Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie w wieku 12-13lat


Tolkien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ym..

chciałbym zarobić troszkę pieniędzy ok. 50 - 150 - to już by było b dużo

nie chcę prosić rodziców na rzeczy do np. gry. Chcę sam na to zarobić

 

Roznoszenie ulotek - z wielką chęcią tylko u kogo to mogę dostać

Czy mam chodzić np. od restauracji do restauracji i się pytać czy mogę roznosić ulotki ?

czy mam szukać jakiś ogłoszeń

 

Zbieranie Plonów - Tak! ale niestety plonów już nie ma mogłem zarabiać w lato.. ( mam babcie na wsi i jakbym poprosił na pewno by mi coś załatwiła ^^ )

 

Najbardziej mi pasuje żeby ktoś już roznosił ulotki i powiedział mi gdzie mam iść .. itp.

 

Pasuje mi też rozwożenie Pizzy ale wiecie xD - Raczej mnei nikt nie przyjmie

Opublikowano

Wygoogluj sobie "roznoszenie ulotek (Miasto)" i powinieneś znaleźć kilka telefonów pośredników? którzy się tym zajmują. Najczęściej roznoszą ulotki banków.

1318007489-U170772.png

Sygnatura by

TamiS

Opublikowano

Rozumiem ze szkoły nie masz?:P Zarabianie "jak mówi nasze prawo" np poprzez roznoszenie ulotek jest od 16 lat więc nie każdy bank moze udzielić ci pracy prędzej w restouracjach popytaj na bank sie cos znajdzie tylko niewiadomo ile płacą.

 

Jesli pomogłem daj minusa :<

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

@Up

 

mi pasuję nawet 10 PLN za godzine !

 

 

10 zł za godzine za roznoszenie ulotek ???

 

Chyba sb kpisz ;) nikt ci nieda tylu ;)

 

W tym wieku ;)

 

 

Aby pracować i dostawać za godz 10-20 zł musisz miec 16 lat ;)

 

 

A w tym przedziale co jestes to dostaniesz ok 20 zl na dzień np od 10 do 17 ;)

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

Jak miałem 17 lat to zatrudniłem się w Karczmie, pracowałem 8 godz dziennie ( w wakacje) za 5 zł na godzine. Tyrałem jak wół i kasa słaba z tego była. Ale jak całe wakacje pracowałem to sobie przelicz np. 20 razy w miesiącu x2 (bo dwa miesiące) po 40 zł na dzień = ;p 40x40= 1600 zł

 

Możesz zrobić tak jak mój kolega zaczął jak miał chyba 15 lat, chodził do lumpeksu i kupował markowe jeansy w dobrym stanie np. Lee, Levisy, Volcomy, Wranglery za np. 15 zł jedną pare, a chodził do wujka, który wystawiał mu to na allegro za 80-100 zł, pisząc: Jedyna taka okazja, jeansy prawie nie noszone!!

 

I tak zarabiał chłopak ;]

Opublikowano

@UP

To jest tak zwana myjka :D Ja mieszkam przy granicy i kiedys jak jeszcze przejscie graniczne dzialalo to sie mylo szwabom auta i zarabialo :D

Mozesz jeszcze zbierac kasztany albo zoledzie i sprzedawac jakiemus rolnikowi.

Opublikowano

@Up

 

mi pasuję nawet 10 PLN za godzine !

AHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA

HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA

HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA

HAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAH

AHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA

HAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAA

HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

 

Mogę przestać się już śmiać? Ucz się synu, potem martw się o pracę...

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

AHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA

HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA

HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA

HAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAH

AHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA

HAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAA

HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

 

Mogę przestać się już śmiać? Ucz się synu, potem martw się o pracę...

 

 

lubie to;d

 

no wiesz z Twoim "zapalem " do pracy dae ci max 5zl i to ledwo... no musial bys ganaic z czyms... dajmy ze mieszkasz w miescie, idz gdzies i popytaj;] niestety google to nie komunikator miedzy tb a zakladem pracy ; D

;]

Opublikowano

Legalne roznoszenie ulotek jest możliwe za podpisaniem umowy w wieku 16 lat. Umowę podpisuje rodzic.

 

 

smiejecie się, że chce 10 zł za godzinę, u mnie w Białymstoku płacą 8 złoty. :)

 

 

 

Moim zdaniem nie powinieneś zajmować się pieniędzmi czy pracą, kupowanie gier nie zapewni Ci dogodnego życia.

Opublikowano

Ulotki, koszenie trawnika ( teraz to już chyba nie ), w zimę odśnieżanie podjazdu i ewentualnie zbieranie jakiś owoców ale to tez chyba nie teraz.

fochm.png

By me : (

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...