Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie w wieku 12-13lat


Tolkien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"

AHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA

HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA

HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA

HAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAH

AHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA

HAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAA

HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

 

Mogę przestać się już śmiać? Ucz się synu, potem martw się o pracę..."

 

Nie wiem co cię tak śmieszy jak patrzałem oferty dla 16+ lat to było nawet od 20 do 30zł.. więc..

 

 

idz do harcerstwa, oni czesto staja przed kasami i pakuja torby ludziom, zawsze troche dostaniesz

 

 

dobry pomysł ale te pieniądze możesz przeznaczyć na kolonie o tp.

Opublikowano

Najlepiej zarabia się na wsi w wakacje. Najpierw truskawki spokojnie 100zł dziennie jeśli tylko nie będziesz się obijał potem borówka 10zł godzina więc też 100zł się wyciągnie no i wiśnie tutaj tak jak w tym roku 130zł można wyciągnąć to sobie policz ile kasy można zarobić za same wiśnie 1400 zarobiłem w tym roku no i jak masz 12 lat to spokojnie ludzie przyjmą Cię do pracy co prawda zarobił byś mniej ode mnie bo tam trzeba nieźle się napracować a jako że masz 12 lat to chyba byś tak nie dał rady :P

imetin_logo.png

Opublikowano

10 zł za godzine za roznoszenie ulotek ???

 

Chyba sb kpisz ;) nikt ci nieda tylu ;)

 

W tym wieku ;)

 

 

Aby pracować i dostawać za godz 10-20 zł musisz miec 16 lat ;)

 

 

A w tym przedziale co jestes to dostaniesz ok 20 zl na dzień np od 10 do 17 ;)

 

yhy mój znajomy za ulotki miał 8 za godzinę wiec gz

 

@top przyłączam się z taką różnicą że mam 14 lat w lutym 2012 15 lat

 

 

 

a dla cb obieranie kabli załatw sobie tak z 6 kilo miedzi i masz ok. 120

ew. porozklejać po osiedlu

wyprowadzanie psa tam 4zł. spacer 10 zł. dzień

czyszczenie samochodu 8 osobowy 15 większe(cos nie wyszlo)

tel.

 

i tak można popróbować

nowe acc strielock275!!!

Opublikowano

Ja kiedyś kalendarzyki małe sprzedawałem co w aptece za darmo dawali . sztuka 50 gr,podchodzisz do ludzi i dają kasy . No ale to jest na 7-10 lat xD

Kolega wziął paczkę ulotek z lombardu i dostał 50 zł ;p

Opublikowano

Przez ten czas jak czekasz na plony to mozesz poszukac dobrych ofert na allegro i sprzedawac za wiecej.

PSNid:

GoperPL

 

Chętnie zagram na PS3 multi w:

Battlefield 3

Opublikowano

Rób gry internetowe (via www) i sellaj na np. allegro lub zdejmuj simlocki w SE lub ogólnie rób "tuning" (10-30 za zdjecie sima, 80-140 za tuning - w komisie jest drożej, więc ludzie się skuszą)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Rób gry internetowe (via www) i sellaj na np. allegro lub zdejmuj simlocki w SE lub ogólnie rób "tuning" (10-30 za zdjecie sima, 80-140 za tuning - w komisie jest drożej, więc ludzie się skuszą)

 

a takie gry Via WWW jest latwo zrobić ?

Opublikowano

@up

 

Roznoszenie ulotek = 16+

odśnieżanie = dobry pomysł tylko kto mi da za to kase ale sprubóje w zime ;]

koszenie trway = mieszkam w mieście na wsi można by było sprubować

sprzedarz niepotrzebnych rzeczy = raczej wszystko mi jest potrzebe xD

mycie aut = nie sa odśnieżone a mam myć :D? - ale latem czemu nie ludzie chyba wolą zapłacić np. 5zł małemu

dzieciakowi zamiast dać 20zł na myjnei ( bez woskowania i tp. )

Opublikowano

kilka propozycji ode mnie.

-ukradnij

-zbieraj puszki

-zbieraj papier

-zbieraj butelki

-jebnij stanowisko pod kosciolem i napisz zbieram na gry, dawac kurwa kase bo was znajde, wyrucham i zabije.

Ogolnie mozesz ponindzowac.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...