Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Za duży wysiłyk fizyczny....Pomóżcie.


Mihau.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ! W czwartek miałem zastępstwo z "włefistą' ,no i zapronował ,czymś się zająć na te 40 min. Koleżanki ping-pong , a ja z kumplami poszliśmy sobie na sztangę. Na początku Ja z kolegą , daliśmy sobie 10 kg ,sama sztanga ważyła 7 kg. No i kumpel tam 10x podniósł i miał dosyć ,to ja sobie mówię nie będe gorszy i podniosłem 20x ... Barki i ramiona zaczeły powoli boleć. To potem ,żeby jak to młodzeż "przyszpanować" założyłem ,że całość ważyła 28 kg. Podniosłem z ogromnym trudem 5x. I pod wieczór poczułem bardzo silne rwanie w barkach , klatce piersiowej oraz ramionach. Dzisiaj (sobota) ból się nasilił , i teraz pytanie ile będe odczuwał jeszcze takie bóle , czy ten wygłup może nieść jakieś skutki. Bardzo potrzebuję porad ;)

 

 

Dodam ,że mam 13 lat i chodzę do 1 gim , chodzę częstwo na dwór na piłkę nożną ,czy koszykówkę.

Opublikowano

to przy 28 kg można coś sobie zrobić? wiesz to co teraz masz to przypuszczalnie zakwasy. Być może to dużo dla ciebie było i mięśnie nie są przystosowane do wysiłku i bardzo szybko się męczą powinno do jutra albo pojutrza przejść

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

Chyba wiadomo. Mięśnie nie przystosowane do takiego ciężaru i koniec, zakwasy. Tak samo jak byłem na pierwszym treningu następnego dnia nie mogłem wstać.

fochm.png

By me : (

Opublikowano

Idź do lekarza -.-

I koniec kropka, lekarz albo ból i powikłania.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Dzięki wszystkim ,poprostu nigdy tak nagle nie dzwigałem , i mięśnie chyba rzeczywiście nie są przystosowane ... Rozgrzewki nie robiłem ,wszystko było na "żywioł"

Opublikowano

To nie są zwykłe zakwasy, prawdopodobnie masz porwane mięśnie. Przy takich ciężarach często sie to zdarza. Udaj się do lekarza, bo za kilka dni możesz wogle stracić mięśnie

Opublikowano

MrThomson

gdyby mial zerwane miesnie to by nie mogl nawet podniesc regi w gore ...

i bol by byl tak wyjebany ze by kwiczal przy kazdym ruszeniu miesniem

poprostu mocne zakwasy

ja tak mam jak z duzymi ciezarami cwicze nogi

to przez 2-3 dni dupa oraz nogi bola jak cholera

zakwasy i tyle jesli by Cie to bolalo przez 1-2tyg. to wtedy

mozna sie martwic i isc do lekarza

 

P.S

bo za kilka dni możesz wogle stracić mięśnie

 

o rzesz Ty ! :D pierwszy raz slysze ze jak sie zerwie miesnia to go mozna stracic

jak to wyparuje ? czy go mozna wydalic odbytem ? ^^

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

niedlugo cie bedzie bolec.

Jeśli odpowiadasz mi, bądź masz do mnie pytanie, oznacz mnie. Wtedy masz pewność, że Ci odpowiem.


7ltRHSP.png


 


Mentoruje w zarabianu przez internet: subsms, ppa, ppi, ppd, skracanie

Opublikowano

pól roku. No może, że zastosujesz maście przeciw bólowe lub na mięśnie

Opublikowano

o rzesz Ty ! :D pierwszy raz slysze ze jak sie zerwie miesnia to go mozna stracic

jak to wyparuje ? czy go mozna wydalic odbytem ? ^^

 

Normalnie tracisz jakoś, jak kto woli, odbytem, ustami, albo troche tym troche tym i potem wyglądasz tak

220px-Pectus1.jpg

Opublikowano

MrThomson

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Klatka_piersiowa_lejkowata

 

najpierw sie edukuj potem cos pisz ...

 

to sie ma od urodzenia lub jak ktos na cos choruje wiec daruj sobie ...

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Nie dobrze dźwigać bez rozgrzewki , ponieważ zakwasy są nie dobre dla mięśni .

 

Zależy jak bardzo się przemęczyłeś 3-4 dni myślę że potrwają

buzersygna.png
Opublikowano

Zakwasy, nic więcej ;s.

Z przemęczenia co najwyżej mógłbyś zemdleć, zwymiotować, zesrać się lub umrzeć.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

To są zakwasy i nie smaruj ręki gównem ( tym bardziej nie wiadmowego pochodzenia )

jakimś gównem
bo to nic ci nie pomoże

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...