Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Vinei [DEDYK][No-Premium][WL-ON][Nowe Miasto][Wiele Nowości !]


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vinei !

 

 

 

1-234393-560x95.png

 

 

IP

s26.csrv.pl:16325

 

 

 

 

 

 

White Lista - ON

Wzór:

1. Nick w grze -

2. Doświadczenie w minecraft -

3. Czy zgadzasz się na przestrzeganie regulaminu podanego na serwerze? -

 

 

Zgłoszenia na W-L proszę zgłaszać w tym temacie lub na PW.

 

 

 

 

 

 

 

Typ serwera

 

Free-build/Role-Play z odrobiną Survivalu

 

 

 

Team

[Admin]CzeNy

[Admin]TizioPL

[Junior Admin]Asieres

[Junior Admin]Cobain

[Moderator]Inf1

 

 

 

 

Dokładny opis serwera

 

20 Slotów

WL - ON (nie chcemy syfu na serwerze takiego jak wcześniej)

Premium - OFF

PvP - OFF ( jedynie Arena PvP )

Potwory: ON

Zwierzęta: ON

Wybuchanie creeperów: Wyłączone

 

 

Pluginy

 

plguins.png

 

 

Miasto

- Na start dostajesz NA STAŁE działkę 15x15 ( poza miastem kosztuje a x b x 10 )

- Sklep

- Kopalnia

- Las

- Piaskownica

- Nether

- Galeria Handlowa

- Hotel

-Sala PixelArtów

Screeny w spoilerze

 

spawnc.png

arenak.png

spawnsrodek.png

sklepo.png

wulkan.png

piaskownica.png

hogwartn.png

kopalnianether.png

labirynt.png

miastov.png

miastozgory.png

statekv.png

galeriazu.png

20111111160658.png

20111111150952.png

 

 

 

Nowości

 

- Galeria Handlowa

- Arena PvP

- Dwie areny SPLEEF

- Labirynt

- Sala PixelArtów

- Hogwart

- Wulkan

- Statek

- Tor parkour

 

 

Eventy & Zabawy

 

Codziennie odbywają się ciekawe zabawy organizowane

przez team, a co pare tygodni EVENTY !

 

 

Rangi

- [Admin]

- [Junior Admin]

- [Moderator]

- [TestMod]

- [Leśniczy]

- [Super VIP]

- [VIP]

- [Gracz]

 

 

 

Na serwerze nie ma tysięcy głupich pluginów, przez co nie ma syfu.

Miasto jest zrobione tak, aby wszystko było pod ręka - nie ma pomieszczeń

z warpami, światami i innymi cudawiankami.

Jest jedna tablica z ogłoszeniami i regulaminem

:)

Wszystkie lokacje typu kopalnia, las, sklep, galeria znajdują się przy

murach miasta i widać je z daleka ! Koniec szukania godzinę jednego sklepu !

 

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie !

Zapraszamy na Vinei !

 

Podoba Ci się prezentacja lub serwer ? Wciśnij " Lubię To " , będę wdzięczny :]

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ten server jest do dupy.admini są ciotami i i spalili cale miasto.i mówią że jak napiszesz pozytywny komentarz to dostaniesz adma ale tego adma będziesz miał tylko przez 10 min.bo jak mówiłam admin są do dupy i zabierają ci admina i cie wsadzają do lawy cioty rąbane.

Opublikowano

Serwer innymy słowy "chujowy" jak nie wiem co dostałem bana za to, że nie chciałem dać opinii 10/10 ^^ aż musiałem ss zrobić kto chce pisać na pw :D a i kto pisze, że ten serwer jest zajebisty możliwe, że dostanie adma ^^ więc nie wchodzić nawet na ten niby serwer

Opublikowano

jeden z moderatorow sie zabawil usunal miasto i robil wlasnie to co pisza up, serdecznie przepraszamy zaniedlugo wystartuje z nowa mapa.

Opublikowano

serv zniszcono

 

ja sie staram naprawic (dostalem op) i bana dostalem jak kilku innych

 

albo TizioPL albo ktos na jego koncie niszczył miasto

 

 

JA CHCĘ UNBANA (PARDON)

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

Ktoś się włamał na serwer pod nickiem admina ponieważ dzień wcześniej padły zabezpieczenia. Jeżeli wszedłeś dzisiał pograłeś 5min i ktoś Cię zbanował lub wrzucił do lawy to na pewno był to ten koleś. Nikogo nasza administracja jeszcze nie zbanowała ani nie wrzuciła do lawy bez przyczyny! Więc jeżeli chcecie wystawić jakiś komentarz to dodajcie go po okresie tygodnia grania na serwerze. Jeżeli ktoś dostał bana proszę o zgłaszanie się do mnie lub na strone www.vinei.pl a dostanie unbana.

Pozdrawiam

Opublikowano

Na razie serwer jest przerabiany. Jak skończymy będzie można zapisywać się na WL. Zapisywanie na WL przed skoczeniem będzie odrzucane.

Opublikowano

server fajny niestety ktoś rozwalił mapke zalał spawn i inne miejsca lawą ;/

Nie polecam. Tylko weszłam od razu dostałam bana za nic

 

Ocena serwera 1/10

ten server jest do dupy.admini są ciotami i i spalili cale miasto.i mówią że jak napiszesz pozytywny komentarz to dostaniesz adma ale tego adma będziesz miał tylko przez 10 min.bo jak mówiłam admin są do dupy i zabierają ci admina i cie wsadzają do lawy cioty rąbane.

Serwer innymy słowy "chujowy" jak nie wiem co dostałem bana za to, że nie chciałem dać opinii 10/10 ^^ aż musiałem ss zrobić kto chce pisać na pw :D a i kto pisze, że ten serwer jest zajebisty możliwe, że dostanie adma ^^ więc nie wchodzić nawet na ten niby serwer

 

 

Byl to wlam na konto jednego z Administratorow - TizioPL, wiec przepraszamy za wszelkie problemy w wczorajszy dzien i zapraszamy dzis na serwer :>

Opublikowano

@ refresh

 

Startujemy o godzinie 20:00-23:00 ! Zapisy na W-L zostają OTWARTE :)

 

wszelkie pytania dotyczące serwera proszę składać w temacie :)

Opublikowano

1. Nick w grze - Legoakakloc

 

2. Doświadczenie w minecraft - 1,5 roku gry

 

3. Czy będziesz przestrzegał regulaminu podanego na serwerze? - raczej ze tak

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERVER !
24521_8.png

Opublikowano

Nick z Gry: Xet

Doświadczenie Duże 1,5 roku Gry ;)

Czy będziesz przestrzegał regulaminu podanego na serwerze?: Wiadomo ;)

Opublikowano

I CO MI ZROBISZ

 

kurde szkoda, ze dostalem juz bana na twoim koksiarskim servie :( przynajmniej odswiezasz temat.

 

Na nasz serwer dochodza nowe atrakcje: teleport do portu ze statkiem, hogwart, oraz wulkan. ZAPRASZAMY ! :)

Opublikowano

1. Nick w grze - KiemaK_PL .

2. Doświadczenie w minecraft - Gram od bety 1.2 .

3. Czy będziesz przestrzegał regulaminu podanego na serwerze? - Tak .

Mogę zrobić dodatkowo Atlantydę dla waszego servera w niej byłyby działki,pixelarty,Zamek,i wiele wiele więcej ! .

1326728565-U383707.png

Opublikowano

oczekujesz innej odpowiedzi niż tak?

 

poprawilem punkt 3, aby bylo jasniej, to jest poprostu akceptacja :)

 

Mogę zrobić dodatkowo Atlantydę dla waszego servera w niej byłyby działki,pixelarty,Zamek,i wiele wiele więcej ! .

 

dzialki sa w miescie na swiezym powietrzu :D bedzie sala pixelartow, a co do zamku to jest hogwart zrobiony prze zemnie jako atrakcja ( moze potem sie cos wymysli ^^ )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...