Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Opłaca się używać Vip hacka na 1lt3?


§Rasta§

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Mam pytanie. Wkurzają mnie Ci ludzie na haxach i też bym i chcial powkurzać. Opłaca się hackować na 1lt3 ? Posiadam Vip hacka od GHBsys.net. Jakie szanse mam ,ze nie dostane bana od gamelogów.?

Opublikowano

VIPy nie zostawiają logów więc małe prawdopodobieństwo, chyba że jesteś zjebem i dojebiesz na telekillu no to wtedy prawdopodobieństwo 100 %

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Powiem tak długo expiłęś 1lt3 i teraz haxy ja nie polecam.Jak nie umiesz grać to sie naucz. Za logi nie dostaniesz bana jeśli ci sie hack wymsknie no to ci ban wleci np telekil przypadkowy itp. Ja ogólnie nie polecam chyba że Combat Arms grasz mało i to tylko takie twoje małe hooby.

 

"Wszysytko ma swoje priorytety niestety wszystko ma swoje wady/zalety."

 

Jak włożyłęś kase w gre o nie hackuj omg. Poćwicz i graj nie hackuj.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Hm... Zamiast "rozwijać się" będziesz jechał na hackach... I gówno osiągniesz. Nie polecam.

 

Popieram! Moim zdaniem jeśli gra ci się podoba to nie hackuj i podkręcaj swoje umiejętności !!!

Powodzenia ;)

sygnayr.png
Opublikowano

a czyli zrozumiałem, że chcesz spierdolić :

- grę

- swojego skila

- konto

 

ja Ci nie radzę na pewno Ci się wymsknie ten hack ale rób jak chcesz ja nie mam takiego zapędu (może dlatego, że mam wysoką range) ale przyznam się, że jak miałem taki lvl jak ty też mnie ciągneło do vip'a lecz tego nie zrobiłem i jakoś ogarniam na viktorze oczywiście mniemam swoje gorsze i lepsze dni ale rób jak chcesz nie ja na tym stracę...

Opublikowano

Za gry na cw i coś "podejrzanego" jest wiecej raporów niz naprzykłąd za gre na Bravo.Prosy proboja znajsc dziure w całtm i usprawiedliwac przegraną tym ze przeciwny team hackuje. Coś ci źle pójdzie z tym hackiem nagrają cos dziwnego i koniec po koncie.Hackowanie na cw bardziej ryzykowne niz zwykłe i narażasz swój klan na ban.Nie ogarniasz na cw i sie koledzy smieją to nie graj proste tym bardziej ze masz permy a kusi cie na haxy...

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano
Wkurzają mnie Ci ludzie na haxach i też bym i chcial powkurzać.

nie rób bliźniemu swemu, co Tobie nie miłe.

Czysto teoretycznie

wyobraź sobie że po 10 gracz z 3 milionów* zrobi to samo co Ty, i powiedzmy że co 5 kupi sobie Vipa a reszta leci na publicach.

3 000 000 / 10 = 300 000

300 000 / 5 = 60 000

z tych 60 tysięcy 80% będzie używała tego hacka nierozważnie (telekill, opk itp.)

60 000 / 80% = 48 000

48k to dużo ludzi...

 

 

* - zarejestrowanych w teorii graczy.

 

 

a teraz do tematu.

chyba nie rozumiesz słowa OPŁACA SIĘ.

bo nie opłaca Ci się kupić Vipa, dostać bana na konto (prędzej czy później każdy dostaje) do tego marnować dalej prąd, gdyż ciągle jesteś na minusie, gdybyś używał Vipa do farmienia kont i potem je sprzedawał to ok, ale w dalszym ciągu jesteś na minusie.

Więc NIE OPŁACA SIĘ!

TLS_Trololo.png

Dawniej Lenart

Opublikowano

Żal mi ludzi co jada na hackach, graj bez hackow i ciesz sie gra bo masz dobre konto szkoda zeby bylo zbanowane, w końcu nie wszyscy mogą być najlepsi, i czasem trzeba umiec sie z tym pogodzic. Poruszajac ten temat. Jak widzicie po ilosci moich postow, jestem tutaj nowy, i czytajac niektóre tematy dziwie sie ze nie ma za bardzo żadnej krytyki wobec ludzi którzy używają lub chcą używać hacki, a ja sie pozniej musze denerwowac :angry: :P

i5 3570

Sapphire HD 7850

Asrock B75 Pro 3

 

Opublikowano

Chamsy itp - nie wykryją. Co innego speed hack, fly hack, Super bullets i tellekill :).

 

Nie możesz pocheatowac na nowym acc?

jeśli ma stałe IP to ban poleci na wszystkie konta.

więc co to za różnica ;)

 

 

Żal mi ludzi co jada na hackach,

to co robisz na tym forum? o.0

 

 

@ suguhan

od tego jest ca peel. tutaj jest "ciemna strona moczu"

TLS_Trololo.png

Dawniej Lenart

Opublikowano

Chamsy itp - nie wykryją. Co innego speed hack, fly hack, Super bullets i tellekill :).

 

Nie możesz pocheatowac na nowym acc?

dlaczego uważasz, że wszędzie gdzie jest napisane cheat to od razu "my oszukujemy" wiesz mi na tym forum jest kilka ludzi z naprawdę dużą rangą przychodzą aby dowiedzieć się czegoś o patchu udzielać się ja np nie zaglądam do działu hacki tylko do spis eventów itp piecu xergios ja i wielu jeszcze pewnie dorobiło się dużej rangi

wiec proszę przemyśl coś 2razy zanim coś napiszesz....

Opublikowano

ogólnie nie wiem co daje ludziom załączenia haxa ... po 1 gra polega na klikaniu myszką w przypadku aima .. po 2 jest to w chu* nudne !! po 3 nic nie osiągniesz bo i tak ban leci ..

-Cyganeczek-.png

 

Daj - s*ko xD

Opublikowano

to co robisz na tym forum? o.0

 

Przeglądam tematy , dowiaduje się co piszczy w Combacie, Staram się pomoc gracza i sam tej pomocy czasami potrzebuje a są tu ludzie którzy na tej grze znają się lepiej ode mnie...

Tu jest więcej wiadomości ze świata Combata niż przeróżnych cheatow. Myślę ze sam nawet nie wiem co piszesz...

 

A co do tematu to człowieku skoro masz taka range to powinieneś coś potrafić, fakt sam nie jestem pro graczem ale ciesze się ta gra i nie zważam na to czy ktoś używa cheatow czy nie dla mnie to większa satysfakcja zabić takiego oto cheatera.

Może tez ci się znudziła ta ranga ? Załóż nowe konto i pograj od nowa może znowu zakochasz się w tej grze i zacznie ci coś lepiej wychodzić.

Nie będę cie tez krytykować bo owszem sam kiedyż używałem cheatow pewnie jak każdy chciał tego "spróbować" ale to jest zero frajdy z gry gdy widzisz gdzie leci przeciwnik bo potem wychodzisz własnie na CW i pokazujesz jaki ten twój skill jest marny.

Rob co uważasz za słuszne twoje konto, twoja kasa, twoja "zabawa", nasz pech ze następna osoba będzie grała nie uczciwie.

Ale nie wiem czemu mam przeczucie ze potem będzie jeden WIELKI płacz :P

 

#

Zbieram Minusy nie plusy -.-

Zipperrr.png

 

 

 

########## HaSh ########## <3

Opublikowano

Oj oj co wy gadacie,że nie ma się co martwic ?

Jest ale mała szansa,że zostawi logi .

 

Więc zastanów się ...

Hackujesz jest fajnie,logujesz się później a tutaj permik .

Ja bym sie popłakał chyba .

9368_gold.png

Opublikowano

@up ok szybkie pytanie szybka odpowiedz nie bede sie rozpisywał bo nie mam po co -_-.

 

-tylko czy Warto odpalić VIP-a na tej randze

- Nie nie warto. Szczególnie ze masz tam perm weapony

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Ludzie ja nie pytam Was o Waszą o pinie na temat hacków ,tylko czy Warto odpalić VIP-a na tej randze.. Czytajcie ze zrozumieniem!

 

wywnioskuj sobie z mojej opinii czy warto.

tam masz wszystko zamieszczone .

9368_gold.png

Opublikowano

i kto tu ku*wa czytać ze zrozumieniem nie potrafi .. są podawane argumenty ... przeciw... a że jesteś aż tak tępy i nie umiesz wywnioskować sam odpowiedzi z naszych postów .. to nie moja brocha .. Typek i nie obrażaj nas tu ...

-Cyganeczek-.png

 

Daj - s*ko xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...