Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stary temat został przeniesiony do archiwum ze względu dużej ilości postów ze spamem i ofert nieaktualnych.

1321114355-U195480.png

Posty bez wzoru kasowane + 5%.

 

Temat powstał aby użytkownicy, którzy szukają GM' na swój serwer, chcą zostać GM lub szukają kompletnego teamu na swój serwer pisali tutaj a nie zakładali tematy w dziale ;).

 

Regulamin

1. Nie piszemy postów typu, "Chce być GM na jakimś serwerze"

2. Każdy użytkownik może napisać jednego posta "Poszukujesz GM". //Kara: 5% - Spam.

3. Nie piszemy postów typu dzięki 5* lub dzięki +. //Kara: 5% - Spam.

4. Użytkownik podaje kontakt (GG, E-mail, Skype) Aby użytkownik który chce pomóc wiedział gdzie napisać.

5. Kiedy użytkownik znajdzie już GM na swój serwer to edytuje post i pisze czerwonymi literami wielkością czcionki 4 (Znalazłem GM. Oferta nie aktualna)

6. Gdy jednak z powrotem szuka GM edytuje posta i piszę zielonymi literami wielkością czcionki 4 (Szukam GM. Oferta aktualna)

 

 

Wzór pisania "Oferujesz GM"

Opis:

Szukam osoby doświadczonej, która pomoże mi w utrzymaniu porządku na serwerze! GM

Kontakt:

GG: xxx

E-mail: [email protected]

Skype:(jak ktoś używa) xxx_xxx

PW na forum

 

Poszukuję pomocy!

Wzór pisania prośby o pomoc.

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: xxx

- Skype: xxx

- Prywatna wiadomość na forum.

 

Oferuję pomoc.

 

Wzór pisania oferty pomocy.

Opis: Oferuję pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: xxx

- Skype: xxx

- Prywatna wiadomość na forum.

 

 

 

 

Regulamin.

1. Oferty/prośby wstawiamy zgodnie ze wzorem. !Za brak wzoru grozi warn (5%)!

2. Nie spamujemy postami typu ''dzięki masz +'' / ''dzięki masz 5''.

3. Oferta/prośba ma zawierać wszystkie dane ze wzoru.

4. Kiedy użytkownik znajdzie ochotnika do pomocy, edytuje swoją prośbę i pisze czcionką w rozmiarze 5 oraz czerwonym kolorze tekst: ''Prośba nieaktualna.'' . Tak samo z ofertą pomocy. Tyle, że zamiast słowa ''Prośba'', pisze słowo ''Oferta''.

5. Kiedy zaś użytkownik ponownie będzie szukał pomocy, znów edytuje swoją prośbę i pisze takimi samymi ustawieniami tekstu, tekst: ''Prośba aktualna.'' . Tak samo z ofertą pomocy. Tyle, że zamiast słowa ''Prośba'', pisze słowo ''Oferta''.

6. Odświeżać swoje zgłoszenie można co tydzień (7dni) nie wcześniej! Unikniemy w ten sposób spamu!

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuję Grafika - serwer dedykowany Tilian2.pl

 

 

Oferuję:

 

 

- 5% zarobku z IS

- GM z pełnymi prawami

- profesjonalny team

- dużo czasu

 

 

 

Oczekuję:

 

 

- wysokiej umiejętności posługiwania się programami typu 3ds max

- umiejętnosć przerobienia moba na mounta

- tworzenie modeli i tekstur broni

- prawdomówności

- czasu na wykonanie zadań.

 

 

Kontakt:

- PW

17912601413989039366.png

Opublikowano

Witam chciałbym zostać GM na jakimś serverze:)

Moje doświadczenie jest bardzo duże w tej dziedzinie :) Trochę o mnię :

-Potrafię utrzymać dobry kontak z ludźmi

-Służę bardzo dużą pomocą

-Jestem osobą którą bardzo trudno jest zdenerwować

-Mam duży odstęp emocjonalny

-Dobra znajomość komend

Doświadczenie:

- 6Lat grania na PL

- 2Lata bycia GM na PL

- Dobra znajomość MySql

 

To tyle o mnie :)

Kontakt gg : 28181891 (Niewidok) Pisać zawsze jak będę to odpiszę :)

 

//Brak wzoru - 5%.

Opublikowano

Witam !

 

Na wstępie powiem, iż chcę zostać GM'em na jakimś serverze.

 

coś ode mnie:

 

-Mam 20 Lat

-Posiadam ogromną kulturę osobistą(staram się jej używać w różnych miejscach)

-Posiadam ogromną wiedzę o ortografii

-Na Metin2 znam się bardzo dobrze, iż posiadałem 2 własne dedyki, które padły przez hackerów.

-Znam Prawie Wszystkie Komendy GM'a...Najważniejsze znam.

-Codziennie jestem +6h na Metinie.

-Gram w Metin2 od 2008 Roku.

-Posiadam ogromną wiedzę o Metin2 :)

 

 

Co mogę zaoferować jako GM?

 

-Przyjemną grę/zabawę na Serwerze.

-Obserwowanie graczy

-Pomagać [GA],[HA] i tym podobne.

-Ogarnąć/Pilnować porządku na serwerze.

-Pomoc w serwerze typu questy,mysql(moja wiedza o mysql wynosi PERFECT, czy jak to można nazwać,natomiast questy 80 %)

 

KONTAKT:PW NA MPC FORUM lub GG:22005616

 

POZDRAWIAM.

Opublikowano

Witam,

poszukuję technika, który zna się na konfiguracji serwera Metin2. Nie wymagam znajomości pisania questów oraz konfiguracji serwera dedykowanego, bo od tego są już odpowiednie osoby. Dodatkowo poszukuję programisty, który przygotuję klienta dla projektu. Za wykonaną pracę oferuję:

  • możliwość zysku, gdy tylko serwer zacznie przynosić dochody (po opłaceniu serwera dedykowanego oraz innych ważnych opłat)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju
  • współpraca z ludźmi, którzy znają się na swojej pracy
  • własny adres e-mail oraz pełny dostęp Admina

Wszelkie propozycję należy kierować do mnie na GG: 636044

Na początku współpracy będę wymagał dużego zaangażowania, bo poprzednicy zrezygnowali, a termin otwarcia jest bardzo blisko.

 

Oferta nieaktualna. Kolejne oferty dostępne niżej.

 

Pozdrawiam

Roki

Zdobądź nowe itemy siedząc tylko na serwerze :)


b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Opublikowano

Chcę zostać GM !!!

Chciałbym zostać GM na jakimś serwie znam się na tym.

 

 

Oferuję:

-Pomoc przy Eventach

-Pomoc graczom w ich problemach

-Pilnowanie porządku na serwerze

-Pomaganie [HA]

-Robienie Questów

-Przyjemną grę na serwerze

 

 

O mnie:

-Mam 19 lat

-W Metin2 gram już 6 lat a na privach 3 lata

-Byłem GM na GondorMT2 oraz ProMT2

-Miałem też własnego dedyka ale padł przez hakerów i brak piniędzy

-Jestem uczciwy , nie kłamie , pomocny

-Jestem Kulturalny

-Mam duża wiedzę o Metin2

-Znam Komendy najważniejsze

 

 

Kontakt: Na MPC Forum lub na GG : 35974887

 

 

Pozdro dla całego MPC

Dalej ważne

Opublikowano

Poszukuję Osoby od Clienta - serwer dedykowany

 

 

Oferuję:

 

 

- GM z pełnymi prawami

- profesjonalny team

- dużo czasu

 

 

 

Oczekuję:

 

 

- wysokiej umiejętności w tworzeniu klienta

- umiejętnosć wprowadzenia do niego map

- prawdomówności

- czasu na wykonanie zadań.

 

 

Kontakt:

 

Gadu - Gadu 6138218

Skype : FighterWks

PW

logo.png

Niedługo :P 1 Server Anty-MPC team :P

 

 

[HA]Fighter

[HA]JachuPL tak to on !

[GA]Arczi

[GA]Gregski

 

Zero Diablic itd.

Opublikowano

Witam

 

Poszukuje QUESTERA na serwer dedykowany Abyss.

 

Oczekuje:

-umiejętności pisania questów/dungeonów

-twórczości własnych pomysłów

-kultury uczciwości

 

Oferuje:

-dobry kontakt z team serwera Abyss

-posadę jako [GM] w grze

-posadę moderatora forum/SB

-przy naprawdę dużych umiejętnościach % z IS

 

 

 

Kontakt:

 

[email protected]

15858919

 

Pozdrawiam.

sygnar.jpg
Opublikowano

Poszukuję Hostera na serwer No-Hamachi

Co potrafię ? :

-zrobię cały serwer od 0

-mysql

-strona

-reje

-klient

 

W zamian :

-GM na serwerze

-W późniejszym czasie zyski 100% z IS

GG: 22195108

teamta.jpg
Opublikowano

Witajcie Moi drodzy dzisiaj ja i kolega akurat szukamy sponsorów żeby nie robić spamu napiszę za niego i za mnie ^^

 

Ja szukam sponsora na serwer Vps

On sponsora na Dedykowany Serwer

 

Oferujemy to samo czyli

 

- Game Mastera z prawami God'a albo Implementora

- Kompetentny team który dużo potrafi

- Miłą atmosfere

- I idealny serwer oraz wiele wiele więcej..

- Kolega oferuje jeszcze Dochody z IS'u

 

Oczekujemy

 

Ja oczekuje

 

-że zasponsoruje serwer vps taki żeby nie było wysokich lagów

- Nie będzie rozdawał itemów

-Kultury

Kolega tego samego tylko że sponsor powinien zasponsorować serwer Dedykowany 300zł miesięcznie

 

Więcej na Gadu-Gadu 37583257

 

Aktualne !

1316203915-U255649.gif
Opublikowano

Witam, szukam Hostera.

Wymagania:

1GB ramu (do oddania na serwer) najlepiej więcej

Dobrą łącznosc internetu

 

 

Serwer będzie hamachi najlepiej 24/7 może być krócej

 

 

Wzamian oferuje posadę jako [sGM]

 

Kontakt gg: 7883499

Opublikowano

Witam!

 

Zostanę hosterem serwera metin2. Pliki serwerowe muszą być konkretne !.

Nie mam zamiaru hostować jakiegoś ścierwa.

 

Parametry Komputera :

Procesor: Intel Core Duo 2x 2.0Ghz

Ram: 5Gb DDR2

Dysk: 250GB

Prędkość łącza: 10MB/s

Router: Tak

Od razu dodam że ten komputer jest cały na serwer ja mam drugi z którego korzystam a ten stoi nie używany !!!

 

Kontakt:

GG: 288 027 95

wyjebane.jpg

Opublikowano

Witam,

 

Potrzebuję do teamu takiej osoby jak Technik.

Technik musi ogarniac:

- SF 2010

- W jakimś stopniu html i php

- Dodawanie różnych dupereli na serwer takich jak nowe mapy i etc

- Edycja klienta

 

Wymagania:

- Minimum 16 lat - Najważniejszy WARUNEK !

- Mikrofon i komunikator skype

- Olej w głowie

 

Chciałbym wybic serwer ponad serwery. Moja współpraca z taką osobą byłaby długoterminowa, a nie tylko na jeden "wyskok" czy zlecenie.

Pliki robimy od 0. Gdy będziemy uważali, że owe pliki są ukończone nastąpią beta testy w celu wyeliminowania bugów.

Posiadam juz odbugowany i zabezpieczony GAME na pliki 2010 SF. Skrypty na stronę.

Chciałbym zainwestowac w porządną reklamę na serwer, stronę www, dedyk na testy prawdopodobnie z serii KS,

a następnie po testach dedyk z OVH z FW (minimum 1 Gbps).

Tak jak napisałem wyżej taka osoba musi miec minimum 16 lat. Nie chcę pracowac z dzieciakami. Dlaczego może zapytacie?

Gdy taka osoba coś spieprzy to nie umię się dot ego przyznac, podkula ogon i ucieka od sprawy.

Serwer nie będzie na jeden czy dwa miesiące, będzie na dłuższą metę.

Skype: levix1972

 

Pozdrawiam :)

 

AKTUALNE

Opublikowano

Witam!

Szukam kogoś, kto b.dobrze zna się na tworzeniu serwerów metin2 no-hamachi (SF2010)

Mój problem polega na "blokowaniu" połączenia osób zewnętrznych, czyli nikt poza mną nie może dostać się na serwer.

 

Informacje:

SF: by Badar (2010)

Client / Launcher: Metin2 2010 (bez patcha) / Launcher od Badar'a

Router: TAK

Porty przekierowane: TAK (podane w temacie z SF by Badar)

IP zewnętrzne: TAK

 

Kontakt:

GG: 35567833

Skype: wicherixen

PW na forum

Opublikowano

Oferuję pomoc w Ogarnianiu/pomaganiu graczom na servie. Server może być hamachi. -GG:39201475

-Skype:Koksu(często mnie niema, albo wam mnie nie znajdziecie ;p )

-PW na forum :)

Pzdr :)

Ogarniam tak że aż GA nie będzie musiał wbijać na server ZAPRASZAM NA GG!!!

Opublikowano

Opis: Szukam osoby , która napisze fabułę oraz treść questów dla serwera dedykowanego który startować będzie w czerwcu :)

Kontakt: PW na Forum jak się dogadamy podam gg :)

Opublikowano

Witam

Tak więc poszukuje ludzi do stworzenia nowego dedyka.

Szukam:

-Technik

-Grafik

-Gm

Oczekuję:

-uczciwości

-profesjonalizu (wiadomo coś się trzeba znać)

-Staranności

Oferuję:

-Dochód z IS

-Dobrą zabawę

 

I wiele więcej

;)

 

KONTAKT:

 

GG: 12717255

(często jestem na niewidoku także pisać)

 

lub pw

Opublikowano

cooltext589396002.png

Witam . Nazywam się Mateusz (w.gr.Virqoal) i chciałbym zostać GM/SGM/GA . Moje wymagania to dość porzadny HA , dobry sprzet HA i oczywiście

dobry pomysł na serwer . Oczekuje dość dużego profesjonalizmu . Byłem GM na wielu serwerach chociaż na innych nickach .

Na posadzie [sGM]Virqoal byłem na serwerze BernMt2 . Odeszłem ponieważ irytował mnie nie profesjonalizm HA , ciągle jakieś błedy itp.

Co moge zaoferować ?

A więc tak jestem osobą która troszczy sie o serwery moje zalety

jako GM wypisze w myślnikach .

- Jestem punktualny ( chyba że coś mi ważnego wyskoczy )

- Dużo siedze przy komputerze

- Moge zrobić forum serwera ( ugu.pl) oto moja strona

http://www.bernmt2.ugu.pl/

- Robie GamePlaye wiec spokojnie :)

- Znam dużo komend GM ( Znam wiekszość komend nie ma takiego człowieka co zna all komendy ( moby,npc itd)

- Humor

- +14 lat

- Grafika na serwer

- Edycja plików locale i root oraz dodawanie do niego wiele opcji

- Sprawiedliwość ( nie faworyzuje )

- Umiejetność robienia prezek

- Bardzo dobra ortografia ( czasem problemy z interpunkcją < chodzi o przecinki itp :) > )

- Tolerancja ( Toleruje każdego człowieka nie ważne kim jest chociaż mam słabość z fankami JB nie stety... i krytyków )

- Nienawidze Cheaterstwa.

 

Oczekuje ?

- Dobrego , stabilnego serwera

- Dobra znajomość na serwerze

- Tolerancji

- Akceptacji zdań bonów etc.

 

Moje Wady :

- Nigdy nie miałem własnego serwera

- Wolne lącze

- Brak mikro etc. ( musze dokupic ;c )

 

Kontakt ?

Hamachi : VirqoalChatOFFICIAL

hasło : 12345

GG : mam na hamachi pisac ;)

Opublikowano

Poszukuję członka Teamu

 

Od dziś poszukuję nowego członka Teamu na stanowisko twórcy i edytora klienta gry. Wymagania są standardowe, czyli:

  • umiejętność edytowania klienta
  • wiedza na temat dodawania map, itemów, zbroi oraz broni
  • umiejętność współpracy z innymi ludzmi
  • kilka godzin wolnego czasu dziennie

Co mam do zaoferowania:

  • możliwość zysku, gdy tylko serwer zacznie przynosić dochody
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju
  • współpraca z ludźmi, którzy znają się na swojej pracy
  • własny adres e-mail oraz pełny dostęp Admina
  • wiele więcej rzeczy, które nie zostały wymienione

Kontakt przez PW na forum lub przy użyciu komunikatora GG: 636044

 

 

Oferta nieaktualna.

Zdobądź nowe itemy siedząc tylko na serwerze :)


b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc w wykonaniu tła logowania i wybierania postaci... W tle najlepiej jak by było coś związanego z wodą(Jakaś fala lub coś w tym stylu oraz postać z Mt2; Nie chcę tym zdaniem ograniczać waszych zdolności. Jak potraficie tak zróbcie, będę wdzięczny za pomoc)... Proszę każde tło 2x ( Z napisem "Orsean" i bez napisu). Liczę na waszą twórczość

:)

Kontakt:

- GG: 37000342 (Piszcie nawet jak mnie nie ma :) )

- Prywatna wiadomość na forum.

Opublikowano

Poszukuję Technika oraz Webmastera

 

 

Technik:

 

Wymagamy:

-umiejętności poprawnej instalacji i konfiguracji dowolnych sf;

-dużej ilości czasu wolnego;

-dobrej znajomości edycji clienta;

-poprawnej edycji plików serwerowych;

-kreatywności

-zabezpieczenia plików

 

Oferujemy:

-posada GM na serwerze

-Administrator forum

oraz

wraz z rozwijaniem się serwera możliwe zarobki w postaci paru % z IS

 

----------------------------------------

 

Webmaster:

 

Wymagamy:

-umiejętności tworzenia stron internetowych

-kreatywności

-odpowiednie zabezpieczenie

 

Oferujemy:

-posada GM na serwerze

-Administrator forum

oraz

wraz z rozwijaniem się serwera możliwe zarobki w postaci paru % z IS

 

 

Prace początkowo będą prowadzone na serwerze VPS. Mamy wykupioną już domenę .pl.

Posiadamy wstępny plan rozbudowania serwera, pieniądze są zebrane na dobrą maszynę.

Każda nawet najmniejsza pomoc dla graczy będzie skutkowała całkowitym zablokowaniem dostępu do serwera gdy będzie taka potrzeba. GM nie będzie posiadał wszystkich praw.

Kontaktować się proszę poprzez PW.

W wiadomości podać:

-wiek

-doświadczenie (jakieś wcześniejsze projekty itp)

-co oferujecie

-dodatkowo coś od siebie

Podania kreatywne będą brane pod uwagę !

Opublikowano

Poszukuje pracy jako Technik lub GM.

 

 

Oferuje jako Technik

-Edycję mysql

-Podstawowa edycja questów

-Dodanie nowości na serwer

-Po prostu pełna edycja MySQL

-Pomoc w ogarnięciu innych rzeczy

-Zająć się rekrutacją ludzi do serwera

-Minimalna edycja klienta (Zrobienie launchera)

 

 

Oferuje jako GM

-Kulturę

-Znajomości komend

-Organizowanie eventów

-Znajomości ortografii

-Dużo spędzonego czasu przed komputerem (Szczególnie nocne pory)

-Pilnowanie porządku na serwerze

-Pomaganie [HA]

-Zająć się rekrutacją ludzi do serwera

 

 

Wymagam jako Technik

-Range w grze oraz forum (SGM,HA,GA,AS lub innej)

-Nie chce żadnego % z IS (bo robię to z przyjemności)

-Dostęp do bazy

-Cierpliwości (bo to najważniejsze do postawienia dobrego serwera

:) )

 

 

Wymagam jako GM

-Stałej posady

-Miłego Teamu

-Dobrego kontaktu z [HA] i resztą Teamu

 

 

O mnie

Stawiałem już różne serwery, które niestety nie wypaliły z powodu roztargnionego Teamu, brak pieniędzy i hakerów.

Gram w metina 5 lat, 3lata na PL'u i 2 na privach.

Jestem uczciwy , nie kłamie , pomocny

Jestem Kulturalny

Mam duża wiedzę o Metin2

Znam Komendy najważniejsze

Mam pomysły na nowy serwer.

 

 

Po prostu napisz ! A z pewnością będziesz zadowolony z mojej pracy!

 

 

Kontakt GG : 36917114

Niedługo kanał VT (Ventrilo)

Aktualne !

RPK RAZEM PONAD KILO

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...