Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bitwa Magów - Czyli wybieramy najlepszego maga.


Tunechi

  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który mag Twoim zdaniem jest najlepszy ?

    • Brand
      25
    • Malzahar
      33
    • Xerath
      19
    • Kennen
      11
    • Annie
      16
    • Anivia
      11
    • Fiddlesticks
      15
    • Cassiopeia
      3
    • Cho'Gath
      3
    • Heimerdinger
      4
    • Karthus
      12
    • Kassadin
      7
    • LeBlanc
      14
    • Lux
      9
    • Orianna
      2
    • Morgana
      18
    • Vladimir
      6
    • Ryze
      13
    • Swain
      11
    • Veigar
      18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście anivia - stuny,slowy, super farma, dobre ulti, jajko

"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim"

Elberd Hubbard

Opublikowano

Cass ,Xerath i Brand dają radę.

Annie odchodzi do lamusa,Vlad to gówno.

Gragas też jest bardzo dobry ;>.

ALE!

AP KOG FTW

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Debile wybierają Xeratha... Po co go dodawałeś do tej listy? Za 2 tygodnie będzie zupełnie inny (zawsze tak jest, wyjdzie, champion spotlight, postać OP i nerf, nerf, nerfa spotlight pozostaje)

Opublikowano

Debile wybierają Xeratha... Po co go dodawałeś do tej listy? Za 2 tygodnie będzie zupełnie inny (zawsze tak jest, wyjdzie, champion spotlight, postać OP i nerf, nerf, nerfa spotlight pozostaje)

Ta ,powiedz to do Yoricka,Wukonga...

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Według mnie dobra, nie koniecznie najlepsza jest Morgana :)

 

-Dobry ult, jak połączysz z flashem to jeszcze lepiej :D

-Mroczna Tarcza (bańka) potrafi zająć ponad 1/4hp

-Mroczne uwiązanie (klatka) jest lajtowa / jeśli umiesz ją rzucać

-Udręczona ziemia w połączeniu z klatką daje fajny efekt + farma minionów

-Pochłanianie dusz dzięki temu praktycznie nie cofam się z linii ^^ tylko farmie

heh

 

Opublikowano

Zmieniam zdanie, ryze to jest ten mag którego szukałam.

 

To mag, który w late game ma GODMODE. x D

Tak.

Niby takie dziadostwo oparte na manie, ale hej kto powiedział że przedmioty na manę są złe? I tutaj mamy:

Arcnahgel, sorc, frozen heart, bv, void/abbysal, rod of ages, 160 mr, 177 arm, 3k hp i zadawanie true dmg co pare sec czyli 350-400.

Jakież to było zdziwienie dla morgany kiedy Q spaliła na mojej bańce, a ja jej zjechałam połowę hp z qwer, potem q>w>q i papa.

A najlepsze jest w nim to, że w mid/late mana mu się prawie nie kończy. :D

 

Opublikowano

dla mnie 1. xerath da rade uciec e+q + flesh i jest bardzo pomocny w team figtach.

2.kassadin ma najlepszy z magow system ucieczki i big dmg r e q

3.morgana bardzo dobre plama + stun + ult. Jest bardzo dobra na solo jak i mid

4.malzahar ma bardzo dobre skile zeby focusowac i dzieki ult szybko zabic

5.ryze niby taki mag za 450 a potrafi wiecej niz postacie za 6300

6.brand dobry zeby focusowac i w figtach ulti jest bardzo pomocne

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...