Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Aktualizacje botów & wspomagaczy


Sekhmet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Brak możliwości instalacji KBot 5.97 - AVAST wykrywa trojana. Ivan rozszerza działalność czy o co chodzi? Co o tym myślicie ?

post-330545-0-20202100-1329937480_thumb.jpg

Opublikowano

Brak możliwości instalacji KBot 5.97 - AVAST wykrywa trojana. Ivan rozszerza działalność czy o co chodzi? Co o tym myślicie ?

 

Avast tak ma, szczególnie w darmowej wersji ..

Zaraz wrzuce na VT

 

edit:

https://www.virustot...sis/1329938264/

No jest virus ale nie zmienia faktu ze avast jest zły :f

 

 

//Jeśli avast wykrywa Ci wirusa, to wiedz że coś się dzieje!.

S.

 

:ninja:

Q.

Opublikowano

Wersja 5.97 znowu dziala zapraszam do korzystania z programu ;]

 

Pomoglem daj LIKE IT ;]

Pomoglem daj LIKE IT ;]

kbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

Avast tak ma, szczególnie w darmowej wersji ..

Zaraz wrzuce na VT

 

edit:

https://www.virustot...sis/1329938264/

No jest virus ale nie zmienia faktu ze avast jest zły :f

 

 

//Jeśli avast wykrywa Ci wirusa, to wiedz że coś się dzieje!.

S.

 

:ninja:

Q.

 

Jeżeli Avast wam coś wykrywa to jebnijcie avastem aż zatrzeszczy :D

To nie jest antywirus, to jest zamulacz systemu z tak wielkim sitkiem na wiry aż w głowie się nie mieści. W każdym Kbocie i Ibocie jest kawałeczek wirusa i będzie wykrywany.

Dokładniej mówiąc od wersji 5.92 coś jest w kodzie ale cholera wie co to jest.

4112421483.png


Pomogłem? Daj "lubie to"


Powróciłem do życia po 6 Latach spędzonych w DarkOrbit!!!!


Olejcie tą grę!!!

Opublikowano

A czemu jak włączam IBot'a to trzeba podac jakis klucz ?? biore login nazwe konta i pokazuje sie ze trzeba podac jakis klucz licencji wezcie powiedzcie o co chodzi plissss !!!

Opublikowano

@up

musisz podac kod licencji jesli zakupiles bota dostales go na mejla

mozesz dostac wersje na 6h za free wejdz na strone ibot'a i wpisz id mejla i captcha chyba i na mejla dostaniesz na 6h licencje za fri

@edit

ibot wyszedl 3.99

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...