Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje Najlepszych W Metin2 :

 

-technika od plików serwerowych

-TECHNIKA OD INSTALACJI DEDYKA

-TECHNIKA OD KLIENTA

-TECHNIKA OD BAZY DANYCH ( WGRYWANIE ALL DO BAZY )

-WEBMASTERA ( ZROBI STRONE )

-GRAFIKA

 

WYMAGAM :

-WIEK 15+

-OGARNIĘTOŚĆ

- PROFESJONALISTÓW

-DOJRZAŁOŚĆ

-POMYSŁU

 

OFERUJĘ :

-POSADĘ GM NA SERWERZE

-EW. ZYSKI Z IS !

Pisac na GG: 35974487

AKTUALNE

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

surah.pngPoszukujemy na serwer dedykowany surah.png

 

 

Osoby o preferencjach:

 

- posiada zdolności twórcze ( potrafi utworzyć i dostosować klienta wraz z laucherem i autopatcherem do potrzeb serwera - pro(posiada ów klienta))

- potrafi sprytnie i dość profesjonalnie skonfigurować pliki systemowe na potrzeby serwera (posiada dane pliki).

- wiek min 16 lat

- oczywiście kultura osobista

- dobry kontakt (TS, skype, gg)

 

Oferujemy:

 

- posadę GAME MASTERA na serwerze

- ewentualny zarobek (% z IS)

- ewentualne inne rzeczy po kontakcie i uzgodnieniem z GH.

 

 

SERWER W KAŻDEJ CHWILI MOŻE RUSZYĆ !

 

Kontakt dla zainteresowanych pod nr GG: _________

(proszę pisać nawet jeżeli niedostępny)

 

>Nieaktualne<

cos22.jpg

Opublikowano

Pomogę przy serverze.

Witam

Pomogę przy serwerze metin2 ( nieważne czy dedyk czy hamachi)

Potrafię wgrywać questy, dodać nowe bronie , nowe mapki , nowe potwory , zmienić hasło w navicat , spolszczyć server i moby , umiem trochę zmienić misje u biologa, mam wiele pomysłów na server , znam więkrzość komend GM , zablokować robienie Epików w Dt , dodać NPC który daje : skille , lv , eq i yang , trochę pozmieniać tekstury , edytować klienta (mało) .

Oczekuję :

Posadę GM na serwerze

Dobry kontakt z Head Adminem

Mikrofon i GG

Kontakt ze mną :

Piszcie tutaj na PW.

NIE AKTUALNE

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

Poszukuję Sponsora na Serwer Metin2

Pliki serwerowe robimy aktualnie na VPS:)

 

Kontakt: 39377272

 

Poszukuję WebMastera do Stronki Mt2!

 

Oferuję:

 

-Stałą Posade Administratora

-% z IS

-Miłą Atmosferę

-Dobry Kontakt!!

 

 

forum serwera: forum melleur com pl

34127134971236946388.png

Opublikowano

cooltext589396002.png

Witam . Mam na imię Mateusz mam 14lat i chciałbym zostać GM'em na serwerze HAMACHI najlepiej który jeszcze nie istnieje.

Interesuję się grafiką,metinem,językiem html>informatyką oraz sportem .Mam wady i zalety tak jak każdy człowiek . W metina gram 4lata 2lata na pl'u dalej na

na privach typu csyt2. Na pl miałem największy 70lv wojownik Vitaro na serwerze Serwandes

<s16> . Przedstawię teraz moje wady jak i zalety.

Wady :

  • - 14lat
  • - Troche nieśmiały

Zalety :

  • - B.dobra ortografia
  • - Duża wiedza o metinie
  • - GM na popularnych serwerach typu : BallMT2,NooitMt2,MorfeuszMt2 i mniej BernMt2.
  • - Punktualność
  • - Można mnie zostawić samego na serwerze a ogarne
  • - Robie Fora internetowe
    http://doublemetin2.ugu.pl strona pokazowa  / Pr. strona http://bernmt2.ugu.pl/ 


  • - Humor
  • - Kultura
  • - Tolerancja
  • - Sprawiedliwość
  • - Masa pomysłów na serwer
  • - Robie Gameplaye w jakości HD
    http://www.youtube.com/watch?v=uge7XtfIIXw&feature=feedu / http://www.youtube.com/watch?v=cjWQAWlYHj8v 


  • - Wykonuje łatki (item/locale/root/icon/)
  • - Grafika na serwer
  • - Nienawidze Cheaterstwa
  • - Dużo czasu na Gm'owanie - więcej niż 2,3 godziny/H
  • - Wielka znajomość komend ;)

Oczekuje :

  • - Tolerancji
  • - Dobrego pomysłu na serwer
  • - Dobrych edytowanych plików ( może być denmark/kozak ale edytowany z nowościami )

Kontakt :

  • - hamachi sieć
  • VirqoalGM
  • hasło : 12345

Pozdrawiam Virqoal !

Podanie Aktualnę.

27list. aktualne !

Opublikowano

Poszukuję Team ;)

 

Opis: Szukam sponsora ,technika i grafika

Kontakt: TS3 ;) Podam w PW ;)

 

Zadania Grafika : Wykonanie 2 nowych NPC lub 1 ;) Stworzenie Loga oraz Sygnatur Serwerowych .

Zadania Sponsora: Wykupienie dedyka oraz domeny i potrzebnych sprzętów ;p

Zadania Technika: Wgrywanie itemków,mapek itp. Zmiana wbudowanych bonów niektórych itemów itp.

 

Wynagrodzenie :

Sponsor otrzyma 100% zysku z IS'u, Rangę SGA

Grafik rangę TGM

a Technik SGM ;)

 

Proszę chcę stworzyć takie coś ;

http://www.mpcforum.pl/topic/491777-zapowiedzbatle2/page__mode__show

Opublikowano

Temat wyczyszczony. Po raz kolejny upominam, że jakikolwiek post bez wzoru będzie kasowany + 5% do paska ostrzeżeń.

Pozdrawiam.

Opublikowano

witam

 

chcial bym sie zapytac czy nikt z was nie potrzebuje GM-a na wsanym serweze

 

bym pomagal rozwijac serwer i wg

mam 18 lat

sporo czasu mam przeznaczonego grze gdyz juz nie chodze do szkoly

 

 

Kontakt gg:15753040

Opublikowano

Poszukuję Questera na serwer dedykowany Tilian2.PL

Oferuję:

 

- 10% stałego dochodu z IS

- GM z pełnymi prawami

- profesjonalny team

- miłą atmosferę

- możliwość rozwoju

 

Wymagam:

 

- Umiejętności pisania:

 

Dungeonów

Misji czasowych

Rajdów

Biologów

Polowań

Misji pobocznych

itp

;)

 

- Dużo czasu

- prawdomówności

- wykonywania poleceń

 

Kontakt:

- PW

17912601413989039366.png

Opublikowano

Siemka.

 

Szukam osoby na serwer [HAMACHI] na plikach 2010 .

 

Mam professionalne pliki serwerowe , edytowane , moja wiedza o serwerach to 9/10 . Szukam osoby ogarnietej .

 

Wymagania :

 

- Wiek : Min. 14 lat .

- Bawić się w clientcie ( dodawanie wpisów do clienta , dodawanie nowych metków po stronie clienta . )

- Musi umieć zrobić dobry launcher !

- Znajomość komend GM .

 

 

 

Nagroda :

 

- [GM] xxx na serwerze .

 

 

Kontakt :

 

- Gadu-Gadu - 13697345

- PW

site_logo.gif

 

18706.png

Opublikowano

Witam Oferuję Pomoc przy Wgrywaniu do Clienta Wszystkiego !!!!!!! pomagam Przy Questach i Przy Serwerze !!

 

 

Posiadam mikrofon mam 14+ lat

 

Oczekuję:

 

miłego kontaktu

Gm na serwerze

miłego Teamu

KontakT:

gg:37308227

pw na forum

Opublikowano

Opis: Oferuję pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.

Kontakt: gadu gadu 12799844

 

Nazywam się Damian pochodzę z okolic Poznania mam 16 lat. Dobrze się ze mną dogaduje, interesuje się metinem od 2 lat choć nie jest to moja najlepsza gra. Chciałbym zostać Game Mastera, oczywiście znam komendy, miałem swój własny server ale nie czułem potrzeb żeby prowadzić go samemu.

Opublikowano

Prosiłbym o pomoc w postawieniu serwera(np. Team Viewer )

Kontakt:

GG:691860

Skype;TurboSinn

Co do oferty jakoś się dogadamy ;)

c1362a4ce5f09e05fde0d19b9e00ac65.jpg
Opublikowano

Poszukuję webmastera na Serwer dedykowany metin2 !

 

Co musi umieć webmaster :

-zrobić is

-zrobić stronę i forum

-edytować szablon pod stronę !

 

PILNE !

GG: 22195108

 

NIE AKTUALNE

teamta.jpg
Opublikowano

Witam szukam osoby chętnej do pomocy przy serwerze chodzi mi o Technika

który zna się na wielu rzeczach jeśli chodzi o edycje serwera

musi też umieć zrobić launcher/client

Serwer będzie na hamachi będzie można dostać posade GM

Proszę pisać na GG

33718274

 

 

Aktualne!!!

 1377531174-U173186.png


Opublikowano

53150668028253367758.png

- Webmastera

- Drugiego Technika

- Questera

 

Owe osoby muszą mieć jakieś doświadczenie i specjalizację .

 

78714729615682910766.png

~ Webmasterowi ~

 

- Posadę GM na serwerze z prefixem [GM]

- 10 % Zysków z IS miesięcznie.

 

 

~ Drugi Technik ~

 

- Posadę GA na serwerze z dostępem do SSH .

- 25 % Zysków z IS miesięcznie

- Kwotę 50 zł [ Za wykonanie pracy ]

 

~ Quester ~

 

- 10 % Zysków z IS miesięcznie

- Posadę SGM na serwerze z prefixem [sGM]

- Wypłatę gwarantowaną z pierwszy tydzień pracy ( 50 zł )

 

 

27365904043973796066.png

GaduGadu :

 35931925 

81181342849641261179.png

Opublikowano

53150668028253367758.png

- Webmastera

- Drugiego Technika

- Questera

 

Owe osoby muszą mieć jakieś doświadczenie i specjalizację .

 

78714729615682910766.png

~ Webmasterowi ~

 

- Posadę GM na serwerze z prefixem [GM]

- 10 % Zysków z IS miesięcznie.

 

 

~ Drugi Technik ~

 

- Posadę GA na serwerze z dostępem do SSH .

- 25 % Zysków z IS miesięcznie

- Kwotę 50 zł [ Za wykonanie pracy ]

 

~ Quester ~

 

- 10 % Zysków z IS miesięcznie

- Posadę SGM na serwerze z prefixem [sGM]

- Wypłatę gwarantowaną z pierwszy tydzień pracy ( 50 zł )

 

 

27365904043973796066.png

GaduGadu :

 35931925 

81181342849641261179.png

Opublikowano

Szukamy technika i questera na serwer hamachi/no hamachi(możliwe,że kiedyś będzie to dedyk)

Mamy Questera o dobrych warunkach do utrzymania serwera.

 

Technik musi:

-posiadac więdzę o plikach serwerowych

-posiadac gotowe pliki na serwer lub je wykonac

-może w przyszłości zainstalowac serwer na dedyku

 

Quester musi:

miec pomysły na nowe misje

robic rajdy itd.

 

Posada GM z wszystkimi prawami(impeliator) Po dłuższej współpracy dostęp do bazy danych.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na forum(pw) lub gg: 8070528

Opublikowano

Witam userów MPC

 

Otwieram Rekrutacje na serwer dedykowany.

 

Poszukuję:

 

-Technika

-Questera

-Web Mastera

-Kogoś do zrobienia klienta

 

Wymagam:

 

-Kultury

-Cierpliwości

-17lat+

-mikrofonu

-umiejętności na swojej pozycji

-profesionalizmu

 

Oferuję:

 

-Stałą współpracę przy nie jednym projekcie

-Razem z rozwojem możliwe zyski realne

-Stabilną maszynę (serwer dedykowany)

 

 

 

Ma to być serwer medium / easy jeszcze to można ustalić proszę tylko o poważne oferty gdyż szkoda mojego i waszego czasu, sam potrafię zrobić sporo ale wiadomo że grupa silniejsza niż jednostka

:)

 

 

W pierwszej wiadomości proszę napisać coś o sobie na numer gg: 39479997

 

 

 

Czekam na zgłoszenia pozdrawiam

:)

 

 

AKTUALNE

Opublikowano

Witam chciałbym zostać GM na jakimś serverze:)

O mnie:

Mam 17 lat

Jestem uczciwy , nie kłamie , pomocny

Moje doświadczenie jest bardzo duże w tej dziedzinie :

-Potrafię utrzymać dobry kontak z ludźmi

-Służę bardzo dużą pomocą

-Mam bardzo mocne nerwy

 

Doświadczenie:

-Gram w metina2 Od wyjścia w polsce

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam

Szukam technika i webmastera

Oczekuje:

Technik:

Umiejętności edycji klijenta itp.

sam launcher

Aktualne

 

Webmaster:

Umiejętność zrobienia strony z is ranking reje str główna rank gilidi zbanowani i forum

aktualne

Oferuję:

Zyski z is w % w zależności czy się dobrze spęłnia warunki powyższe.

Webmaster ok.10-18%

Technik ok.10-22%

 

Pw na forum jedynie lub na forum xD serwera ale nędznym craftyou.fora.pl

 

Oferta aktualna.

Edit@

Poszukuje questera.

nieaktualne!

Opublikowano

Witam! Poszukujemy Sponsora,Questera,Technika :)

Mamy dobry projekt na serwer :)

Potrzebujemy waszej pomocy :)

 

Wiecej informacji na Pw ?J

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

Szukam sponsora na serwer VPS lub Dedyk

 

Co potrafię?:

  • Zainstalować serwer i go skonfigurować.
  • Pododawać różne rzeczy (itemy)
  • Pomagać HA (Head Adminowi)
  • Zlikwidować wszelkie błędy i bugi oraz logi
  • Zabezpieczyć serwer w 99%
  • Pomóc w forum i w skryptach ( MyBB , IPB, vB, phpbb3 , by przemo , SMF , lub innych)
  • Doradzać HA

Oczekuję:

  • Stabilnej maszyny
  • Kontaktu z HA
  • Range w grze oraz forum (SGM,HA,GA,AS lub innej)
  • Pełne prawa w grze (IMPERATOR)
  • Stałej posady

Kontakt:

  • GG: 24829269

Opublikowano

Witam poszukuję web mastera

wymagania:

dobra znajomość php i mysql,

mile widziany wiek 17+,

wynagrodzenie:

posada [WM]=[GM] w grze.

oferty proszę na gg 37006788.

Opublikowano

Witam!

 

Zostanę Technikiem serwera Metin2.

 

Co potrafię??:

-Zabezpieczyć Serwer przed włamaniami różnego typu

-Block BashPanel

-Konfigurować FTP/SSH

-Instalacja różnych dodatków typu Apache22, Shoutcast itp

-Edycja MySQL

-Zmiana portów

-I wiele, wiele więcej

 

Czego wymagam??:

-Nie chcę żadnych zysków serwera wymagam tylko dostępu do ftp/ssh i pozwolenia na stworzenie serwera Minecraft

 

Co już mam??:

-Mam stronę www (2-edycja IS)

-Domenę infiniti-world.pl

-Hosting

-SF do edycji

 

 

Kontakt możliwy gg:34508697

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...