Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] RSB, EMP i inny shit poza MHH ( 100% DZIAŁA )


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up a co jeśli mam więcej niż 80 k ammo i 35 tyś rakiet na statku ? :D

Wtedy nie da się kupić już tego ammo poza mhh ?

EDIT : sprawdziłem na innym koncie gdzie nie mam zapchanej ładowni i działa hehe :D . Nawet nie używałem charlesa tylko google chrome.

 

No właśnie.. i tu tkwi problem z tymi rakietami ja miałem 40k PLT2021 (po 5 uri) i mam w tej chwili 3,5k ;/ i kupuje po 1k RSB aż tak do 100k :DD

KURWA... sygna nie działa

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co z ekstrasami ? Zmieniam ID na np 13 bo to jest ID ekstrasa na DMG tego z mhh no i się nie udaje . Wyskakuje napis "Wystąpił błąd , proszę poczekać kilka minut i spróbować później . -_-

Opublikowano

A co z ekstrasami ? Zmieniam ID na np 13 bo to jest ID ekstrasa na DMG tego z mhh no i się nie udaje . Wyskakuje napis "Wystąpił błąd , proszę poczekać kilka minut i spróbować później . -_-

 

Tak jak napisał NoobKiller, Ekstrasy nie działają ;) prawdopodobnie jebniety BP pozmienial id;/

KURWA... sygna nie działa

Opublikowano

Mam pewien problem.. mianowicie gdy włączam przechwytywanie pakietów i kupuję zielonkę, to przechwytuje mi chyba z milion tych pakietów ;x

Pytanie brzmi.. który z nich mam edytować? tak właściwie, to szukać ich w 'structure' czy w 'sequence' ?

Opublikowano

Mam pewien problem.. mianowicie gdy włączam przechwytywanie pakietów i kupuję zielonkę, to przechwytuje mi chyba z milion tych pakietów ;x

Pytanie brzmi.. który z nich mam edytować? tak właściwie, to szukać ich w 'structure' czy w 'sequence' ?

 

Hahaha milion pakietów xD

 

jak masz włączone GG, skype, ts albo ściągasz coś z netu w tym momencie to pewnie że tyle będzie :P

Wyłącz wszystkie programy korzystające z internetu i wtedy przechwytuj tak jak jest napisane w TUTKU wyżej :)

 

pakietów tam nie będzie więcej jak 15

Opublikowano

Żeby kupić podwójne musicie zmieniać ID przy jakimś innym bósterku :P

 

Przecież boostery nie działają.. nie jestem głupi,żeby podmieniać ID boosterka przy zielonce o.O

KURWA... sygna nie działa

Opublikowano

Hahaha milion pakietów xD

 

jak masz włączone GG, skype, ts albo ściągasz coś z netu w tym momencie to pewnie że tyle będzie :P

Wyłącz wszystkie programy korzystające z internetu i wtedy przechwytuj tak jak jest napisane w TUTKU wyżej :)

 

pakietów tam nie będzie więcej jak 15

 

Niepotrzebnie użyłem takiej przenośni.. wrzucę ScreanShot, to sami zobaczycie :)

Wszystko mam powyłączane podczas przechwytywania pakietów, na tyle domyślny jeszcze jestem.. ;p

na SS zamieściłem pakiety jedynie z momentu kupowania zielonki. Prosiłbym o wskazanie mi, o który chodzi (ten do edycji)

charlie_xs.jpg

LINK do SS na wszelki wypadek

Opublikowano

@2UP moze nie jestes glupi ale nie potrafisz czytac ze zrozumieniem

"Żeby kupić podwójne musicie zmieniać ID przy jakimś innym bósterku"

 

@Down pisalismy w tym samym czasie wiadomosc i mi chodzilo o toksycznego

Opublikowano

@UP moze nie jestes glupi ale nie potrafisz czytac ze zrozumieniem

"Żeby kupić podwójne musicie zmieniać ID przy jakimś innym bósterku"

@UP ale ja chcę kupić RSB poza mhh ;)

 

@Edit

@UP aa, taki bajer ;p ale tak przy okazji, mógłbyś o mój wątek zahaczyć :> bo widzę, że ogarniasz to ;]

Opublikowano

Niepotrzebnie użyłem takiej przenośni.. wrzucę ScreanShot, to sami zobaczycie :)

Wszystko mam powyłączane podczas przechwytywania pakietów, na tyle domyślny jeszcze jestem.. ;p

na SS zamieściłem pakiety jedynie z momentu kupowania zielonki. Prosiłbym o wskazanie mi, o który chodzi (ten do edycji)

charlie_xs.jpg

LINK do SS na wszelki wypadek

 

w sequence pierwszy pakiet modyfikujesz ten z method POST

Opublikowano

Wszystko pieknie i dobrze dziala:) Osobiscie polecam google chrome jak dla mnie wygodniejszy jest :) Tak wiec niczego tu nie brakuje :) zaraz zaczynam zabawe z rsb i tak dalej :P

Tak na marginesie bialka chyba ma id 4 :) ale ja nie moge jej kupic:P

Za duza sygna - MrPiotrek122 / DZIEKUJE ZA USUNIECIE TAKIEJ PIEKNEJ SYGNATURKI ! :>

Opublikowano

Ehh!! nie wiem co jest grane ale jak robie jednym sposobem albo drugim to i tak za każdym razem kupuje mi jedną sztukę RSB i za cholerę nie mogę tego zmienić.Zna ktoś jakieś antidotum? dam +- jak kto woli.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Da się zmienić cenę rzeczy?

Najlepiej jest być napastnikiem,bo jak spieprzysz 5 okazji a wykorzystasz jedną to jesteś bohaterem.
Jako bramkarz możesz bronić fantastycznie,ale pomylić się raz.Wtedy jesteś winowajcą.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

klikam czerwony przycisk i pozniej zielonke ale nie wyswietla sie zadne ppm ani edit

 

co mam zrobic ?

Masz kliknąć ten przycisk i po kolei : - otwórz hangar

- wyświetlą ci sie " miliony " takich małych pasków

- klikasz ten z adresem twojego serva i index interal ( ma być oznaczony POST , po tym go rozpoznasz )

- no i zmieniasz ;)

PS : Noob , prosiłbym o tego tutka z bugiem na kredki ( jak byś wrzucił link czy coś ;)


7yo9.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...