Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka Pytań Odnośnie Longjuyt2s2


mariuszx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc mam do was kilka pytań rzeczy nie bylo problemow napisze je w formie podponktow.

1.Po co so u handlarza bronią zdjęcia wszystkich koni jak i tak nie można ich urzyć poniewarz trzeba czekać 24h około na zdjęcie...

2.Od której do której jest otwart longjuyt2 bo coś mi się wydaje że hyba nie 24h/7

3.Z jakich ezoterów dropią RIBY i mniej więcej na jakim levlu?

Kto nie chce żeby SsixD została modem niech głosuję na nie!!!!!

 

Kto myśli jak ja niech wklei powyższy tekst do swojej sygnaturki.

Opublikowano

1. Po to że jak zgubisz to nie musisz kupowac nowego

2. jest otawarty cały czas tylko ostatnio były "remonty" serwera

3. idz z 35-40 lvlem i bij pod swiatynia wszystko co sie rusza

 

Opublikowano

"Zostaniesz połączony z serwerem" -tak od 5 rano gdzieś

Kto nie chce żeby SsixD została modem niech głosuję na nie!!!!!

 

Kto myśli jak ja niech wklei powyższy tekst do swojej sygnaturki.

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...