Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Wykrywacz metinów/bossów 0.6 na PL/KM


Tenma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1308765501-U105386.png
 Wykrywacz mobów 0.6 

 

screentp.png

79852601956300053095.png

 

1308765429-U105386.png
 Tak 

 

1308765413-U105386.png
 Tak 

 

 

1308765487-U105386.png
 NA PL --->  http://www.filesonic.pl/file/2817832005[/color][/center]


[center][color=green]Wersja poprawiona. 29-10-2011

 

1308765466-U105386.png
 NA KAMER MOD 2010sf --> http://www.filesonic.com/file/2785388635 

 

1308765590-U105386.png

 http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=687b2c5c07bc1049b07d08e45b498236eede0ee17c4d6259c2ac0e1703037b3e-1319892191  

 

1308765578-U105386.png

 Zrobi ktoś ? 

 

 

 

 

 

 

 

 

1308765441-U105386.png

Zobacz prezentacje na youTube !

(wersja na filmie to 0.5 !)

http://www.youtube.com/watch?v=TBlF0x95QiI&feature=feedlik

 

Zmiany :

poprawiłem kod

Dodałem kilka opcji w konfiguracji, wszystko opisane w readme

System aktualizacj

 

 

1284282093-U138092.png

 

1308765779-U105386.png

sygna.png
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Trzeba zablokować sterownik HS. Macie bypass od misiekantos a jak się nie podoba to inny. Na win7 można użyć automatycznej blokady sterownika (ktoś mi na gg pisał, że to u niego działa, nie sprawdzałem mam XP)

sygna.png
Opublikowano

System jaki masz i jak zablokowałeś HS ? Najlepszy sposób na sprawdzenie, czy hs nie blokuje ci hacka to ściągnięcie cheat engine. Podłącz się pod proces metka i jeżeli wywali ci błąd po paru sekundach to znaczy, że hs nadal działa.

sygna.png
Opublikowano

Na jutro postaram się zrobić instrukcje co jak zrobić by było git. Powiem teraz tylko, że trzeba zablokować sterownik hackshielda. Skorzystajcie z bypassa od misiekantosa. Nagrałem instrukcje (taką niby instrukcje w sumie) i wzorujcie się na tym. Na pewno zadziała. *przynajmniej na XP)

sygna.png
Opublikowano

Ja mam to samo co niektórzy .. nawet jak dam kordy dzikiego psa 101 , zaznacze bossy , metiny , rudy itp to nic mi nie wykrywa a stoje obok dzikiego psa ;p Mam all zablokowane .. HELP tenma pls

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...