Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

No To Nie Będzie Longjuyt2


Ahito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lepiej żeby nowe CH, bo co z tego jak inni co mają pro eq to pozostaną.Zrobią nowe CH to może połowe lagów zmniejszy bo i tak jest przeciążony,żeby 10min logać na postać :/

Opublikowano

PW -Prywatna Wiadomość

Jak dodają 4 ch to moze spolszczenie bedzie działać sie zobaczy ;P

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Ale śmiga 0 lagów mam na nieicie 1mb/s działają ch?

bo na spolszczeniu gram

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

K lagi będą zawsze przecież np. max graczy na serwie to 4k a gra 7k graczy to sie niema co dziwic ze lagi ;]

Opublikowano

a ja mam pytanko. bo wszyscy mówią o tych id na przedmioty z is za free... wie ktoś gdzie jak i kiedy to wpisać? za pomoc ogromne 5

Opublikowano
ja nie wiem

strażak to po huj spamujesz?

@temat

serwer jest w czasie konserwacji juz tak bylo

 

xD xP x) x] x> x^^

(-(-(-(-_-)-)-)-) ^^

Opublikowano

up Bym nie powiedział że serw jest w czasie konserwacji wziałem misje na konia chciało mnie przenieść i wywaliło no i przy wyborze chara mnie wywala,wziąłem drugiego chara no i normalnie się zalogowałem.

Poprostu są nie które mapki bugnięte i nie wiadomo kiedy je naprawią

Opublikowano

TEMAT DO ZAMKNIECIA ALL DZIALA TYLKO JESZCZE MAPKI OPRUCZ M1 I M2 REPERUJA

 

TEMAT ZAMKNIETY nie ma co

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...