, dobrze dobranych broni

Dodawanie zbroi

Dodawanie biżuteri itp.

Dodawanie metinów

Dodawanie nowych potworów

Dodawanie nowych map

Edytowanie wyglądu klienta

Dobrego kontaktu

 

 

Oferuję :

Range w grze - Game Master

Range na forum

Po jakimś czasie pracy dostęp do bazy

Ewentualnie jakieś wynagrodzenie.

 

 

Kontakt :

Gadu-Gadu : 37665127

 

Zapraszam !

Opublikowano

Poszukuję questera na dedyka

Zaczynamy jutro

wymagania:

1.Mikro

Nagroda:

Posada Gm (stała)

pisać na PW (prywatna wiadomość)

 

PS.Nieważne skąd będą te questy ważne byś umiał się w nich połapać i coś ewentualnie zmienić

Opublikowano

Poszukuję clientmastera

 

Witam,

poszukuje clientamstera do projektu. Projekt ma wielkie perspektywy oraz przyszłość. Mamy sponsora oraz resztę Teamu. Wszelkie propozycje należy kierować na GG. Jeśli jestem offline lub w statusie Zaraz Wracam, to i tak piszcie. Na GG w weekend jestem od ~10 do 22-23. Na tygodniu w zależności od dnia, gdyż mogę być w szkolę. Przeważnie jestem dostępny od godziny 14:30.

 

Wymagania, kwalifikacje:

  • podstawą jest wiek. Nie wymagam pełnoletności, wiek od 15-go lub 16-go roku życia mi jak najbardziej odpowiada.
  • głowa na karku i spory zasób wiedzy na temat edycji klienta
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność zabezpieczenia klienta przed wyciągnięciem ponga
  • umiejętność dodania i skonfigurowania autopatchera
  • umiejętność dodania i skonfigurowania hackshielda*
  • umiejętność zabezpieczenia plików przed wyjęciem ich, gdyż pewnych modyfikacji nigdzie nie ma
  • umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji
  • umiejętność pracy pod presją, np. gdy brakuje czasu, aby coś dodać do klienta.
  • umiejętność utrzymania się w zasadzie: znam swoje obowiązki i ich się trzymam (każdy w teamie ma swoje obowiązki i nikt sobie wzajemnie nie przeszkadza i nie miesza)
  • nienaganna kultura osobista
  • sprawny mikrofon oraz program TS3, gdyż takowa metoda jest potrzebna
  • trochę wolnego czasu, bo pracy na początku jest sporo

Moja oferta:

  • współpraca z profesjonalnym i zgranym teamem
  • stanowisko na dłuższy okres
  • możliwość zysku, gdy serwer będzie je generował
  • pełny dostęp do praw admina
  • możliwość rozwoju swoich predyspozycji
  • szans na zyskanie nowych doświadczeń
  • indywidualny adres e-mail
  • wiele więcej

Kandydat musi przejść rozmowę kwalifikacyjną po której dołączy do naszego Teamu bądź nie. Liczy się zasada: Kto pierwszy, ten lepszy.

 

Kontakt:

 

Na początku proszę o przedstawienie się i załączenie linku do swojego profilu na MPC Forum, gdyż bez tego rozmowa nie będzie kontynuowana.

  • GG: 636044

* - opcja dodatkowa (nieobowiązkowa)

 

Nieaktualne

 

Pozdrawiam

Roki506

Zdobądź nowe itemy siedząc tylko na serwerze :)


b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Opublikowano

Witam!

Poszukuję Sponsora na Serwer VPS lub Serwer Dedykowany

moge dołozyc ze 100 zł więcej niedam rady

Forum: Cs-MzG.PL

Link do statystyk: http://stat.4u.pl/?csmzg

hasło do statystyk: 123

Oferuję: Reklamy na naszym Forum Cs-MzG.pl oraz na naszym serwerze oraz range na serwerze GM

oraz reklame na GalactiKSpace.pl i email do wszystkich userów na tych stronach

Kontakt: E-mail: [email protected], [email protected] lub Gadu-Gadu: 24885439,/ 39408591

Pozdrawiam !!

Opublikowano

Szukam sponsora na serwer VPS lub Dedyk

 

Co potrafię?:

  • Zainstalować serwer i go skonfigurować.
  • Pododawać różne rzeczy (itemy)
  • Pomagać HA (Head Adminowi)
  • Zlikwidować wszelkie błędy i bugi oraz logi
  • Zabezpieczyć serwer w 99%
  • Pomóc w forum i w skryptach ( MyBB , IPB, vB, phpbb3 , by przemo , SMF , lub innych)
  • Doradzać HA

Oczekuję:

  • Stabilnej maszyny
  • Kontaktu z HA
  • Range w grze oraz forum (SGM,HA,GA,AS lub innej)
  • Pełne prawa w grze (IMPERATOR)
  • Stałej posady

Kontakt:

  • GG: 24829269

Opublikowano

Opis: Oferuję pomoc przy stworzeniu strony oraz forum jak i również mógłbym pomóc w ogarnianiu serva :D

Kontakt:

- GG: 38468732

- Skype: brauszu99

- Prywatna wiadomość na forum.

NBBRBxJ.png

Rejestracja:28.10.11.r

Szukasz Hostera?Napisz do Mnie!

:)

Ty masz prawo mieć swoje zdanie, ja mam prawo mieć je w dupie. by Kwejk

^^

 

1323144096-U250803.png

Opublikowano

Witam, poszukuję dobrze obeznanej osoby w konfigurowaniu serwera metin2 na dedyku.

 

Atuty:

- stabilna maszyna,

- miła atmosfera,

- serwer ts3/vt,

- posada HA,

- wiele, wiele więcej.

 

Kontakt:

GG: 6030489

 

Uwaga: pisząc na Gadu-Gadu nie zaczynaj rozmowy od “cześć, witam, elo…” bo będziesz pewny że Ci nie odpiszę. Przedstaw się i napisz od razu w jakiej sprawie piszesz.

Opublikowano

Technik oraz webmaster dolacza do projektu

 

Usama

 

- Technik

- Pliki serwerowe Metin2 zna w 80% wiadomo czlowiek sie zawsze ksztalci :)

- Jest odpowiedzialny, rzetelny

- Posiada 16 lat

- Link do profilu na MPCForum Klik

 

Xavi

 

- Webmaster

- Posiada 15 lat

- Zna sie na HTML / PHP / MySQL

- Jest kreatywny i zabawny

- Link do profilu na MPCForum Klik

 

Jezeli chcialbys dowiedziec sie wiecej o nas napisz do mnie na PW badz pod numer GG: 10470113 ( Przebywam na statusie niewidoczny, wiec pisz odpisze najszybciej jak bede mogl )

 

PS. Przepraszam za brak poskich znakow, mam angielskiego linuxa.

Opublikowano

Wraz z moim Teamem szukamy Sponsora na serwer:Merfixo2.pl

Opis serwera:

-Serwer zabezpieczony

-Nowe rzeczy typu: wierzchowce,bronie,moby(wlasnej produkcji:)),Mapy itd

-Dobra maszyna

-Ogarniety client!

-Nowe questy(medium/hard)

-I wiele wiele wiecej

Oferujemy:

-% zysku z Is

-Gm z pełnymi prawami

-Dobry Team

-Dobry kontakt!

Czego oczekujemy od Sponsora

-Ogarnietej osoby

-Zapłacic za dedyka za 1 miesiąc(tańszy po rozwinieciu serwera lepszy:))

-Dobrego kontaktu

 

 

 

Ps:Kontakt gg:3569605

Osoba która zna sie na wkladaniu serwera na dedyla lub Vps tez sie przyda:)

Opublikowano

Oferuję pomoc.

 

Opis: Oferuję pomoc w grze jako GM

Kontakt:

- GG: 12621900

- Skype: metinowiec11

- Prywatna wiadomość na forum.

- Znam 80% komend GM

- Wiek 15lat

- Posiadam mikrofon

- Miałem własny serwer

 

 

Jeżeli potrzeba więcej informacji. Proszę się ze mną skontaktować.

Pozdrawiam Niedozwolony133

39641529395781523370.jpg
Opublikowano

Witam!

 

Zostanę Technikiem serwera Metin2.

 

Co potrafię??:

-Zabezpieczyć Serwer przed włamaniami różnego typu

-Block BashPanel

-Konfigurować FTP/SSH

-Instalacja różnych dodatków typu Apache22, Shoutcast itp

-Edycja MySQL

-Zmiana portów

-I wiele, wiele więcej

 

Czego wymagam??:

-Nie chcę żadnych zysków serwera wymagam tylko dostępu do ftp/ssh i pozwolenia na stworzenie serwera Minecraft

 

Co już mam??:

-Mam stronę www (2-edycja IS)

-Domenę infiniti-world.pl

-Hosting

-SF do edycji

 

 

Kontakt możliwy gg:34508697

Opublikowano

Opis: Oferuję pomoc przy stworzeniu strony oraz forum jak i również mógłbym pomóc w ogarnianiu serva :D

Kontakt:

- GG: 38468732

- Skype: brauszu99

- Prywatna wiadomość na forum.

-----------------------------------------------------

Opis:Oferuję pomoc jako GM (Na 2 servach miałem)

Znam 70/80% Komend, postaram się pomóc w miare moich możliwości.

NBBRBxJ.png

Rejestracja:28.10.11.r

Szukasz Hostera?Napisz do Mnie!

:)

Ty masz prawo mieć swoje zdanie, ja mam prawo mieć je w dupie. by Kwejk

^^

 

1323144096-U250803.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...