Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[OFFICJAL]apSRO D&D - Polski Prywatny Serwer Silkroad Online


ShadowMoon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Chcialbym wam przedstawic Prywatny serwer Silkroad Online !

 

APOCALYPSE ONLINE

 

Co Zostalo Dodane ?

 

+ Coin Farm Arena (DW CAVE) - ApocalypseCave(101-110)

+ ApocalypseShop - Sklepik gdzie mozna kupic egy itemy itp wszystko za coiny !

+ Wilk do Hotan Stable

+ Wszystkie Avatary

+ Wszystkie Grab Pety

+ Wszystkie Pety

+ Scrolle / Pandora Boxy itp do Hotan Potion

+ ApocalypseHorse - nowy kon duzo hp i bardzo szybki !

+ Wiele , Wiele innych rzeczy

 

Naprawione zostalo :

 

+ Capture The Flag (CTF) co godzine

+ Fortess War (FW) co 3/7dni(do ustalenia)

+ Battle Arena (wylaczona)

+ Rock Mountain (RM) - wtrakcie

 

Cena AP Points :

 

50 AP Points : 5zl | 2$ | 1€ | 1£

100 AP Points : 10zl | 4$ | 2€ | 2£

150 AP Points: 15zl | 5$ | 3€ | 3£

350 AP Points(+50 AP Points) : 35zl | 10$ | 5€ | 4£

500 AP Points(+100 AP Points) : 50zl | 20$ | 10€ | 10£

750 AP Points(+150 AP Points) : 85zl | 30$ | 15€ | 14£

1000 AP Points(+200 AP Points) : 100zl | 40$ | 20€ | 18£

 

Strona Domowa :

 

Forum :

 

32420042.png

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zajedwabisty pomysl .

Napewno pogram.

 

@up

Niech odrazu zrobia x1 nic nie dadza . Nie beda mieli graczy bo poco przychodzic na taki zwyczajny server jak ich jest juz tysiace .

25819756.jpg
Opublikowano

tamte chary przeniose na 2gi serwer(12th dgr 120cap) narazie ukoncze apSRO_1.

mamy wiecej pomyslow i wieksze ambicje (mysle nad nowymi rzeczami pare juz mam).

area do farmienia coinow to bedzie miejsce gdzie duzo pt bedzie i przyjemniejsza gra - chodzi nam tez o to zebyscie duzo expili nie tylko alchemy i pvp.

myslimy nad supportem dla job warow : P(Mam kilka pomyslow)

32420042.png

Opublikowano

takie kursy sa najlepsze czemu?

za granica wiecej zarabiaja w polsce biedniej dlatego tak zostanie.

co do $ caly czas sie zmienia.

Polski serwer dlatego dla polakow taniej , jezeli chodzi o inne kraje tez zapraszamy ale dla nich te pare "groszy" wiecej to nic ^^

32420042.png

Opublikowano

Alchemy dajcie x1. Chcecie by ludzie latali z sunami i czym sie dało + 13 z adv?

To bedzie bezsens...

Opublikowano

bedzie x3 to jest serwer taki 4fun pograc z kolegami uniq nie wiem cos tego typu nikt alchemy nie lubi a latac z +0 nie jest radocha.

Tu bedzie tez serwer pod job war's ale to narazie "TOP SECRET" ^^

32420042.png

Opublikowano

req nie działa

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

to jak grac w beta

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

to ten serwer z 12d będzie jako apsro_2 ? I kiedy będzie to przeniesione, czy podczas startu apsro_1 officjal ?

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

ja mam problem z instalacją cały czas na 1% mam

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

ja mam problem z instalacją cały czas na 1% mam

 

wystarczy poczekać parę minut to wszystko Ci się zainstaluje poprawnie.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

@UP

Zaraz ci ShadowMoon pocisnie że dla niego jesteś nikim . I że server jest dla graczy że nie myślą o pieniądzach . HAHAHAH

TIOiE.jpg

Opublikowano

Na kiedy przewidujesz odpalenie serwa, mam na myśli ten z 12d ?

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...